Fucking Bornholm

Fucking Bornholm Kategoria: Powieści i opowiadania Powieść na motywach bestsellerowego serialu audio. Literacka historia. napisana z rozmachem przez reżyserkę Annę Kazejak. Dwie z pozoru szczęśliwe pary: małżeństwo z kilkunastoletnim stażem oraz świeży związek z Tindera. Wspólny. rodzinny wyjazd na majówkę – brzmi jak sielanka. ale kryje się za nim pełen emocji dramat obyczajowy. To poruszająca…

Published by admin in2 grudnia 2021
Tagi: , , , ,

Fucking Bornholm

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść na motywach bestsellerowego serialu audio. Literacka historia. napisana z rozmachem przez reżyserkę Annę Kazejak.

Dwie z pozoru szczęśliwe pary: małżeństwo z kilkunastoletnim stażem oraz świeży związek z Tindera. Wspólny. rodzinny wyjazd na majówkę – brzmi jak sielanka. ale kryje się za nim pełen emocji dramat obyczajowy. To poruszająca historia o kryzysie w związku i ponadczasowej potrzebie miłości. W trakcie wyjazdu między dziećmi obu par dochodzi do szokującej. dramatycznej sytuacji. która staje się katalizatorem zmiany. Jak poradzą sobie z kryzysem ich rodzice?

Anna Kazejak – reżyserka i scenarzystka. Jest Członkinią Europejskiej Akademii Filmowej oraz Gildii Reżyserów Polskich. Ma na swoim koncie takie produkcje jak: „Skrzydlate świnie”. „Obietnica”. seriale „O mnie się nie martw” czy „Szadź”.

Autor: Anna Kazejak

Cena: 11.90

Anna Kazejak: MP3


handlową w twój sukces w sprzedaży!
Jeffrey Gitomer. autor książki Czerwona Książeczka Sprzedawcy. 12.5 zasady genialnej sprzedaży


Psychologia sprzedaży Briana Tracy powinna być lekturą obowiązkową! Każdy coś sprzedaje: produkt. usługę. filozofię. ideę i. co najważniejsze. siebie! Ta książka da ci cenne narzędzia. Dzięki nim nauczysz się opanowywać wiele różnych sytuacji handlowych i potęgować swoją kreatywność. To ponadczasowa lektura. a Brian Tracy to doskonały trener! Terri L. Sjodin. autorka książki Sales Speak — The Nine Biggest Sales Presantation Mistakes and How to Avoid Them Brian Tracy robi to znowu! Ta książka jest wypełniona po brzegi poradami. jak kontrolować swoją karierę. Tracy pisze wprost. nazywa rzeczy po imieniu i daje ci dokładnie to. czego potrzebujesz!
Beverly Kave. założycielka i dyrektor zarządzająca znanej agencji rozwoju kariery Career Systems Inte

Kategoria: Ekonomia i biznes

Naucz się sprzedawać — i to dobrze — od najlepszych ludzi w branży

Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca. który na poważnie myśli o karierze.
Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku. że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie. prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone. najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.
W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży. w tym warsztatowe „działania do przećwicz

Autor: Juliusz Słowacki

Cena: 5.90

Juliusz Słowacki: MP3


rukarskiego w części nakładu pozostały niezadrukowane strony – dziewczyna utrzymuje. że wysunęła się z książki w połowie niedokończonego zdania. Niemożliwe! Ale jeśli to prawda. Tom musi szybko wrócić do pisania. w przeciwnym razie dziewczyna umrze…

Kategoria: Autor

Guillaume Musso

ISBN: 978-83-8125-938-5

Cena: 9999

978-83-8125-938-5:


Serotonina

Kategoria: Powieści i opowiadania

Najnowsza powieść Michela Houellebecqa. najsłynniejszego żyjącego francuskiego pisarza. kontestatora i uważnego krytyka kultury zachodniej.

Okrzyknięta najbardziej rozpaczliwą i mroczną powieścią w dorobku wybitnego pisarza. Serotonina to historia czterdziestosześcioletniego Florenta-Claude’a Labrouste’a. który pewnego dnia odkrywa. że partnerka zdradzała go z młodymi mężczyznami podczas filmowanych orgii. Opuszcza ją i całymi dniami snuje się po barach. wygłaszając tyrady na temat związków miłosnych. Bohaterowi udaje się funkcjonować jedynie dzięki regularnemu zażywaniu tabletki Captorix. która powoduje wydzielanie serotoniny. zwanej hormonem szczęścia.

Autor: Michel Houellebecq

Cena: 20.90

Michel Houellebecq: MP3


Lean. Droga do minimalizmu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jak skończyć z marnotrawstwem i podnieść wydajność firmy? Radzi specjalista z 20‑letnim stażem >> PODCAST


Mniej znaczy… więcej

Lean management tłumaczy się na język polski jako szczupłe zarządzanie. Ta koncepcja. która ma źródło w motoryzacji. bazuje na elastyczności i dążeniu do uzyskania najwyższej jakości „szczupłym” kosztem. czyli przy maksymalnej oszczędności sił i środków. Ten model działania doskonale sprawdza się w biznesie. Z kolei minimalizm – obecny w muzyce. literaturze. architekturze i sztukach pięknych – coraz śmielej wkracza w życie prywatne. Wiele łączy te podejścia. Mało zapasów. Mało marnotrawstwa. Niskie koszty. A równocześnie dużo wartości. Dużo satysfakcji. Zdrowy rozsądek. Zaufanie. odpowiedzialność. szacunek.

Brzmi kusząco. prawda? Tylko – czy życie lean jest realne? Autor tej książki udowadnia. że tak. Sam zdecydował się przenieść leanowe metody zarządzania przedsiębiorstwem do swojej codzienności. Spodziewał się. że szczupłe zarządzanie przyniesie zmiany. nie sądził jednak. że będą one tak spektakularne i pozytywne. Zafascynowany wynikami. postanowił spisać doświadczenia prywatnego lean management w przystępnej formie fabularyzowanej opowieści. Jej bohater – Mirek Maj – przygląda się swojemu życiu. W efekcie upraszcza je. wdraża „szczupłe procedury” w takich jego obszarach jak dom. praca. rzeczy. ubrania. finanse. znajomi – i wreszcie odzyskuje je dla siebie. Życie proste. sprytne i gotowe na wyzwania. jakie stawia przed nami współczesność.

Dołączysz do Mirka?

Autor: Tomasz Król

Cena: 20.90

Tomasz Król: MP3nagrobek perlisi, wiedza iżycie, mobydick pl, dziesięć małych żołnierzyków, ziemowit pędziwiatr zona, the bards tale iv, gorzka miłość, anthony de mello wezwanie do miłości pdf, michał gołkowski stalowe szczury, misja 100 pdf, panowie świata. dzieje teorii spiskowych, obsesja doskonałości chomikuj, kroniki zelaznego druida, audiobook anaruk chłopiec z grenlandii…