a Piecyk

a Piecyk Kategoria: ISBN 978-83-944815-8-2 Ilosc_stron: Cena: : 188454 Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować. a inne nie Kategoria: Ekonomia i biznes Inspiruj ludzi. buduj silne zespoły. zostań genialnym przywódcą! Wyczekiwana kontynuacja światowego bestsellera Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania. Jej autor. Simon Sinek. jest wizjonerem. optymistą…

Published by admin in16 września 2021
Tagi: , , , , ,

a Piecyk

Kategoria: ISBN

978-83-944815-8-2

Ilosc_stron:

Cena:

: 188454


Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować. a inne nie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Inspiruj ludzi. buduj silne zespoły. zostań genialnym przywódcą!

Wyczekiwana kontynuacja światowego bestsellera Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania. Jej autor. Simon Sinek. jest wizjonerem. optymistą i liderem kulturowej rewolucji DLACZEGO. Jego druga książka stanowi naturalną kontynuację „Zaczynaj od DLACZEGO” i przenosi zawarte w niej idee na poziom korporacyjny. W przypadku firmy odpowiedź na pytanie DLACZEGO ma także kluczowe znaczenie. ale to dopiero początek. Potem trzeba się zastanowić. jak zarazić członków zarządu swoją wizją. Jak inspirować pracowników do tego. by ufali i byli oddani firmie i sobie nawzajem? Sinek podaje przykład kultury Marines. w której mężczyźni i kobiety są gotowi zaryzykować życie. bo wiedzą. że inni zrobiliby dla nich to samo. Nie jest to wynikiem żadnego prania mózgu. lecz wykorzystania ludzkiej natury. bo istnieją środowiska i kultury. które naturalnie wydobywają z człowieka to. co w nim najlepsze. Jeśli firmie uda się wprowadzić taką mentalność. pracownicy będą chętniej podejmować ryzyko ze świadomością. że ich koledzy i szefowie staną za nimi murem. niezależnie od okoliczności. Sinek wyjaśnia na podstawie barwnych i przekonujących przykładów. jak kultywować firmowe DLACZEGO. uwzględniając w tym równaniu ludzi.

Dlaczego tak wielu pracowników z utęsknieniem odlicza czas do piątku i traktuje każdy dzień pracy jako zło konieczne? Dlaczego ludzie nie lubią swojej pracy i nie są w stanie zaangażować się w wykonywane obowiązki? Menedżerowie marzą. by ich podwładni z entuzjazmem oddawali się pracy. jednak większość z nich nie ma pomysłu na kierowanie ludźmi. Współczesne organizacje są zbyt zajęte zarządzaniem zasobami ludzkimi. by dostrzec. że to. czego im potrzeba. to nie sprawny menedżer. ale przywódca z krwi i kości. Ktoś. kto nie tylko rozdzieli obowiązki. ale także pokaże ludziom. że to oni są najcenniejszym kapitałem w firmie.

Ludzie. którzy wierzą. że ich praca ma sens. którzy czują się doceniani i wiedzą. że mogą w każdej sytuacji polegać na swoich kolegach i przełożonych. to pracownicy. którzy z własnej inicjatywy zainwestują czas i wysiłek w naukę czy pracę na rzecz swojej firmy.

Czy to rzeczywiście jest aż takie proste? Ten model wykorzystują najlepsze przedsiębiorstwa na całym świecie – i osiągają dzięki niemu znacznie większe zyski. rozwijają się intensywniej i są znacznie bardziej konkurencyjne na niełatwym współczesnym rynku. Chcesz. by Twoja firma dołączyła do tego grona? Chcesz nadać tempo własnej karierze? Nie czekaj. aż wyprzedzą Cię inni!


Autor: Simon Sinek

Cena: 39.90

Simon Sinek: MP3


Morris Goes to School

Kategoria: Pozostałe

Morris the Moose cant read or count. so he decides to go to school. After a day of ABCs and 123s. Morris is thrilled with all that he has learned.This classic silly Level One I Can Read is perfect for shared reading with a child. For fans of Danny and the Dinosaur. Sammy the Seal. or anyone who loves to read silly stories about animals.

Autor: B. Wiseman

Cena: 9.90

B. Wiseman: MP3


Wikingowie. Tom 3. Topory i sejmitary

Kategoria: Fantastyka i fantasy

W trzeciej części wikińskiej tetralogii Oddi Asgotsson. po śmierci swojego ojca. przejmuje dowództwo nad drużyną Wikingów i wraz ze świeżo poślubioną żoną oraz grupą jej współplemieńców. Beothuków. wraca do ojczyzny gnany żądzą zemsty. Szlak drużyny. pełen walk. ucieczek. intryg i mnóstwa innych komplikacji. wiedzie od Skandynawii. poprzez tereny X-wiecznej Polski i Rusi. aż do Bizancjum. Wiara Wikingów zderza się ze słowiańską i z prawosławnym chrześcijaństwem. Wyniki tych kolizji okażą się niejednokrotnie spektakularne i wielce zastanawiające.

Jednak to przede wszystkim ogromna. niczym nieskrępowana przygoda. wspaniałe uzupełnienie serialu „Wikingowie” emitowanego przez kanał History.

Autor: Radosław Lewandowski

Cena: 14.90

Radosław Lewandowski: MP3


wyrwać…Dom bez klamek to pierwszy tom z cyklu powieści kryminalnych z Niną Warwiłow.

Kategoria: Autor

Jędrzej Pasierski

ISBN: 978-83-951090-9-6

Cena: 9999

978-83-951090-9-6:


Początkujący menedżer. Wydanie VII

Kategoria: Ekonomia i biznes

Uzyskanie upragnionego awansu na stanowisko menedżera jest o wiele prostsze niż sprostanie wymaganiom. jakie wiążą się z kierowaniem ludźmi. Dobrze zarządzany zespół zawsze osiąga lepsze wyniki niż człowiek działający w pojedynkę. Złe zarządzanie zespołem zaś jest szybką ścieżką do spektakularnej porażki. Wybór stylu kierowania ludźmi nie należy do łatwych. wymaga wiedzy. doświadczenia. sporego dystansu do siebie i… żelaznych nerwów. W świecie permanentnej zmiany zarządzanie pracą ludzi jest trudne i nie można tu wskazać jednego właściwego sposobu postępowania. Menedżer musi wciąż doskonalić swoje kwalifikacje kierownicze.

To siódme. zaktualizowane i uzupełnione wydanie klasycznego podręcznika dla kierowników – niezastąpionego kompendium dla początkujących i źródła inspiracji dla dojrzałych szefów. Książka jest napisana w jasny. a przy tym angażujący sposób.

Wprowadzenie. Różne rodzaje czasu 1. Czas na planowanie strategiczne i wyznaczanie celów 2. Czas produktywny. Jak osiągać więcej 3. Czas na podnoszenie zarobków 4. Czas wolny 5. Czas pracy 6. Czas kreatywny 7. Czas na rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji 8. Czas dla innych ludzi i dla rodziny 9. Czas na odpoczynek i odprężenie 10. Czas wyciszenia Podsumowanie: Fragment

Cena:

Fragment:sztuka rozmowy, erin watt chomikuj, zarządzanie w sporcie, lato koloru wiśni pdf, prometeusz mit pdf, simon beckett chemia śmierci pdf, metoda eva, wojny wikingów tom 7, uważaj na mnie pdf, kuba syndrom wyspy, tyrezjasz król edyp, żądło genowefy, wiedźmin geralt z rivii, medycyna sądowa książka…