h nawyków. Uspokoisz złe myśli. wytrenujesz swoją uważność i zaczniesz cieszyć się wewnętrznym spokojem i szczęściem. Zyskasz jasność myślenia. dzięki której łatwiej ustalisz priorytety i uświadomisz sobie. czego pragniesz od życia. Przygotuj się jednak na to. że oczyszczanie umysłu i ćwiczenie uważności przypomina sprzątanie domu: potrzebna jest systematyczność. Warto więc wprowadzić ćwiczenia do codziennej praktyki. Dzięki tej książce nie będzie to jednak trudne zadanie!

Dowiedz się. jak:

 • powstają negatywne. natrętne myśli i jak je przeformułować.
 • naprawić lub zerwać złe relacje.
 • nauczyć się medytować i wykonywać ćwiczenia oddechowe.
 • uporządkować swoje otoczenie.
 • doprecyzować życiowe cele i skutecznie do nich dążyć.

Uporządkuj swój umysł. a znajdziesz spokój i szczęście!

h nawyków. Uspokoisz złe myśli. wytrenujesz swoją uważność i zaczniesz cieszyć się wewnętrznym spokojem i szczęściem. Zyskasz jasność myślenia. dzięki której łatwiej ustalisz priorytety i uświadomisz sobie. czego pragniesz od życia. Przygotuj się jednak na to. że oczyszczanie umysłu i ćwiczenie uważności przypomina sprzątanie domu: potrzebna jest systematyczność. Warto więc wprowadzić ćwiczenia do codziennej praktyki.…

Published by admin in7 października 2021
Tagi: , , ,

h nawyków. Uspokoisz złe myśli. wytrenujesz swoją uważność i zaczniesz cieszyć się wewnętrznym spokojem i szczęściem. Zyskasz jasność myślenia. dzięki której łatwiej ustalisz priorytety i uświadomisz sobie. czego pragniesz od życia. Przygotuj się jednak na to. że oczyszczanie umysłu i ćwiczenie uważności przypomina sprzątanie domu: potrzebna jest systematyczność. Warto więc wprowadzić ćwiczenia do codziennej praktyki. Dzięki tej książce nie będzie to jednak trudne zadanie!

Dowiedz się. jak:

 • powstają negatywne. natrętne myśli i jak je przeformułować.
 • naprawić lub zerwać złe relacje.
 • nauczyć się medytować i wykonywać ćwiczenia oddechowe.
 • uporządkować swoje otoczenie.
 • doprecyzować życiowe cele i skutecznie do nich dążyć.

Uporządkuj swój umysł. a znajdziesz spokój i szczęście!

Kategoria: Autor

S.J. Scott. Barrie Davenport

ISBN: 978-83-283-4161-6

Cena: 9999

978-83-283-4161-6: O autorze (13)Podziękowania (15)Wstęp (17) O książce (17) Wstępne założenia (18) Ikony wykorzystane w książce (18) To jeszcze nie wszystko (19) Co dalej? (20)CZĘŚĆ I: WSTĘP DO PSYCHOLOGII (21)Rozdział 1: Do czego służy psychologia? (23) Czym jest psychologia? (23) Co. jak i dlaczego? (23) Tworzenie osoby (24) Odkrywanie funkcji (25) Lista części (26) Rozwiązywanie problemów (26) Szukanie fachowej pomocy (27) Działanie praktyczne (27)Rozdział 2: Sens ludzkiego działania – podstawy psychologii…


Szef. który ma czas. Ewolucja zarządzania – dziennik budowy turkusowej firmy

Kategoria: Ekonomia i biznes

Business Insider Polska o książce: Jak w biznesie uczyć się na błędach? Warto brać przykład z pilotów


Jak naprawdę wygląda zarządzanie bez zarządzania

Turkusowy model kierowania organizacją. o którym mowa w tytule tej książki. to taki. w którym nie ma hierarchii władzy. a miejsce wydawania poleceń zajmuje podejmowanie samodzielnych decyzji. Odbywa się to według następującej zasady: każdy może podjąć każdą decyzję. jeżeli weźmie za nią odpowiedzialność i nikt nie zgłosi stanowczego weta. Sam termin oraz reguły. zgodnie z którymi działa „turkusowa organizacja”. zaproponował i opisał Frederic Laloux w słynnej książce Pracować inaczej. Stała się ona kamieniem. który poruszył lawinę – przez świat biznesu przetacza się właśnie turkusowa rewolucja.

