Dama Kameliowa

Dama Kameliowa Kategoria: Powieści i opowiadania Małgorzata Gautier i Armand Duvall pochodzą z różnych światów. a mimo to ich romans wybucha płomiennym żarem. On wychował się w biednej rodzinie. ona jest luksusową kurtyzaną. By budować swój związek oboje decydują się porzucić dawne życie. Na drodze do ich szczęścia staje ojciec Armanda. Przekonuje dziewczynę. by ta…

Published by admin in27 sierpnia 2021
Tagi: , , ,

Dama Kameliowa

Kategoria: Powieści i opowiadania

Małgorzata Gautier i Armand Duvall pochodzą z różnych światów. a mimo to ich romans wybucha płomiennym żarem. On wychował się w biednej rodzinie. ona jest luksusową kurtyzaną. By budować swój związek oboje decydują się porzucić dawne życie. Na drodze do ich szczęścia staje ojciec Armanda. Przekonuje dziewczynę. by ta zostawiła ukochanego. Czy parze uda się przezwyciężyć trudności. które zsyła im los?

Najsłynniejsza powieść Alexandre’a Dumasa (syna) oparta na jego autobiografii. Jej sukces sceniczny nakłonił autora do poświęcenia się w całości dramatopisarstwu.

Autor: Alexandre Dumas

Cena: 9.99

Alexandre Dumas: MP3


Władcy czasu

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kontynuacja thrillera kryminalnego 2019 roku „Cisza białego miasta”.

Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. „Władcy czasu” to spektakularne zakończenie wszystkich wątków rozpoczętych w „Ciszy białego miasta”. To ostatni tom przepełnionej baskijską kulturą i tradycją fenomenalnej serii.

Vitoria. rok 2019. Nieznany autor. ukrywający się pod pseudonimem Diego Veilaz. publikuje powieść historyczną Władcy czasu. Jej akcja osadzona jest w średniowiecznej Vitorii. powieść natychmiast podobija serca czytelników.

Vitoria. rok 1192. Legendarny hrabia don Vela po dwóch latach nieobecności powraca z niebezpiecznej misji. jaką powierzył mu król Nawarry Sancho IV Mądry. Ze zdumieniem odkrywa. że jego własny brat poślubił jego narzeczoną. inteligentną i ambitną hrabiankę Onnecę de Maestu.

Unai López de Ayala – Kraken – musi rozwiązać zagadkę zabójstw popełnianych zgodnie ze średniowiecznym modus operandi. Wiadomo. że sprawca imituje morderstwa opisane w powieści Władcy czasu: truje jedną z ofiar proszkiem z hiszpańskiej muchy – średniowiecznego odpowiednika viagry. zamurowuje dwie ofiary żywcem. a jedną topi w rzece. zamkniętą w beczce razem z psem. kotem. kogutem i żmiją.

Śledztwo zaprowadzi Krakena do wieży Nograro. ufortyfikowanego donżonu. od tysiąca lat nieprzerwanie zamieszkiwanego przez pierworodnego dziedzica rodu. Unai odkrywa. że jego główny podejrzany cierpi na dysocjacyjne zaburzenie osobowości. Estíbaliz natomiast przeżywa bardzo niebezpieczny romans.

Kraken dowie się również. że powieść Władcy czasu ma wiele wspólnego z jego własną przeszłością. To odkrycie zmieni życie jego i jego rodziny.

Autor: Eva Garcia Saenz de Urturi

Cena: 49.90

Eva Garcia Saenz de Urturi: MP3


Ciało. Narzędzie do kochania

Kategoria: Poradniki

Czy zastanawiałeś się nad tym. jakie są Twoje „ustawienia fabryczne”?

Bóg zaprojektował Cię jako istotę doskonałą. Czy nie masz wrażenia. że świat ciągle stara się udowodnić Ci. że jest inaczej?

Istniejemy w świecie w sposób widzialny za pomocą ciała. Ale czy zastanawiamy się. jaki jest jego sens? Dzieci są niewolnikami potrzeb ciała. Z czasem. w procesie dojrzewania. człowiek odkrywa. że ciało przynależy do niego. ale że on sam nie mieści się we własnej cielesności. Jest czymś więcej. Można wyjść ponad to. czego chce tylko moje ciało np. w imię miłości. Można też być złodziejem. który okrada siebie samego ze swojego bogactwa. ulegając cielesnym zachciankom. Przed podobnymi wyborami stoi każdy z nas.

