). and more. From that first tug on the line to the last cast of the day. every angler will love Jimmy’s bass fishing tips and anecdotes. Get in the boat with the master — and turn those tall tales into reality.

). and more. From that first tug on the line to the last cast of the day. every angler will love Jimmy’s bass fishing tips and anecdotes. Get in the boat with the master — and turn those tall tales into reality. Kategoria: Autor Jimmy Houston ISBN: Cena: 9999 : Złączeni obowiązkiem Kategoria: Pozostałe Drugi…

Published by admin in23 września 2021
Tagi: , , , , ,

). and more. From that first tug on the line to the last cast of the day. every angler will love Jimmy’s bass fishing tips and anecdotes. Get in the boat with the master — and turn those tall tales into reality.

Kategoria: Autor

Jimmy Houston

ISBN:

Cena: 9999

:


Złączeni obowiązkiem

Kategoria: Pozostałe

Drugi tom serii mafijnej. która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek.

Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz. kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii. będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina.

Nie była ona już panną. a wdową. Jednak nikt nie wiedział. że jej pierwsze małżeństwo było czystą fikcją. Gdy Valentina skończyła osiemnaście lat. zgodziła się poślubić Antonia. żeby pomóc mu zataić pewną prawdę. Mężczyzna był gejem i kochał kogoś spoza rodziny mafijnej. Nawet po jego śmierci Valentina utrzymała ten fakt w tajemnicy. nie tylko po to. by zachować godność zmarłego człowieka. ale również. by chronić siebie samą. I teraz gdy ma poślubić Dantego. szybko może wyjść na jaw. że jej małżeństwo z Antonio nigdy nie zostało skonsumowane.

ISBN: 978-83-272-6983-6

Cena: 9999

978-83-272-6983-6:


Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia

Kategoria: Historia i literatura faktu

Nie zawsze musisz prowadzić. Czasami ważniejsze jest to. kto z tobą jedzie.

RAHIM. współzałożyciel legendarnej Paktofoniki i Pokahontaz. ojciec i szara eminencja wytwórni MaxFloRec. po raz pierwszy opowiada szczerze o swoim życiu. hip-hopie. dorastaniu na Śląsku. spełnianiu marzeń i budowaniu muzycznej kariery. Od pierwszych bitów klejonych na amidze 1200 w rodzinnym mieszkaniu w Mikołowie. przez nagrywki z 3-X-KLANem. Kalibrem 44 i fenomenalny sukces Paktofoniki. aż po solową karierę. powstanie Pokahontaz. niecodzienne kolaboracje i własną wytwórnię MaxFloRec.

Ta książka to wyczerpująca opowieść o miłości. przyjaźni. pakcie przy dźwiękach głośnika. a także nieuczciwych wydawcach i dzikim muzycznym rynku lat 90. w którym albo byłeś twardy. albo zostawałeś pożarty i kończyłeś z długami. Przeczytasz w niej o kulisach pracy nad kultową „Kinematografią”. śmierci przyjaciela. szaleństwie. które nastało po premierze filmu „Jesteś bogiem”. budowaniu własnej muzycznej tożsamości. pożegnaniu z przeszłością. o honorze i zaczynaniu wszystkiego od nowa. a także o Pokahontaz. nowych brzmieniach. promowaniu młodych artystów i całkowicie nowych projektach.

To szczera spowiedź i podsumowanie ponad 20 lat życia pełnego muzyki. ciekawych opowieści. spotkań i ludzi. To książka faceta. który dużo osiągnął. jednocześnie nigdy nie zapominając o tych. których ma wokół siebie. I o osobach. które pomagały mu tworzyć i nieustannie przeć naprzód. O tych wszystkich. którzy są tacy jak on.

O ludziach z tylnego siedzenia.

Autor: Przemysław Corso. Sebastian Salbert

Cena: 25.90

Przemysław Corso. Sebastian Salbert: MP3


o połączenie pasji i dyscypliny tworzy strategie i firmy. które wygrywają w zderzeniu z konkurencją. O nich i dla ich liderów jest ta książka.

***

Prof. dr hab. Krzysztof Obłój jest znanym specjalistą z zakresu zarzą-dzania strategicznego i międzynarodowego. Wykłada na Wydziale Za-rządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Akademii Leona Koźmińskie-go oraz w renomowanych zagranicznych szkołach biznesu. m.in. University of Illinois. ESCP Europe Business School. Henley Business School. IEDC-Bled School of Management. Sun Yat-sen University. Jego książki i artykuły są publikowane w USA i Europie (m.in. jest współautorem Change Management in Transition Economies – New York 2003. Strategy in Transition – Oxford 2005. Contemporary Cor-porate Strategy: Global Perspective – London 2007). Książki wydane w Polsce: Strategia sukcesu firmy. Strategia organizacji: w poszukiwaniu trwałej przewagi konkurencyjnej oraz Refleksje o zarządzaniu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Sukces firmy jest zawsze pochodną strategicznych wyborów i szczęścia. Na szczęście nie mamy wpływu. możemy mu jednak pomagać – dyscypliną.

Dyscyplina strategii wymaga od menedżerów starannej analizy i interpretacji zmian w otoczeniu. klarownego ustalenia granic firmy. wyznaczenia ambitnych celów i zbudowania zyskownego modelu biznesowego. Taka jest dobra praktyka zarządzania. bez względu na stopień złożoności organizacji i dynamiki rynku.