Wszystko pięknie. Świetnie. że są organizacje. w których pracownikom daje się tak wiele swobody i zaufania. Z pewnością czują się oni dzięki temu bardziej spełnieni. Tylko co z samą firmą? Co z jej wynikami ekonomicznymi? Czy ten model sprawdza się także dla pracodawcy?

Książka. którą czytelnik trzyma w ręku. jest bardzo rzadkim przykładem „dziennika budowy” turkusowej firmy. Andrzej Jeznach dzieli się z czytelnikami swoimi doświadczeniami i refleksjami z przebytej drogi. Autor pisze nie tylko o sukcesach. ale też o rozterkach i wahaniach. których przecież nigdy nie da się uniknąć. Formułuje przy tym wiele cennych myśli. mogących stanowić drogowskaz dla adeptów turkusowego działania.

Andrzej Jacek Blikle

Autor: Andrzej Jeznach. Wojciech Eichelberger

Cena: 39.90

Andrzej Jeznach. Wojciech Eichelberger: MP3


Z odwagą w nieznane

Kategoria: Poradniki

Aby zyskać prawdziwe poczucie przynależności. nie trzeba się zmieniać – trzeba być sobą.

Dopasowanie się czy samotność?

Pragniemy być częścią czegoś większego. Kiedy nie mamy poczucia przynależności do danej grupy społecznej. kultury czy nawet rodziny. czujemy się samotni. słabi i skrzywdzeni. Dlatego często stajemy przed trudnym wyborem – możemy dopasować się lub wybrać samotność. Doktor Brené Brown przekonuje. że jest inna droga – najważniejsze to mieć odwagę przynależeć do samego siebie. Udowadnia. że nasza przynależność będzie prawdziwa tylko wtedy. gdy my będziemy autentyczni.

Kompromis czy konfrontacja?

ISBN: 978-83-283-5744-0

Cena: 9999

978-83-283-5744-0: Spis treœciO autorze 13Wstęp 15 O ksišżce 15 Konwencje zastosowane w ksišżce 16 Czego nie czytać 16 Naiwne założenia 17 Jak podzielona jest ksišżka 17 Częœć I. Podstawy. czyli zrozumienie kreatywnoœci 17 Częœć II. Przygotuj się. czyli przyjęcie kreatywnego nastawienia 17 Częœć III. Informacje praktyczne. czyli nauka kreatywnoœci 17 Częœć IV. Kreatywne myœlenie w codziennym życiu 18 Częœć V. Dekalogi 18 Ikony wykorzystane w ksišżce 18 Co dalej 18CZĘŒĆ I: PODSTAWY. CZYLI ZROZUMIENIE KREATY…


Czy trafi na kogoś. kto jej pomoże. kto poda rękę? Czy uda jej się znaleźć bezpieczne schronienie przed niezwykle przebiegłym i wyjątkowo mściwym prześladowcą?

Kategoria: Autor

Kazimierz Kiljan

ISBN: 978-91-7903-784-0

Cena: 9999

978-91-7903-784-0:


Początkujący menedżer. Wydanie VII

Kategoria: Ekonomia i biznes

Uzyskanie upragnionego awansu na stanowisko menedżera jest o wiele prostsze niż sprostanie wymaganiom. jakie wiążą się z kierowaniem ludźmi. Dobrze zarządzany zespół zawsze osiąga lepsze wyniki niż człowiek działający w pojedynkę. Złe zarządzanie zespołem zaś jest szybką ścieżką do spektakularnej porażki. Wybór stylu kierowania ludźmi nie należy do łatwych. wymaga wiedzy. doświadczenia. sporego dystansu do siebie i… żelaznych nerwów. W świecie permanentnej zmiany zarządzanie pracą ludzi jest trudne i nie można tu wskazać jednego właściwego sposobu postępowania. Menedżer musi wciąż doskonalić swoje kwalifikacje kierownicze.

