Dyzio Marzyciel i inne wiersze…

Dyzio Marzyciel i inne wiersze… Kategoria: Pozostałe   Klasyka poezji dziecięcej w doskonałej współczesnej interpretacji. Dwadzieścia trzy najbardziej znane wiersze Juliana Tuwima w świetnej interpretacji Wiktora Zborowskiego. Dwadzieścia trzy najpiękniejsze wiersze napisane przez Juliana Tuwima z myślą o najmłodszych czytelnikach. Pełną humoru opowieść o Dyziu Marzycielu. a także historyjki o przygodach Murzynka Bambo. pana Hilarego.…

Published by admin in24 września 2021
Tagi: , ,

Dyzio Marzyciel i inne wiersze…

Kategoria: Pozostałe

 

Klasyka poezji dziecięcej w doskonałej współczesnej interpretacji. Dwadzieścia trzy najbardziej znane wiersze Juliana Tuwima w świetnej interpretacji Wiktora Zborowskiego.

Dwadzieścia trzy najpiękniejsze wiersze napisane przez Juliana Tuwima z myślą o najmłodszych czytelnikach. Pełną humoru opowieść o Dyziu Marzycielu. a także historyjki o przygodach Murzynka Bambo. pana Hilarego. który zawzięcie poszukiwał okularów. i rodziny Tralalińskich czyta Wiktor Zborowski.

 

Autor: Julian Tuwim

Cena: 12.60

Julian Tuwim: MP3


re that views ageing so differently from their own. will they learn to accept and forgive: to discover the value of friendship. and a better way to live?

Kategoria: Autor

Anne Ostby

ISBN:

Cena: 9999

:


he recalls his time as the Voice of K9 in the BBC TV series.

Kategoria: Autor

Douglas Adams

ISBN:

Cena: 9999

:


Polityka polska i odbudowanie państwa

Kategoria: Historia i literatura faktu

Jedno z najważniejszych dzieł Romana Dmowskiego. Książka została napisana w latach 1923 – 1924. Autor opisuje szeroko pojętą drogę do Niepodległości Polski. oraz wydarzenia z nią związane takie jak Konferencja Pokojowa w Wersalu i ich wpływ na naszą historię. Jest to swego rodzaju pamiętnik polityczny Romana Dmowskiego.

„Państwo wielkie — to państwo. które ma dostateczne siły i środki. dość wysoką i sprawną organizację. wreszcie myśl kierującą. zdolną objąć dość szerokie widnokręgi. ażeby polityka jego mogła wywierać wpływ nie tylko na sprawy najbliższe. bezpośrednio go dotyczące. ale brać udział w regulowaniu spraw ogólnoeuropejskich. a jak dziś. ogólnoświatowych.”

Autor: Roman Dmowski

Cena: 19.55

Roman Dmowski: MP3


Kategoria:

:

Cena: 9999

:


..

Kategoria: Autor

Vanessa de Haan

ISBN:

Cena: 9999

:


Otwarci na miłość – jak pokonać bariery

Kategoria: Religia

Ks. Krzysztof Grzywocz oraz Monika i Marcin Gajdowie uzupełniają się wzajemnie. Przekazują nam swoją solidną wiedzę oraz ogromne doświadczenie terapeutyczne i duchowe. ale nade wszystko niezwykle praktyczne i jednocześnie filozoficzne odpowiedzi na pytania dotyczące zwykłej. codziennej miłości:

  • Jak sprawdzić. czy kochasz właściwie?
  • Jak rozwijać miłość na wszystkich poziomach (z ukochanym. małżonkiem. dziećmi. rodzicami. przyjaciółmi)?
  • Jak pogodzić afirmację ze stawianiem wymagań?
  • Co osłabia nasze więzi i jak temu zapobiegać?
  • Skąd czerpać siłę. by kochać?

Autor: Ks. Krzysztof Grzywocz. Monika Gajda. Marcin Gajda

Cena: 29.90

Ks. Krzysztof Grzywocz. Monika Gajda. Marcin Gajda: MP3


ci

Kategoria:

Fragment

119018: 29.30

Cena:

29.30:wielki gatsby książka pdf, opowieści starego kairu, wilki szkice, jak uwolnić się od przeszłości, streszczenie oskar i róża, mickiewicz żegluga, pomóż hjalmarowi, człowiek biografia, kodeks samuraja krzyżówka, resident evil 5 ps3, sandi lynn miłość milionera, ile odcinków ma gra o tron sezon 8, szeptem pdf, podstawy elektrodynamiki, barbara mazurówna, podstawy pielęgniarstwa tom 1 pdf, nagroda bookera 2017…