Hacking Growth

Hacking Growth Kategoria: Pozostałe Random House presents the unabridged. downloadable audiobook edition of Hacking Growth. written and read by Morgan Brown and Sean Ellis.’a compelling methodology… to increase market share quickly’ — Eric Ries. bestselling author of THE LEAN STARTUP’a must-read for anyone in business’ — James Currier. managing partner. NFX Guild’will teach you how…

Published by admin in4 grudnia 2021
Tagi: , ,

Hacking Growth

Kategoria: Pozostałe

Random House presents the unabridged. downloadable audiobook edition of Hacking Growth. written and read by Morgan Brown and Sean Ellis.’a compelling methodology… to increase market share quickly’ — Eric Ries. bestselling author of THE LEAN STARTUP’a must-read for anyone in business’ — James Currier. managing partner. NFX Guild’will teach you how to think like a marketer of tomorrow’ — Josh Elman. partner. Greylock PartnersGrowth is now the first thing that investors. shareholders and market analysts look for in assessing and valuing companies. HACKING GROWTH is a highly accessible. practical. method for growth that involves cross-functional teams and continuous testing and iteration. Hacking Growth does for marketshare growth what THE LEAN STARTUP does for product development and BUSINESS MODEL GENERATION does for strategy. HACKING GROWTH focuses on customers – how to attain them. retain them. engage them. and monetize them – rather than product.Written by the method’s pioneers. this book is a comprehensive toolkit or „bible” that any company in any industry can use to implement their own Growth Hacking strategy. from how to set up and run growth teams. to how to identify and test growth levers. and how to evaluate and act on the results. It is designed for any company or leader looking to break out of the ruts of traditional marketing and become more collaborative. less wasteful. and achieve more consistent. replicable. and data-driven results.

Autor: Morgan Brown. Sean Ellis

Cena: 45.90

Morgan Brown. Sean Ellis: MP3


Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Tape

Kategoria: Pozostałe

TAPE is an outstanding debut. Told with crackling prose. shimmering with humour and deeply moving. it will haunt anyone who reads it…Record a voice and it lasts forever…In 1993. Ryan records a diary on an old tape. He talks about his mother’s death. about his dreams. about his love for a new girl at school who doesn’t even know he exists.In 2013. Ameliah moves in with her grandmother after her parents die. There. she finds a tape in the spare room. A tape with a boy’s voice on it – a voice she can’t quite hear. but which seems to be speaking to her.Ryan and Ameliah are connected by more than just a tape.This is their story.

Autor: Steven Camden

Cena: 39.90

Steven Camden: MP3


Pudełko po butach Opowieść nie tylko dla dzieci – Francine Rivers

Kategoria: Religia

Pudełko po butach. Opowieść nie tylko dla dzieci – Francine Rivers

 

Pewnego pochmurnego. wrześniowego dnia sześcioletni Timmy O.Neil przeprowadza się do Mary i Davida Holmesów. Przynosi ze sobą bardzo niewiele rzeczy.

Stopniowo poznaje nowych przyjaciół… W końcu postanawia podarować swoje dziecince skarby Komuś specjalnemu.

Wzruszająca historia chłopca. któremu życie skomplikowało się zbyt wcześnie. opowiedziana przez ulubioną autorkę. Francine Rivers.

Dodatkowo książka wzbogacona jest o rysunki malowane piaskiem na szkle przygotowane przez Tetianę Galistynę zwyciężczyni 6 edycji MAM TALENT.

 

Dzieciństwo małego Timmiego trudno nazwać szczęśliwym. Jego tata odsiaduje karę więzienia a mama nie jest w stanie zapewnić mu właściwej opieki. Chłopiec trafia do rodziny zastępczej. Wszędzie nosi ze sobą czerwone pudełko po butach. Nie zdradza nikomu co znajduje się w środku. „Mam w nim różne rzeczy”- to najczęstsza odpowiedź na pytania ciekawskich dorosłych.. Było oczywiste. że Timmy przechowuje w pudełku wszystko. co ma najcenniejszego. Ale nadszedł dzień. w którym chłopiec postanowił podarować pudełko komuś wyjątkowemu. „Pudełko po butach” to wyjątkowa opowieść o marzeniach. przyjaźni. tęsknocie i smutku. który bywa udziałem także dzieci. Książka z niezwykle głębokim przesłaniem. Polecana 4 -10 latkom i ich rodzicom. Francine Rivers – jedna z najpopularniejszych pisarek amerykańskich. autorka ponad 20 bestsellerowych powieści. przetłumaczonych na dwadzieścia języków. takich jak: trylogii: „Głos w wietrze”. „Echo w ciemności”. „Jak świt poranka”. Zdobyła liczne nagrody w tym Christy Award. za stworzenie inspirującej fikcji o charakterze historycznym. złoty medal Amerykańskiego Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijańskich ECPA za powieść „Ostatni zjadacz grzechu” (zekranizowaną przez Michaela Landona). W 2010 roku książki Francine zostały uznane za najlepiej sprzedające się tytuły na liście „New York Timesa”.

