Saga rodu Cantendorfów. Tom I. Tajemnica zamku

Saga rodu Cantendorfów. Tom I. Tajemnica zamku Kategoria: Powieści i opowiadania Lekka i wciągająca opowieść z tajemnicą w tle. Na zamku Cantendorf w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek. Czy winny jest tajemniczy właściciel posiadłości. jego kochanka. budząca lęk wiedźma. a może gospodyni sprawująca władzę na zamku? Hrabia pragnie…

Published by admin in25 sierpnia 2021
Tagi: , , , ,

Saga rodu Cantendorfów. Tom I. Tajemnica zamku

Kategoria: Powieści i opowiadania

Lekka i wciągająca opowieść z tajemnicą w tle.

Na zamku Cantendorf w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek. Czy winny jest tajemniczy właściciel posiadłości. jego kochanka. budząca lęk wiedźma. a może gospodyni sprawująca władzę na zamku? Hrabia pragnie dziedzica. więc wśród młodych panien spore poruszenie. Strach o życie miesza się z ochotą na wielki majątek.

Rodzina Kate Milton stoi na progu bankructwa. Aby uratować sytuację. jej rodzice opracowują ryzykowny plan.

Tymczasem wśród tej zawieruchy niespodzianie rodzi się prawdziwa miłość. Czy uda się ocalić to uczucie? Jaką cenę przyjdzie za nie zapłacić?

To powieść o sile kobiecej więzi. o zasadach. które przetrwały stulecia i wciąż są aktualne.<

Autor: Anna Klejzerowicz

Cena: 35.90

Anna Klejzerowicz: MP3


Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 3. Błękitny karbunkuł

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Tom trzeci z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle’a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki.

Ze szkatułki hrabiny Morcar skradziony zostaje słynny klejnot. Błękitny Karbunkuł. Hrabina oferuje 1000 funtów za wskazanie sprawcy. Holmes i Watson wkraczają do śledztwa. by nie skazano niewinnego człowieka. Czy pomoże im w tym… gęś?

Dla dzieci powyżej 7 lat.

Autor: Arthur Conan Doyle

Cena: 17.90

Arthur Conan Doyle: MP3


Virion 3. Adept

Kategoria: Fantastyka i fantasy

„Jesteś taki sam jak ona. Kompletnie nieprzewidywalny”.

Virion po raz kolejny staje twarzą w twarz z przeznaczeniem. Przeznaczenie. w osobie Horecha. nie poderżnęło mu jednak gardła. a jedynie zażądało wódki. Stary Szermierz Natchniony zobaczył w młodym uciekinierze coś. co wyrwało go z pijackiego marazmu. To samo zobaczył w przebudzonej Niki.

Droga młodego Viriona do zostania „Tym Virionem” właśnie się rozpoczęła.

Taida. Luna. Anai. Kila – żadne z nich nie przeczuwa. że wszystkie ich plany. wszelkie zaszczyty i poniżenia jakie teraz są ich udziałem. zostaną obrócone w proch. Z taką samą łatwością. z jaką Szermierz Natchniony strząśnie z ostrza kroplę krwi. Ich krwi.

Zawsze spodziewaj się niespodziewanego. Tylko wtedy masz szansę przeżyć. Niewielką. ale jednak szansę.

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 9999

Andrzej Ziemiański:dominik wytarł gumką cyfrę, najpierw wytresuj kurczaka, danuta lato dzisiaj, sprawdzian zintegrowany klasa 2, książki erotyk romans pdf doci, audiobook co to jest, błażej chłopaki do wzięcia, istoty ulotne, kolory zła czerwień, diana krwawego księżyca, adoracja najświętszego sakramentu pdf, jan morsztyn do trupa, potęga podświadomości pdf doci, teorie finansów publicznych, czytanie ebooków, arlena witt książka pdf, jedz i trenuj…