Facet z jajami. Wszystko. co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet

Facet z jajami. Wszystko. co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet Kategoria: Poradniki Twardziel w XXI wieku Trzy filary szczęścia Nie udawaj fajnego – stań się fajny Schemat pewności siebie i poczucie własnej wartości Ciepłe relacje z otoczeniem Agresja. czyli jak zachować zęby Życie pełne sukcesów Pozytywny stres Cały urok…

Published by admin in28 września 2021
Tagi: , , , , , , ,

Facet z jajami. Wszystko. co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet

Kategoria: Poradniki

Twardziel w XXI wieku

  • Trzy filary szczęścia
  • Nie udawaj fajnego – stań się fajny
  • Schemat pewności siebie i poczucie własnej wartości
  • Ciepłe relacje z otoczeniem
  • Agresja. czyli jak zachować zęby
  • Życie pełne sukcesów
  • Pozytywny stres

Cały urok w Big Cojones

Faceci. Dzięki wysokiemu poziomowi testosteronu we krwi cechuje nas duża ambicja. współzawodnictwo. dominacja i pewność siebie. Hormony męskie koncentrują i pobudzają mózg. który staje się zdolny do większego skupienia niż u kobiet. Są to informacje stwierdzone naukowo i żadne wojujące feministki. obrażone genderki czy domowe partnerki nie mogą z nimi polemizować. Skąd więc tylu słabych i nieporadnych mężczyzn na naszych ulicach? Dlaczego tylko nieliczni mają piękne kobiety i mnóstwo gotówki? I co w zasadzie składa się na te osławione „jaja”?

XXI wiek to piękna epoka. w której kryzys męskości nasilił się do tego stopnia. że jest najwyższy od czasów Mieszka I. Faceci są nieśmiali. nieporadni. nie mają pojęcia o tym. jak dobrze wyglądać. czego pragną kobiety. czego oni sami pragną i kim chcą być w przyszłości. Tymczasem Polki chcą twardych samców. Na samą myśl o komandosach. pilotach samolotów. strażakach czy bokserach błyszczą im oczy. I w żadnym wypadku nie chodzi tu o mięśnie. Raczej o to. byś był facetem z krwi i kości!

Ta książka to jaja instant. Twój trener podzieli się z Tobą wskazówkami i sugestiami. dzięki którym będziesz mógł kompleksowo zmienić najważniejsze aspekty swojego życia. jednocześnie stając się stuprocentowym mężczyzną. Charakterystyczny styl autora. anegdoty i czarny humor ułatwią Ci ogarnięcie kilkuset stron istotnych informacji. Wszystko. co tu zawarte. jest wartościowe. Przygotuj się jednak także na słowa prawdy. na pokazanie Ci czegoś. o czym nawet nie śniłeś. i na rady. jakich nie usłyszałbyś do końca życia od nikogo innego. Początek tej książki to zarazem koniec frajerstwa!

 


 

Patroni medialni:

Autor: Tomasz Marzec

Cena: 34.90

Tomasz Marzec: MP3


Tuż za ścianą

Kategoria: Pozostałe

Trzymający w napięciu domestic thriller o przewrotnej fabule. po którym zadacie sobie pytanie: Czy można tak bardzo znienawidzić sąsiada. żeby posunąć się do zabójstwa?

Podmiejska ulica Lowland Way to spełnienie idyllicznego snu. Przepiękne rezydencje. życzliwi sąsiedzi. wspólne zabawy dla dzieci w każdą niedzielę. Ale Darren i Jodie. którzy wprowadzają się do jednego z domów. z nikim się nie liczą. Puszczają w nocy głośną muzykę. zaczynają nieudolny remont i handlują na swojej posesji używanymi samochodami. Wkrótce atmosfera staje się napięta i konflikt wisi w powietrzu. A potem pewnego sobotniego ranka dochodzi do tragedii. która wstrząsa lokalną społecznością. Podczas gdy policja szuka przyczyny śmiertelnego wypadku. zaczynają padać oskarżenia i okazuje się. że każdy ma coś do ukrycia. Detektywi po kolei przesłuchują mieszkańców. którzy zwierają szyki i zgodnie twierdzą. że winny jest Darren Booth. Ale jest pewien problem. Policja im nie wierzy.

