/p>

/p> Kategoria: Autor Lee Child ISBN: 978-83-8215-017-9 Cena: 9999 978-83-8215-017-9: Prywatny ochroniarz Kategoria: Pozostałe Czy można ochronić się przed miłością?     Praca bodyguarda jest ciężka. odpowiedzialna i wymagająca. Ale dla Dylana nie ma zleceń zbyt trudnych – mężczyzna jest profesjonalistą w każdym calu i nigdy nie pozwala sobie nawet na chwilę rozluźnienia. A w…

Published by admin in13 grudnia 2021

Kategoria: Autor

Lee Child

ISBN: 978-83-8215-017-9

Cena: 9999

978-83-8215-017-9:


Prywatny ochroniarz

Kategoria: Pozostałe

Czy można ochronić się przed miłością?

 

 

Praca bodyguarda jest ciężka. odpowiedzialna i wymagająca. Ale dla Dylana nie ma zleceń zbyt trudnych – mężczyzna jest profesjonalistą w każdym calu i nigdy nie pozwala sobie nawet na chwilę rozluźnienia. A w każdym razie nie w pracy. bo po godzinach to normalny. niestroniący od rozrywek dwudziestotrzylatek. Jednak dbanie o bezpieczeństwo Phoebe Green. córki znanego architekta. okazuje się zadaniem niemal niewykonalnym. Nie dość. że dziewczyna nie przejawia najmniejszej chęci do współpracy. to jeszcze usiłuje zrobić wszystko. by uprzykrzyć życie swojemu aniołowi stróżowi.

Mężczyzna nie ma pojęcia. że przyczyny niechęci Phoebe do ochroniarzy tkwią głęboko w jej przeszłości. Wie za to. że misja dbania o zdrowie i życie panny Green nie będzie prosta. Relacja między Dylanem i jego podopieczną zmienia się nieoczekiwanie. gdy zaczyna ona dostawać listy od tajemniczego adoratora. Anonimowe. a po jakimś czasie coraz bardziej natarczywe. Sytuacja szybko przestaje być zabawna. a losy Phoebe i Dylana splatają się mocniej. niż oboje by sobie tego życzyli…

Autor: Caroline Angel

Cena: 39.90

Caroline Angel: MP3


stały się bestsellerami. Prof. Krzysztof Obłój pracował jako doradca zarządów wielu firm zagranicznych oraz krajowych. m.in. ABB. Allianz. Budimex. Fresenius-Kabi. Goodyear. Eurozet. GSK. LPP. Orange. PressGlass. Sanitec. SAP. TZMO. Był członkiem rad nadzorczych spó-łek Agora. Ambra. Alior Bank. Eurobank. Orlen i PZU. a w chwili obecnej jest członkiem rad nadzorczych Impel SA oraz Prochem SA.

 

 

Kategoria: Autor

Krzysztof Obłój

ISBN: 978-83-7561-840-2

Cena: 9999

978-83-7561-840-2: Przedmowa Rozdział 1. Czym jest strategia firmy? Rozdział 2. Emocje. idee i decyzje Rozdział 3. Dyscyplina wdrażania strategii Rozdział 4. Efekt pasji i dyscypliny – przewaga konkurencyjna Rozdział 5. Niezmienne cechy strategii Rozdział 6. Firma w dryfie – inercja. gry organizacyjne i niepewni liderzy  


Dusza

Kategoria: Pozostałe

Byłam martwa. Wreszcie ujrzałam. czym jest prawdziwa miłość. uwielbienie i ten rodzaj oddania. które tylko twoja bratnia dusza. twoja druga połowa może ci okazać… dopóki nie zostałam od tego dosłownie oderwana. Uprowadzona. Stalker mnie przetrzymywał i prawie nie było nadziei. że zostanę odnaleziona. Wiedziałam. że Chase użyje wszystkich pieniędzy i możliwości. aby mnie szukać nawet na krańcu świata. Znałam jednak potwora. z którym miałam do czynienia. Zbyt wiele lat patrzyłam w oczy czystemu złu. by nie wiedzieć. że moja sytuacja jest tragiczna. Jeśli Chase szybko mnie nie znajdzie. zniknę na zawsze. „Dusza”. trzecia i ostatnia część erotycznego thrillera. ukazuje wydarzenia widziane oczami Gillian. Chase’a i mężczyzny. który pragnie posiąść jej duszę. ale nie może. gdyż ona oddała ją już komuś innemu. Wszyscy ruszają w pościg. by wyrwać Gillian z rąk mordercy.