 

Recenzja

Autor: Francine Rivers

Cena: 29.99

Francine Rivers: MP3


Turbulencja

Kategoria: Historia i literatura faktu

Szanowni Państwo. mówi kapitan.

witamy na pokładzie Turbulencji. Proszę usiąść wygodnie i zapiąć pasy. To będzie najprzyjemniejsza podróż w Państwa życiu.

Jeśli boicie się latać. po przeczytaniu tej książki przestaniecie. W końcu kapitan zawsze czuwa nad bezpieczeństwem lotu… o ile właśnie nie uciął sobie drzemki.

Jeśli z niecierpliwością wyczekujecie kolejnej podniebnej podróży. po lekturze jeszcze bardziej pokochacie latanie – i będziecie wiedzieli na jego temat dużo więcej. Jaką funkcję na lotnisku pełni marszałek? Ilu pasażerów rocznie obsługuje lotnisko Londyn-Gatwick. a ilu Warszawa Okęcie? Dlaczego japońscy piloci latają w rękawiczkach? A jeżeli marzycie o karierze pilota. dowiecie się. ile to kosztuje – pieniędzy i wyrzeczeń.

Podczas tego lotu wzniesiemy się na ponad 400 stron. by poznać tajniki lotnictwa i zobaczyć. co dzieje się za pancernymi drzwiami kokpitu. Proszę się uważnie rozglądać – nie zabraknie pięknych widoków. które można podziwiać na zdjęciach zrobionych na wysokości kilku tysięcy metrów!

Pogoda sprzyja. szykuje się więc długi lot pełen ciekawostek. obalania mitów i dobrej zabawy. Po udanym zakończeniu lektury można klaskać.

Wasz kapitan Dariusz Kulik. twórca kultowego youtube’owego kanału Turbulencja

„Czy pracę pilota można przedstawić w sposób lekki. zrozumiały i dowcipny? Okazuje się. że TAK. Kapitan Dariusz Kulik robi to z prawdziwym znawstwem. dzięki czemu rzeczy skomplikowane stają się naprawdę łatwe w odbiorze. Przy okazji obala szereg mitów związanych z tym zawodem. Z kolei jego pionierskie podejście do awiacji wyzwala wiele emocji i skłania do refleksji.”

Tadeusz Wrona. pilot. 22k FT

„Wszystko. co chcielibyście wiedzieć o lataniu. ale nie wiecie kogo zapytać. Pan Dariusz z pasją i humorem opowiada o zawodzie pilota i realiach pracy w lotnictwie. Turbulencja to doskonałe uzupełnienie kanału na YouTubie oraz literackie spotkanie z fascynującym człowiekiem!”

Marta Włodarczyk

 

 

Autor: kpt. Dariusz Kulik

Cena: 42.99

kpt. Dariusz Kulik: MP3


Charles Lindbergh. Samotny orzeł

Kategoria: Biografie i dzienniki

Dzisiejsza młodzież wariuje na punkcie długowłosych śpiewaków albo mistrzów piłki kopanej. ale w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku największym wzięciem cieszyli się lotnicy. A jeśli w dodatku byli tak przystojni. wytworni i inteligentni jak Charles Augustus Lindbergh…

Nie mówiąc już o podniebnych wyczynach. których dokonywał – zasłynął pierwszym w historii samotnym przelotem z Ameryki do Europy bez międzylądowań. Niezwykle popularny był nie tylko w USA. ale na całym świecie. Nazywany przez ówczesne media „Idolem XX stulecia”. rozpalał wyobraźnię głodnych podniebnych przygód fanów.

Niestety. Lindbergh wyjątkowo boleśnie odczuł także negatywne następstwa popularności. Sprawa porwania jego syna. nazwana później „najbardziej szokującą zbrodnią dekady”. przeszła do historii kryminalistyki. Przez długie lata nikt nie zdawał sobie również sp

ISBN: 978-87-26-54779-5

Cena: 9999

978-87-26-54779-5:bonnie dennison, bilet do szczęścia pdf, olga tokarczuk bieguni audiobook chomikuj, magiczne zwierzęta i jak je znaleźć online, pętla wisielca, krokiety z pieczarkami i serem ewy wachowicz, mitologia grecka pdf, szukacz chomikuj, nerkowski, literatura wspolczesna, felix net i nika oraz trzecia kuzynka, magdalena kordel wilczy dwór tom 2, adam kozieł, co nas nie zabije pdf, wstęp do prawoznawstwa morawski pdf…