Ta gra toczy się o wielką stawkę – Twoje szczęście.

Jak zrozumieć te mechanizmy? Poznasz je słuchając tej konferencji.

Znajdziesz

ISBN:

Cena: 9999

:


Stary sługa. Hania. Selim Mirza

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wspaniała trylogia nowelistyczna napisana w formie fikcyjnego pamiętnika Sienkiewicza. Urzekające wspomnienia czasów. które odeszły. Nostalgiczna wędrówka w czasy dzieciństwa i okres dojrzewania autora przemienia się w opowieść o burzliwej miłości i zawiłej wojnie ambicji. Audiobook we wspanialej interpretacji Henryka Drygalskiego.

Autor: Henryk Sienkiewicz

Cena: 17.03

Henryk Sienkiewicz: MP3


the newsagents each day and through which he would develop a life-long and passionate love affair with the music and voices that emerged. From paperboy to media mogul. It’s Not What You Think isn’t what you think – it’s the real story beyond the glare of the media spotlight from one of this country’s brightest and boldest personalities.

Kategoria: Autor

Chris Evans

ISBN:

Cena: 9999

:


racy i w życiu prywatnym. Tak jak Księżniczka musiała wyzwolić w sobie dużo odwagi. aby zdobyć się na pocałowanie brzydkiej. oślizgłej Żaby. tak i my musimy zdobyć się na wysiłek zastosowania odpowiednich strategii. aby raz na zawsze wyzbyć się negatywnych myśli i emocji.

Autorzy analizują przyczyny negatywnych cech. myśli. emocji i kontaktów. które są zmorą wielu ludzi i które utrudniają nam osiągnięcie tego. co każdy z nas mógłby osiągnąć. Poszczególne rozdziały pomagają w odkryciu przyczyn tych kłopotów i podają konkretne rozwiązania. Brian Tracy opiera się na doświadczeniu zdobytym w czasie swoich spotkań z milionami uczestników jego seminariów. a jego córka – na tysiącach godzin zajęć terapeutycznych. Razem tworzą doskonały duet. Krok po kroku prowadzą Czytelnika przez obszary zakłóceń w relacjach z innymi ludźmi. proponując szereg prostych ćwiczeń. które można od razu wprowadzić w życie i które

Kategoria: Ekonomia i biznes

Pocałuj tę żabę! to książka dla wszystkich. Nawiązując tytułem do swojego międzynarodowego bestsellera Zjedz tę żabę!. w którym Żaba personifikowała wszelkiego rodzaju skłonności do zwlekania. Brian Tracy wraz z córką Christiną Tracy Stein. wziętą psychoterapeutką z Kalifornii. piszą o „Żabach naszego życia”.

Tym razem chodzi jednak o inny rodzaj Żab. o te mianowicie. które tkwią w nas i które trzeba wyeliminować. jeśli chcemy. aby nasze życie miało sens. było udane i szczęśliwe. Punktem wyjścia jest znana bajka o Księciu zamienionym w Żabę przez złośliwą czarownicę i o Księżniczce. która całując Żabę. przywraca Księcia do jego pierwotnej postaci. Żaba uosabia tu wszelkie negatywne myśli. emocje i postawy. które utrudniają nam albo zupełnie uniemożliwiają osiągnięcie szczęścia. spokoju oraz sukcesów w p

ISBN: 978-832-681-193-7

Cena: 9999

978-832-681-193-7:the guarded heart pdf, pamiec nieulotna, krzyżówki przyrodnicze, piekara książki, psychologia zła, niebo w ogniu, czarna owieczka do wydrukowania, audrey carlan dusza, kim naprawde jestes, katarzyna leśkiewicz, tajemnicza wyspa juliusza verne a, stachura siekierezada, leśmian topielec, sony ericsson j20i instrukcja, ryszard wojna, romanse pdf doci, statystycznie rzecz biorąc czyli ile trzeba zjeść czekolady żeby dostać nobla, mein kampf po polsku, szalona noc christina lauren pdf doci…