22

22 Kategoria: 4.99 1 9999: Cena: : Bramkarze. Samotnicy. akrobaci. dyrygenci Kategoria: Bajki i baśnie Kim są zawodnicy. którzy zamiast biegać po murawie przez cały mecz w skupieniu stoją na bramce? Bramkarze to niezwykle ważne postacie w każdej drużynie. To w dużej mierze na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za wynik każdego meczu. Sięgnij po lekturę…

Published by admin in27 września 2021
Tagi: , ,

22

Kategoria: 4.99

1

9999:

Cena:

:


Bramkarze. Samotnicy. akrobaci. dyrygenci

Kategoria: Bajki i baśnie

Kim są zawodnicy. którzy zamiast biegać po murawie przez cały mecz w skupieniu stoją na bramce? Bramkarze to niezwykle ważne postacie w każdej drużynie. To w dużej mierze na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za wynik każdego meczu.

Sięgnij po lekturę książki o pięciu topowych bramkarzach świata piłki nożnej: Neuera. Čecha. Casillasa. Buffona i Fabiańskiego.

Dowiedz się jak przebiegała ich droga do mistrzowskiego poziomu. Jakie cechy charakteru sprawiły. że dziś ich nazwiska zna każdy fan futbolu?

Zdradzamy tajemnice pracy bramkarzy i przepisy na spektakularny sukces największych sław. Nie czekaj. wejdź do gry!

„Mali mistrzowie” to seria skierowana przede wszystkim do młodych miłośników sportu i piłki nożnej. Zachęca dzieci do rozwijania swoich pasji przez czytanie.

Cykl książek na temat znanych piłkarzy stanowi kompendium wiedzy dla każdego fana futbolu. Starannie wydane książki to nie tylko wciągające opowieści. ale i zdjęcia z życia ulubionych piłkarzy – nie tylko z boiska.

Wśród bohaterów serii znajdziemy najważniejsze nazwiska sportowców. m.in.: Lewandowskiego. Messiego. Neymara czy Suareza. W cyklu „Mali mistrzowie” poznamy biografie zawodników. a także historie piłkarskich klubów. Jednym tchem przeczytamy o wzlotach i upadkach najsłynniejszych drużyn świata. To opowieści o ludziach. którzy swoim życiem. zaangażowaniem i pasją na naszych oczach tworzą nowy rozdział w historii sportu.

Joanna Jagiełło – redaktorka. autorka książek. Jest absolwentką anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Opublikowała książki dla młodzieży – „Kawa z kardamonem” i „Czekolada z chili”. Jest redaktorką podręczników do języka angielskiego. Współpracowała z miesięcznikami „Perspektywy” i „Cogito”. Jest szczęśliwą matką dwóch córek: dziewiętnastoletniej Julki i dziewięcioletniej Basi. Chętnie zaczytuje się w polskiej prozie i szwedzkich kryminałach. Lubi hiszpańskie kino oraz podróże z plecakiem. podczas których nie rozstaje się z aparatem fotograficznym.

 

Jarosław Kaczmarek – polonista. autor piosenek. animator kultury i zawodowy opowiadacz. Współtworzy pierwsze polskie stowarzyszenie opowiadaczy – Grupę Studnia O. gdzie uprawia tzw. LITERATURĘ OPOWIADANĄ. Przekazuje dzieciom i dorosłym baśnie. legendy i historie współczesne. Jego praca przekłada się na język książek. które pisze tak. jak gdyby były opowiadane na żywo.

Autor: Joanna Jagiełło. Jarosław Kaczmarek

Cena: 12.99

Joanna Jagiełło. Jarosław Kaczmarek: MP3andrews ilona, poradnik setlers, niesądze, latarnia na końcu świata, symulator farmy 2014 za darmo, vincent sarah brianne pdf, to stephen king audiobook, metody porównawcze, agnieszka kasprzyk, ziemia obiecana opracowanie, ordynacja podatkowa komentarz, o czym mówię kiedy mówię o bieganiu, arcania mapa, kartezjusz medytacje, najnowsza książka mroza…