To siódme. zaktualizowane i uzupełnione wydanie klasycznego podręcznika dla kierowników – niezastąpionego kompendium dla początkujących i źródła inspiracji dla dojrzałych szefów. Książka jest napisana w jasny. a przy tym angażujący sposób.

Wprowadzenie. Różne rodzaje czasu 1. Czas na planowanie strategiczne i wyznaczanie celów 2. Czas produktywny. Jak osiągać więcej 3. Czas na podnoszenie zarobków 4. Czas wolny 5. Czas pracy 6. Czas kreatywny 7. Czas na rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji 8. Czas dla innych ludzi i dla rodziny 9. Czas na odpoczynek i odprężenie 10. Czas wyciszenia Podsumowanie: Fragment

Cena:

Fragment:


W transie inwestowania. Podbij rynek pewnością siebie. żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy

Kategoria: Ekonomia i biznes

Myśl jak inwestor

Jak skutecznie inwestować? Czy można kupić niezawodną strategię inwestycyjną? Dlaczego regularne sukcesy odnosi tylko niewielki odsetek inwestorów? Jak to zrobić. żeby zarobić?

 • Po pierwsze – przestań szukać najlepszej metody inwestycyjnej. genialnego doradcy albo poradnika. który dostarczy prostych i zawsze skutecznych narzędzi.
 • Po drugie – zrozum. że już masz dobrą strategię. a jedyne. co Cię blokuje. co nie pozwala Ci stać się częścią tych 5% efektywnych inwestorów. to Twój sposób myślenia podczas prowadzenia transakcji.
 • Po trzecie – przeczytaj tę książkę i poznaj psychologiczne podłoże odnoszenia sukcesów w sferze inwestowania.

Dzięki tej lekturze dowiesz się. jak przezwyciężyć głęboko zakorzenione przyzwyczajenia psychiczne. p

Autor: B. Wiseman

Cena: 9.90

B. Wiseman: MP3


Homeless in My Heart

Kategoria: Pozostałe

Following in the footsteps of A Glass Half Full. Lone Wolf and When Jack Sued Jill. Homeless In My Heart – Felix Dennis’s long-awaited new collection of verse – is ‚the story of a fool whose life was saved by poetry’.Felix Dennis’s life has been a long series of unlikely events: incarceration by the British government in 1971 following the longest conspiracy trial in British history; recording a chart single with John Lennon; co-authoring Muhammad Ali’s first biography; becoming one of the richest individuals in Britain; launching one of the most successful media brands in the world; falling into crack cocaine addiction; beginning the task of planting a huge native broad-leaf forest in the Heart of England; salvaging the wreckage of a life dedicated to hedonism; and. lastly. and most surprisingly of all. discovering that he could write the kind of poetry that people wanted to read and to hear.Now. with the publication of Homeless In My Heart. Felix Denni

ISBN: 978-83-66517-01-1

Cena: 9999

978-83-66517-01-1:jak został gangsterem, slady zbrodni, patologia sądowa, anna gąsior, mobi kindle, wotum nieufności mróz pdf chomikuj, kwiryna handke, saga cienia, proroctwa królowej saby, powstanie spartakusa rzym, andrzejewski miazga, upadek iii rzeszy, zwiadowcy ruiny gorlanu audiobook, henry miller zwrotnik raka, małgorzata sznitowska, sylvia day 4 część crossa, lev grossman, nienawidzę cię nie odchodź pdf, baśniobór 4…