Praktykę można uczynić jednak jeszcze lepszą. dodając do dyscypliny marzenia i pasję. Tylko pasja jest bowiem źródłem prawdziwych innowacji i zmian. Każe sięgać w przyszłość. przekraczać oczywiste granice. łamać branżowe kanony myślenia. zadawać nieoczywiste pytania: dlaczego tak? i dlaczego nie?  Pasja buduje także motywację i zaangażowanie. które dają firmie sens istnienia. a pracownikom odrobinę zwyczajnej radości.

Dlatego dopier

Autor: Garth Nix. Sean Williams

Cena: 15.90

Garth Nix. Sean Williams: MP3


umysłu. co przygotuje Cię do praktykowania klasycznej jogi. Jeśli podejdziesz do tematu poważnie. Twoje dotychczasowe życie wyraźnie się zmieni. a Ty staniesz się nową osobą – nieskończenie mądrą i wolną.

W drugim wydaniu Psychologii jogi autor jeszcze uważniej przyjrzał się filologicznej warstwie pracy Patańdźalego. Ponadto uzupełnił aneks o medytację miłującej dobroci oraz mapę Jogasutr. która pozwoli lepiej zrozumieć podział sutr na grupy.

Kategoria: Autor

Maciej Wielobób

ISBN: 978-83-283-7239-9

Cena:

978-83-283-7239-9: Wstęp do II wydania 7 Słowo wstępne – aćarja Śrivatsa Ramaswami 9Od autora 111. Wprowadzenie do studiowania Jogasutr Patańdźalego 152. Czy potrafisz uderzyć niebo kamieniem. czyli czym jest joga (JS I.1 – I.4) 273. Od szaleństwa do medytacji – pięć poruszeń świadomości (JS I.5 – I.11) 334. Pułapka ignorancji – pięć uciążliwości (JS II.3 – II.9) 395. Droga jest


Kategoria: Autor

Joanne Stone. Keith Eddleman. Mary Duenwald

ISBN: 978-83-283-6278-9

Cena: 9999

978-83-283-6278-9: O autorach Podziękowania od autorów Podziękowania od wydawcy oryginału Wstęp O książce Co nowego dodano do tego wydania książki? Naiwne założenia Ikony użyte w książce Co dalej Część I No to zaczynamy! W tej części Rozdział 1 Dwie kreski na teście: chyba jestem w ciąży! W TYM ROZDZIALE: Rozpoznawanie objawów ciąży Historia Joanny Jak stwierdzić. czy jesteś w ciąży? Jak uzyskać odpowiedź w domu? Wizyta u lekarza w celu uzyskania odpowiedzi Obliczenie daty poro…


Magia słów. Jak pisać teksty. które porwą tłumy. Wydanie 2 rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

By odpowiednie dać rzeczy słowo

W języku angielskim słowo writer rozumie się bardzo szeroko – oznacza właściwie każdego. kto pisze. W języku polskim jedynie autorzy literatury beletrystycznej mają prawo używać zaszczytnego miana pisarza. Czy to znaczy. że dziennikarz jest zwolniony z obowiązku tworzenia celnych metafor? Czy autor książek naukowych może zapomnieć o budowaniu napięcia? Czy twórcy tekstów reklamowych wolno ignorować zasady ciekawego opowiadania? Nie! Jeśli zajmujesz się pisaniem. to jesteś pisarzem. Poczuj się nim nie tylko dlatego. że „pisarz to brzmi dumnie”. Także dlatego. że bycie nim zobowiązuje do tworzenia lepszych. bardziej przekonujących treści. Chętniej czytanych. Trafniej przekazujących to. co chcesz powiedzieć. Mocnych. Takich. pod którymi z satysfakcją podpiszesz się własnym nazwiskiem.

Dzięki tej książce poznasz wiele pisarskich sztuczek. które sprawią. że Twój tekst zabłyśnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dowiesz się. które czasowniki są dynamiczne i w jaki sposób konkretne rzeczowniki pobudzają wyobraźnię. Nauczysz się tworzyć krótkie i długie świetnie brzmiące zdania oraz eksponować w nich wybrane wyrazy. Zgłębisz fascynujące tajniki storytellingu. czyli opowiadania historii w taki sposób. by inni chcieli ich słuchać. Nauczysz się. jak budować napięcie. grać na emocjach i malować słowami… Autorka stawia przed Tobą jeszcze jeden cel: pragnie. by jej książka pomogła wykształcić indywidualny styl – głos. który wyróżni Cię spośród grona innych autorów.

Autor: Joanna Wrycza-Bekier

Cena: 34.90

Joanna Wrycza-Bekier: MP3


Fałszywy pieśniarz

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Bezpośrednia kontynuacja „Szamanki od umarlaków” i „Demona Luster”.

Ekipa śledcza Wydziału Opętań i Nawiedzeń wkracza do ogrodu Kusiciela. aby odkryć ostatni element układanki. Ekshumacja zwłok nieznanego mężczyzny daje początek serii tragicznych wydarzeń. We Wrocławiu dochodzi do przerażających samobójstw. mroczna przeszłość Kruchego powraca. by upomnieć się o jego duszę. Ida zaś przekonuje się. że dar szamanki od umarlaków w niepowołanych rękach grozi katastrofą. a życzenia potrafią być niebezpieczne szczególnie wtedy. gdy się spełniają…

Autor: Martyna Raduchowska

Cena: 9999

Martyna Raduchowska:niby noc, człowiek w poszukiwaniu sensu audiobook, najnowsze audiobooki, ubraniowy schowek na argument, gra neil strauss pdf, czy cierpienie ma sens, dywizjon 303 fiedler, sernik papieski joli, józef wroński, jo nesbo policja pdf, zaklęta miłość odc 72, monomachia, szwajcer, pięćdziesiąt odcieni…