Wiedźma duszona w winie

Wiedźma duszona w winie Kategoria: Powieści i opowiadania Bożena – stateczna pani menadżer jednego z banków – prowadzi uporządkowane. choć dość przewidywalne życie. w którym nie ma miejsca na szaleństwa. Nieoczekiwanie dziedziczy po wuju nieruchomość w małym miasteczku i odtąd już nic nie będzie takie samo. Tym bardziej. że nieruchomość jest dość nietypowa i ma…

Published by admin in7 października 2021
Tagi: , , , ,

Wiedźma duszona w winie

Kategoria: Powieści i opowiadania

Bożena – stateczna pani menadżer jednego z banków – prowadzi uporządkowane. choć dość przewidywalne życie. w którym nie ma miejsca na szaleństwa. Nieoczekiwanie dziedziczy po wuju nieruchomość w małym miasteczku i odtąd już nic nie będzie takie samo. Tym bardziej. że nieruchomość jest dość nietypowa i ma swoje tajemnice. Zawsze elegancka Bożena stawia się na miejscu i musi zmienić pantofelki na gumiaki. I nie tylko. Zmiany w jej życiu zajdą na znacznie głębszych płaszczyznach i będą dotyczyć serca. które (dotychczas zimne i nieporuszone) zaczyna bić mocniej. A są ku temu… dwa dorodne powody. Bożena musi więc mądrze wybrać. choć ma coraz mniej czasu. W odziedziczonym budynku działa małe bistro. w którym może sprawdzić się jako kucharka – podejmuje więc wyzwanie. Okazuje się również. że miasteczko tylko pozornie jest oazą spokoju: dojdzie w nim do szeregu zdarzeń. które wstrząsną mieszkańcami. Bożena ma z tym ścisły związek…

Autor: Marta Obuch

Cena: 14.90

Marta Obuch: MP3


Konan Destylator

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jakub Wędrowycz to przerażający wiekowy ochlapus. wiejski egzorcysta. bimbrownik i kłusownik. porażający otoczenie wyglądem. zapachem i kulturą osobistą – a raczej jej brakiem. W towarzystwie równie odrażających kumpli pije. produkuje samogon. wdaje się w awantury oraz wypełniając wolę przodków regularnie likwiduje przedstawicieli wrogiego rodu – Bardaków.

W postaci Wędrowycza jak w soczewce skupiają się wszelkie możliwe polskie wady. przywary i stereotypy – ale jego chamstwo. wieśniactwo. buractwo. brak rozterek i hamulców moralnych oraz bogaty arsenał broni i materiałów wybuchowych zapewniają mu przewagę nad każdym przeciwnikiem.

Tyle Wikipiedia. a Wy właśnie trzymacie w ręku najnowszy zbiór doprowadzających do łez. plugawych historii z życia pogromcy Wojsławic i – terenów. gdzie dociera Pekaes z Chełma.

Ogłoszenia drobne:

„Klata goryla” – bezpoś

ISBN: 978-87-26-27957-3

Cena: 9999

978-87-26-27957-3:


tuką prezentacji.

Odwiedź stronę www.PawelLenar.pl.

Kategoria: Autor

Paweł Lenar

ISBN: 978-83-283-0292-1

Cena: 9999

978-83-283-0292-1: O autorze (9)Do kogo skierowana jest ta książka? (13) Książka na solidnych podstawach (14)1. Marketing sieciowy – czy to dobry biznes dla Ciebie? (15) Wprowadzenie (15) Idea marketingu sieciowego (16) Ważna różnica pomiędzy klasyczną dystrybucją a MLM (18) Trzy poziomy współpracy z firmą marketingu sieciowego (24) Dziewięć walorów marketingu sieciowego (27) Praca etatowa. tradycyjny biznes i marketing sieciowy (42) Wady marketingu sieciowego (45) Podsumowanie (50)2. Jak możesz stworzyć źródło do…


Nero

Kategoria: Pozostałe

Nero ma władzę.

Dla Nero. króla Legacy Prep. Elle jest tylko zadaniem do wykonania – jego przepustką do mafijnych szeregów i szansą na zdobycie uznania w oczach własnego ojca. Chłopak nigdy nie znał takiej dziewczyny jak ona. Jedyne panny. które kiedykolwiek zaprzątały jego myśli. to te. które wskakiwały mu do łóżka. I to wtedy. kiedy mówił im. że mają to zrobić.

Elle się boi.

Dla Elle Nero był tylko ciekawym zjawiskiem. które lubiła podziwiać z daleka. Obserwowała go jak film. na którego oglądanie nie miała czasu. Jej codzienna rzeczywistość była walką o przetrwanie na szkolnych korytarzach i zapewnienie ochrony najbliższej przyjaciółce. Chloe.

Zły czas. złe miejsce.

Kiedy Elle przez przypadek staje się świadkiem porachunków mafijnych. drogi jej i Nero w końcu się przecinają. Chłopak musi się dowiedzieć. co dokładnie widziała tamtego wieczoru. I lepiej. żeby dziewczyna powiedziała to. co on chce usłyszeć. bo w przeciwnym razie może nie doczekać swoich kolejnych urodzin.

Autor: Sarah Brianne

Cena: 17.90

Sarah Brianne: MP3nicholas sparks pamietnik, kredziarz pdf, dzisiaj spisz ze mna, rhys agnieszka siepielska pdf, pilipiuk oko jelenia, chaos on deponia solucja, domcia doci, mu online poradnik, franz kafka ameryka, michalak kropla nadziei, będziesz moja diana brzezińska, z pełną mocą i skutkiem, football manager 2015 taktyki, czytnik epub, miasto mafii kinga litkowiec, java dla początkujących pdf, doci ksiazki pdf, pies jakub gończyk, jak wyzdrowieć, driven k bromberg, żerca miszczuk pdf, spadło krzysztof, barbara kosmowska dziewczynka z parku…