Autor: Audrey Carlan

Cena: 153.90

Audrey Carlan: MP3


Mały Książę

Kategoria: Literatura młodzieżowa

A oto mój sekret. Jest bardzo prosty: dobrze widzi się tylko sercem.

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Mały Książę

„Mały Książę” to piękna. poruszająca opowieść o dorastaniu. o prawdziwej przyjaźni. miłości i odpowiedzialności za drugiego człowieka. To historia chłopca. który przemierza kosmos próbując zrozumieć świat dorosłych. A także opowieść o dorosłym. którego życie zmienia się po spotkaniu z Małym Księciem .

Książka należy do klasyki literatury światowej. Została przetłumaczona na ponad 170 języków. Jest to również jedyna książka Exupéry’ego. której nadał formę baśni i którą sam zilustrował.

Autor: Antoine de Saint-Exupery

Cena: 17.90

Antoine de Saint-Exupery: MP3


Eldritch Tales

Kategoria: Pozostałe

The only audio edition of Eldritch Tales authorized by the H. P. Lovecraft Estate!Following the phenomenal success of Necronomicon. its companion volume brings together Lovecraft’s remaining major stories plus his weird poetry. a number of obscure revisions. and some notable nonfiction. including the seminal critical essay „Supernatural Horror in Literature.”Gathering together in chronological order the rest of Lovecraft’s rarely seen but extraordinary short fiction. this collection includes the entirety of the long-out-of-print collection of thirty-six sonnets „Fungi from Yuggoth.” Lovecraft died at the age of forty-seven. but in his short life he turned out dozens of stories that changed the face of horror. His extraordinary imagination spawned both the Elder God Cthulhu and his eldritch cohorts. as well as the strangely compelling town of Innsmouth. all of which feature here.

Autor: H. P. Lovecraft

Cena: 49.90

H. P. Lovecraft: MP3


niego świata.

Pierwsza część książki tłumaczy. dlaczego w ogóle warto medytować. Znajdziesz w niej nieco teorii oraz osobistych doświadczeń autorki. Opisuje ona różne techniki oddechowe. a także zmiany. jakie w trakcie medytowania zachodzą w naszych głowach. Dowiesz się. czego możesz się spodziewać. jak będą wyglądać kolejne etapy wtajemniczenia i jakie trudności przyjdzie Ci pokonać. Druga część to czysta praktyka – ośmiotygodniowy kurs. który przeprowadzi Cię przez kolejne etapy: od świadomego relaksu po medytacje bezzadaniowe i medytację w ruchu. W każdym tygodniu będziesz poznawać inne techniki i narzędzia. spośród których wybierzesz swoje ulubione. Po upływie ośmiu tygodni samodzielnie wyruszysz w dalszą drogę w stronę medytacji i wewnętrznego rozwoju.

Kategoria: Autor

Dorota Mrówka

ISBN: 978-83-283-6001-3

Cena: 9999

978-83-283-6001-3: Wstęp 5 CZĘŚĆ IRozdział 1. Jak medytacja zmienia życie? 11Rozdział 2. Co stoi na przeszkodzie? 33Rozdział 3. Od czego zacząć? 51Rozdział 4. Pamiętaj o oddechu 67Rozdział 5. Usiądź. medytuj i nie oczekuj niczego 79CZĘŚĆ II. PROGRAM „8 TYGODNI MEDYTACJI DLA ZABIEGANYCH”Tydzień 1. Relaks 93Tydzień 2. Koncentracja 103Tydzień 3. Ciało 109Tydzień 4. Oddech 119Tydzień 5. Myśli 125Tydzień 6. Emocje 135Tydzień 7. Cisza i nieporuszenie 147Tydzień 8. Medytacja w ruchu 153Warsztaty medytacji. sesje indywid…fight club pdf, robinson crusoe pdf, miłość w czasach zarazy audiobook, wyplenić, mity parandowskiego, był sobie pies 2 książka, remigiuszmroz, zle miejsce haner pdf doci, szkło hartowane nie przykleiło się po bokach, harry hole, opowiadania mrożka, jerzy żaba, anna karenina mobi, smiertelna gra, gra o tron tom 1 pdf, uratuj mnie opowieść o złym życiu i dobrym psychoterapeucie…