go jedyna osoba. które może coś wiedzieć o zaginionych. jest uważana za szaloną?

go jedyna osoba. które może coś wiedzieć o zaginionych. jest uważana za szaloną? Kategoria: Autor Kasia Magiera ISBN: 978-83-272-6983-6 Cena: 9999 978-83-272-6983-6: Kategoria: Fragment 318730 24.99: 1 Cena: 1: i>nauczyć się poprawnie je wykorzystywać i profesjonalnie wypowiadać się podczas spotkań. konferencji branżowych i codziennej pracy z klientem. zrozumieć zaawansowane reguły gramatyczne lub odświeżyć wiedzę na…

Published by admin in21 września 2021
Tagi: , , ,

go jedyna osoba. które może coś wiedzieć o zaginionych. jest uważana za szaloną?

Kategoria: Autor

Kasia Magiera

ISBN: 978-83-272-6983-6

Cena: 9999

978-83-272-6983-6:


Kategoria: Fragment

318730

24.99: 1

Cena:

1:


i>nauczyć się poprawnie je wykorzystywać i profesjonalnie wypowiadać się podczas spotkań. konferencji branżowych i codziennej pracy z klientem.
 • zrozumieć zaawansowane reguły gramatyczne lub odświeżyć wiedzę na ten temat. by zabłysnąć podczas formalnych spotkań lub jako autor profesjonalnej dokumentacji w języku angielskim.
 • zacząć posługiwać się prawidłowymi polskimi terminami zamiast kalkami językowymi.
 • Koniecznie sięgnij po tę książkę!

  Znajdziesz tu profesjonalne angielskie teksty dotyczące różnych obszarów IT: baz danych. big data. sieci komputerowych. metod wytwarzania oprogramowania i wielu innych. Każdy z nich został opatrzony słowniczkiem zawierającym tłumaczenia na język polski zarówno terminów specjalistycznych. jak i tych z języka ogólnego. Ponadto w każdym rozdziale omówione zostały różne zagadnienia gramatyczne wraz z przykładami ich zastosowania w języku informatyki. Na końcu każ

  Kategoria: Nauka języków

  Poszerz zasób słownictwa z branży IT i naucz się poprawnie je wykorzystywać!

  Obecnie język angielski jest nieodłącznym elementem świata IT. Większość producentów oprogramowania oraz twórców metodyk i standardów w branży IT udostępnia materiały wyłącznie w tym języku. Ponadto wiele projektów informatycznych jest realizowanych we współpracy z ekspertami pochodzącymi z różnych krajów. Komunikacja odbywa się wówczas przeważnie także w języku angielskim. Jeśli więc jesteś specjalistą z branży IT. funkcjonującym na co dzień w środowisku anglojęzycznym. możesz z kolei nie czuć się w pełni swobodnie wypowiadając się w tym języku w każdym obszarze tak szerokiej dziedziny wiedzy.

  Jeśli chcesz zatem:

  • poznać lub poszerzyć specjalistyczne słownictwo stosowane na co dzień w branży IT.
  • ISBN: 978-91-7903-846-5

   Cena: 9999

   978-91-7903-846-5:


   Zmuszona. by zabić

   Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

   Tak to się musi skończyć… Któreś z nas musi umrzeć.

   Mark i Evie mają burzliwy romans. Evie przywróciła wiarę w życie Marka po śmierci jego żony.

   Kiedy jednak Evie odnosi różnego rodzaju obrażenia cielesne. jej przyjaciele zaczynają podejrzewać o to Marka. Czyżby namiętny romans przerodził się w piekło?

   Wezwana w środku nocy do ich rezydencji sierżant Stephanie King. znajduje w łóżku dwa brutalnie zamordowane ciała. które trudno zidentyfikować.

   Gdzie zaczyna się morderstwo? W chwili. kiedy następuje pierwsze pchnięcie nożem? Czy w momencie pierwszej myśli o popełnieniu zbrodni.

   Zmuszona. by zabić to mroczny thriller psychologiczny z charakterystycznym dla Abbott stawieniem czytelnika przed koniecznością trudnego wyboru moralnego i mistrzowską charakterystyką postaci.

   „Odpowiednio wciągający. z pewnością nie do czytania po ciemku” – Red Magazine

   „Wręcz nieznośne napięcie z zabójczym zakończeniem” – Good Housekeeping

   „Mistrzowski i zniewalający. Nie mogłem się oderwać aż do zatrzymującego akcję serca zakończenia” – Robert Bryndza

   Autor: Rachel Abbott

   Cena: 42.90

   Rachel Abbott: MP3   księgarnia black friday, pszenica sacramento, www 1939, epub online, hannibal. po drugiej stronie maski, dwunaste nie myśl że uciekniesz, dragon 2001, krew elfow audiobook, miłość w stylu retro, chyłka 11 tom, streszczenie szczegółowe 80 dni dookoła świata, czerwony wariant, alexa riley doci, instytut jakub żulczyk, centrum polsko rosyjskiego dialogu i porozumienia, balsam dla duszy kobiety, wiedźmin mniejsze zło, metoda promethee, rosolnik…