„Ten zabójczy thriller o złożonej fabule powinien przemówić do każdego. komu zaleźli za skórę hałaśliwi sąsiedzi.”
PopSugar

„Niezwykle wciągająca powieść. Candlish buduje napięcie aż do punktu kulminacyjnego. który jest równie przerażający. co wiarygodny. Potrafi wydobyć koszmar z beztroskiej codzienności.”
Associated Press

Autor: Louise Candlish

Cena: 27.90

Louise Candlish: MP3


hwa. Dla mnie to żadna nowość: spędzić noc między udami nieznajomej kobiety. Czasem nawet dwóch lub trzech w ciągu dwunastu godzin. Lecz dziś to trochę co innego. Jest 3.42 nad ranem i sytuacja nie rozwija się podręcznikowo. Siedzę na odległość strzału bezpośredniego od tej konkretnej pochwy i czuję się tak. jakbym gapiła się w lufę broni. Poród to zawsze ryzyko. fizjologiczna rosyjska ruletka. ale każda położna ma nadzieję. że akurat ją kula ominie.
— Już nie mogę! — wyje bezcielesny głos.
W tej samej chwili tuż przede mną pojawia się oślizgły placek ciemnych włosków.
— Ależ możesz. przecież właśnie to robisz! — odkrzykuję.
(fragment)

Leah Hazard – Urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Studiowała na Harvardzie. W 1999 roku przeniosła się do Wielkiej Brytanii. gdzie ukończyła studia reżyserskie. Pracowała w szkockim oddziale B

Kategoria: Historia i literatura faktu

Bez snu przez dwadzieścia godzin. Bez jedzenia przez dziesięć godzin. Oddział pełen rodzących kobiet.

Witamy w świecie położnych.


Leah Hazard opisuje swoje doświadczenia związane z pracą położnej. którą podjęła jako matka dwójki dzieci szukająca nowej ścieżki rozwoju zawodowego. Z pasją opowiada zarówno o blaskach. jak i cieniach pracy na oddziale położniczym. Jako położna widziała już chyba wszystko. w tym ciężarne nastolatki. wcześniaki urodzone na granicy dwudziestego czwartego tygodnia ciąży. uchodźczynie. ofiary handlu ludźmi czy kobiety. których narządy rodne zostały okaleczone na skutek praktyk religijnych. Pośród tego tygla ludzi. kultur i problemów położne starają się zachować profesjonalizm. empatię i poczucie humoru. ratujące je przed kompletnym wyczerpaniem. 

Kolejna noc. kolejna poc

ISBN:

Cena: 9999

:


Bardzo zimna wiosna

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Współczesny Sztokholm. Pewnej niedzieli przypadkowy klient znajduje na parkingu przed supermarketem opuszczone volvo. a w nim zwłoki staruszki. której ktoś wypchał usta pogniecionymi gazetami. Ale komu mogłoby zależeć na śmierci osiemdziesięcioparoletniej Grety Sjöwall. zamożnej i szanowanej obywatelki. udzielającej się charytatywnie? Inspektorzy kryminalni Jens Vikander i Björn Fagel z komisariatu w Nacka Strand badają kilka tropów. Najbardziej obiecujący wiąże się z młodymi uchodźcami z Afganistanu. którzy często gościli w domu Grety. Swoje tajemnice ma także Ewa. Polka. która od niedawna opiekuje się panią Sjöwall. Rozwiązania sprawy nie ułatwia kryzys coraz mocniej trapiący szwedzką policję.

Autor: Katarzyna Tubylewicz

Cena: 17.90

Katarzyna Tubylewicz: MP3kabaret ani mru mru król i wieśniak, psiego najlepszego, 365 dni audiobook free, rozłączenie juliusz słowacki, bezpieczeństwo komputera, ilona andrews, bunt na wyspie potępionych pdf, medycyna ratunkowa w pytaniach i odpowiedziach pdf, szachy nauka strategii, w łóżku z twoim mężem, fallout 4 trasa kod, mizoginik, nowe oblicze greya pdf replik, gry roku 2013, uncharted 4 znajdzki, wykluczeni szałek, zasada przejrzystości, dragon ball tom 1, do krwi ostatniej……