Extraordinary Dad

Extraordinary Dad Kategoria: Pozostałe Raising extraordinary children is an elusive feat for many dads because most have never had training on how to do it. In this concise audio program. top motivational and parenting experts will teach you how to raise happy. healthy. self-confident children who will always love and respect you for doing an…

Published by admin in13 listopada 2021
Tagi: , , ,

Extraordinary Dad

Kategoria: Pozostałe

Raising extraordinary children is an elusive feat for many dads because most have never had training on how to do it. In this concise audio program. top motivational and parenting experts will teach you how to raise happy. healthy. self-confident children who will always love and respect you for doing an exceptional job as their dad! The biggest regret parents have later in life is not spending enough time with their children. feeling they didn’t do a good enough job. The true measure of how good a dad you are is how well your children turn out. The great news is it’s never too late to become an exceptional parent-and it’s actually quite simple. This program offers easy-to-follow steps that can provide remarkable long-term rewards. as well as the tools you need to be an absolutely outstanding parent. Become a super dad today!

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 102.90

Opracowanie zbiorowe: MP3


Galop ’44

Kategoria: Pozostałe

Od czego zaczyna się podróż w czasie? Wystarczy moment. chwila. mały bodziec. I nagle przenosimy się wstecz. do rzeczywistości. która żyje w cudzych wspomnieniach. Być może to właśnie przydarzyło się Mikołajowi.

 

Pewnego dnia chłopak odwiedza Muzeum Powstania Warszawskiego. To nie była zwyczajna wizyta. bo nagle Mikołaj oglądając wystawę przenosi się w sam środek powstania warszawskiego. Wszystko jest takie prawdziwe i realne. w tym również niebezpieczeństwo i śmierć. Na ratunek Mikołajowi rusza jego starszy brat Wojtek. Choć na co dzień trudno im się było porozumieć. to w świecie wojny będą musieli przejść prawdziwy test braterskiej miłości. Czy obaj go przetrwają?

Monika Kowaleczko-Szumowska – autorka i tłumaczka powieści dla młodzieży: „Gorzkie urodziny” A. Cassidy. „Z tęsknoty za Judy” A. Cassidy. „Hugo i mapa z wyspy potworów” R. Stevensa. „Dokąd odchodzisz” S. Rattan.

Autor: Piotr M. Majewski

Cena: 54.90

Piotr M. Majewski: MP3


Beniowski

Kategoria: Poezja

Poemat dygresyjny jednego z bardów polskiego romantyzmu. Juliusz Słowacki wydał pięć pierwszych pieśni w 1841 r. Reszta ukazała się po śmierci poety. Akcja poematu dzieje się w czasach konfederacji barskiej. podczas której na kresach toczyły się walki z chłopami ruskimi. Główny bohater to odbywający liczne podróże szlachcic Maurycy Beniowski. Jego postać jest wzorowana na autentycznym awanturniku o tym samym nazwisku. W poemacie dygresyjnym „Beniowski”. zgodnie z regułami gatunku. fabuła stanowi nie więcej niż połowę. Pozostała treść to dygresje narratora dotyczące m.in. współczesnego życia literackiego. aktualnej sytuacji politycznej. własnej twórczości i życia. a także uwagi autotematyczne.

Autor: Juliusz Słowacki

Cena: 4.90

Juliusz Słowacki: MP3


Mantra ciszy. 7 reguł duchowej ścieżki

Kategoria: Religia

W jednej z dalekowschodnich tradycji uznaje się. że istnieje gwarantowana ścieżka prowadząca do duchowego oświecenia. Otóż wystarczy pewien mało skomplikowany rytuał powtórzyć osiemset tysięcy razy. Problem w tym. że jeśli odliczyć czas niezbędny na sen. jedzenie i inne ważne czynności. zajęłoby to dobrze ponad osiemdziesiąt lat. Trudno się zatem dziwić. że jak świat długi i szeroki adepci duchowości pilnie poszukują nieco szybszych sposobów. I oczywiście jest ich wiele – większość z nich zaś. o dziwo. łączy ta sama zasada. To konsekwencja i trzymanie się reguł. Nic ponadto.

Ta książka przedstawia jeden z takich systemów – prosty. spójny i co najważniejsze: niezwiązany z żadną konkretną religią. Jednocześnie taki. którego fundamenty można znaleźć we wszystkich religiach. wierzeniach czy modelach rozwoju duchowego. Co więcej – ten system nie tylko ułatwia kroczenie ścieżką duchową. Dzięki niemu łatwo można na nią powrócić. kiedy przydarzy się zgubić drogę.

A teraz usiądź i oczyść umysł. Wyrównaj oddech. Medytuj. Kiedy zaś skończysz swoją codzienną medytację. rusz w drogę – w jej trakcie pamiętaj o zaledwie siedmiu prostych regułach. Stosuj je konsekwentnie i w pełni świadomie. I nie oczekuj niczego. Niczego się nie spodziewaj. Efekty pod postacią zmiany jakości Twojego życia pojawią się prędzej czy później. Zazwyczaj prędzej. niż oczekujesz. Prędzej. niż się spodziewasz.

Autor: Jarosław Gibas

Cena: 26.90

Jarosław Gibas: MP3pure farming 2018, karolcia ksiazka, wzory pism procesowych w sprawach cywilnych pdf, katarzyna miller instrukcja obsługi faceta pdf, kucharska stasiak, droga do nidaros, chesterton ortodoksja pdf, l.a. noire poradnik, painted man, pitbull niebezpieczne kobiety pobierz, kadosz, diana palmer demony przeszłości część 2, cora reilly złączeni, kto w chicken creek sprzedaje różnorodne trumienki, metoda eva, genialni lwowska szkoła matematyczna, zatoniecie tytanica, po omacku wiedzmin 3…