Urlop nad morzem

Urlop nad morzem Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Stary dom nad morzem kryje mroczną tajemnicę. Niektórych tajemnic lepiej nie poznawać. bo mają moc niszczącą. Beata i Marcin przyjeżdżają na jesienny urlop nad morze. Przyjaciółka udostępnia im niedawno zakupiony stary dom. który ma mnóstwo ciekawych zakamarków. Beata. miłośniczka szperania pośród staroci znajduje na strychu list o…

Published by admin in28 września 2021
Tagi: , , , ,

Urlop nad morzem

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Stary dom nad morzem kryje mroczną tajemnicę.

Niektórych tajemnic lepiej nie poznawać. bo mają moc niszczącą.

Beata i Marcin przyjeżdżają na jesienny urlop nad morze. Przyjaciółka udostępnia im niedawno zakupiony stary dom. który ma mnóstwo ciekawych zakamarków. Beata. miłośniczka szperania pośród staroci znajduje na strychu list o niepokojącej treści:

„Mam na imię Staś i mam dziewięć lat. Moja mama nazywa się Ania. Jej mąż nazywa się Karl i jest Niemcem. Moja mama nie żyje. Wczoraj zabił ją Karl. Uderzył ją siekierą w głowę. Biegłem zawiadomić sąsiadów. ale Karl mnie dogonił i zamknął na strychu. Siedzę tu od wczoraj. Myślę. że mnie też zabije. Słyszałem. jak całą noc rozwalał podłogę w piwnicy. Myślę. że pochowa tam moją mamę i mnie. Bardzo się boję”.

Czy to tylko żart znudzonego chłopca? A może jednak w domu doszło do makabrycznej zbrodni? Co wiedzą sąsiedzi i ile wyjawią?

Autor: Agnieszka Pietrzyk

Cena: 25.57

Agnieszka Pietrzyk: MP3


osc_stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2021

Cena:

2021: 9999psychopaci sa wsrod nas, white lines lektor, upiorne opowieści po zmroku online, mała książka o kupie pdf, mity greckie jan parandowski pdf, jak grac w fife 19, gawęcki żywienie człowieka pdf, andrzej lam, after 2 czesc, religia slowian, czarna madonna mróz pdf, to king pdf, opowiadania e, aplikacja od ogółu do szczegółu pdf, the sims 4 poradnik, mroczna wieża. tom 1. roland, przełęcz złamanego serca…