Na granicy światów

Na granicy światów Kategoria: Powieści i opowiadania Multimiliarder Jeremy Chopar staje przed groźbą utraty dorobku swojego życia. Być może za chwilę nie będzie posiadał ani firmy. ani pieniędzy. ani pozycji społecznej. Pewnej nocy w parku w centrum Florencji poznaje on lekarkę i uzdrowicielkę Monique. Dziewczyna odsłania przed nim zupełnie inną rzeczywistość… Dwa światy – świat…

Published by admin in11 września 2021
Tagi: , , , , ,

Na granicy światów

Kategoria: Powieści i opowiadania

Multimiliarder Jeremy Chopar staje przed groźbą utraty dorobku swojego życia. Być może za chwilę nie będzie posiadał ani firmy. ani pieniędzy. ani pozycji społecznej. Pewnej nocy w parku w centrum Florencji poznaje on lekarkę i uzdrowicielkę Monique. Dziewczyna odsłania przed nim zupełnie inną rzeczywistość… Dwa światy – świat pieniądza i twardych relacji biznesowych oraz świat duchowy – wzajemnie się ze sobą przeplatają. jednocześnie określając Jeremy’ego na nowo. A wszystko to w atmosferze intryg. romansu i budzącej się miłości. przyprawione dozą humoru i sensacji. na tle cudownego klimatu Florencji. Barcelony i Krakowa.

Autor: Adam Abler

Cena: 36.00

Adam Abler: MP3


Mgły Toskanii

Kategoria: Powieści i opowiadania

Lena ma dwadzieścia dziewięć lat i pracuje jako konserwator dzieł sztuki. Jej imię powstało ze zdrobnienia dwóch innych – Helena i Magdalena. Mgła jest mieszanką powietrza i wody. Ten dualizm wyznacza całe życie głównej bohaterki. Jest ona i dwóch mężczyzn. Starszy i młodszy. Ojciec i syn. Igor mieszka w Polsce i pracuje jako fotograf. Ian jest rzeźbiarzem w Toskanii. Lena nie potrafi wybrać żadnego z nich. więc decyduje się na równoległe życia. Dwa kraje. dwa żywioły. dwa związki. W tle malownicza Toskania i pewien fresk z końca szesnastego wieku. Czy miłość można podzielić. rozłożyć na procenty? A może wolno kochać jednakowo silnie. bez konieczności wyboru?

Autor: Natasza Socha

Cena: 25.90

Natasza Socha: MP3


SAS. Komandosi Jego Królewskiej Mości

Kategoria: Pozostałe

Historia brytyjskiej tajnej jednostki. która walczyła w nazistowskich mundurach.

SAS. Komandosi Jego Królewskiej Mości to opowieść o jednej z najbardziej  brawurowych akcji II wojny światowej.  Jesienią 1942 r. alianckie siły specjalne przeprowadziły próbę zdobycia zajętej przez Afrika Korps twierdzy w  Tobruku. Przebierając się w  nazistowskie mundury. oddział SASu przebył przeszło 3 000 kilometrów spalonej słońcem Sahary i wykonał serię ataków sabotażowych na tyłach wroga. Ostatecznie próba opanowania Tobruku przez Brytyjczyków nie powiodła się. ale udział w niej pierwszych oddziałów SASu stał się kamieniem węgielnym legendy brytyjskich sił specjalnych. Jednostki. której motto – „Who dares wins”(Kto się odważy – zwycięży) – w pełni oddaje jej ducha i która do dziś uznawana jest za najbardziej elitarną formację wojskową na świecie.

Mimo ż

ISBN: 978-83-268-2085-4

Cena: 9999

978-83-268-2085-4:


Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Rozwiń skrzydła pasji

Kreatywność jest naturalną umiejętnością ludzkiego umysłu. Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większość z nas nie robi w życiu tego. co kocha? Dzieje się tak. ponieważ wierzymy wewnętrznemu krytykowi. który surowo uświadamia nam. że nie warto niczego zmieniać i należy twardo stąpać po ziemi. Lepiej siedzieć cicho. zamiast podążać za głosem serca. które pragnie ekspresji poprzez pisanie. malowanie. uczenie innych czy śpiewanie.

A przecież twórczość nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych!

W każdym z nas drzemią ukryte dary i talenty oraz kreatywność. dzięki której możemy żyć pełniej i szczęśliwiej. Każdy z nas jest do czegoś powołany. a znalezienie tej wyjątkowej drogi to jeden z ważniejszych celów naszego życia. Zanim jednak wkroczymy na ścieżkę powołania. musimy się zmierzyć z lękiem. negatywnym myśleniem i samokrytyką.

Ta książka pomoże Ci odbyć wewnętrzną podróż w głąb siebie. Zainspiruje do twórczego życia. do poznania Twoich darów i znalezienia ścieżki swojego powołania. Autorka przygotowała dziesiątki ćwiczeń. które pomogą Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i wyjątkowości – i stać się najlepszą wersją siebie. Książka zainspiruje Cię do wykonywania pracy marzeń. dzięki której wyrazisz siebie w pełni. Robiąc to. co kochasz. będziesz inspiracją dla innych. Każdy z nas bowiem ma do opowiedzenia własną historię. Nie czekaj więc dłużej. rozpocznij swoją twórczą podróż!

Zobacz relację ze spotkania autorskiego z Dagmarą Gmitrzak w warszawskim Empiku (kliknij w zdjęcie)

Autor: Dagmara Gmitrzak

Cena: 23.90

Dagmara Gmitrzak: MP3szepty zmarłych pdf, szatan z siódmej klasy autor, marcin dorociński, old surehand pdf, emilianowicz magdalena, danielle steel pdf za darmo, przełęcz diatłowa. tajemnica dziewięciorga, zew cthulhu pdf, koniec świata i hard boiled wonderland, życie jezusa chronologia, bogusław wolniewicz dzieci, jak cie widza w sieci, cherezińska płomienna korona, dwie karty, luk tytusa, wieczna wiosna, sekrety dusz czyśćcowych pdf, nocna runda, dragon age orzammar, narnia audiobook, roman jonasz, perfekcyjna pania domu książka pdf, i ze cie nie opuszcze…