Sponsor. Tom 2

Sponsor. Tom 2 Kategoria: Pozostałe Królowa Dramatów kolejny raz zaskakuje! Romans inny niż wszystkie! Nieszczęśliwy wypadek odebrał Kalinie zdrowie. Wyczerpująca rehabilitacja. opieka nad młodszą siostrą Sabriną. złamane serce i niedaleka przeszłość nie dają jej ani chwili wytchnienia. Gdy wydaje się. że dziewczyna powoli wychodzi na prostą. jedna zaskakująca wiadomość stawia ją przed ogromnie trudną decyzją.…

Published by admin in22 sierpnia 2021
Tagi: , ,

Sponsor. Tom 2

Kategoria: Pozostałe

Królowa Dramatów kolejny raz zaskakuje!

Romans inny niż wszystkie!

Nieszczęśliwy wypadek odebrał Kalinie zdrowie. Wyczerpująca rehabilitacja. opieka nad młodszą siostrą Sabriną. złamane serce i niedaleka przeszłość nie dają jej ani chwili wytchnienia. Gdy wydaje się. że dziewczyna powoli wychodzi na prostą. jedna zaskakująca wiadomość stawia ją przed ogromnie trudną decyzją. Czy Kalina będzie w stanie wybaczyć Nathanowi? Czy będzie potrafiła wesprzeć mężczyznę. którego kocha. a który tak bardzo ją skrzywdził?

Nathan wie. że musi przegonić własne demony. by stawić czoła problemom i zmierzyć się z tym. co przyniesie los. Razem z Kaliną będą musieli walczyć o miłość. a droga nie będzie prosta. Mur. który między sobą zbudowali. zacznie się w końcu kruszyć. jednak pewne osoby zrobią wszystko. by rozdzielić Kalinę i Nathana raz na zawsze.

Druga i ostatnia część historii Kaliny i Nathana. Opowieści o dwóch duszach. które nie potrafią bez siebie żyć. dwóch sercach. które wybijają wspólny rytm.

Ta historia. pełna namiętności. bólu i trudnych wyborów. udowadnia. jak wielka jest siła miłości.Trudno jest zacząć żyć na nowo… Uczyć się chodzić. uczyć się ufać i uczyć się kochać. Tego wszystkiego musieli się nauczyć po raz kolejny Kalina i Nathan. Pomimo okropnej przeszłości tych dwoje postanowiło dać sobie kolejną szansę. Czy tym razem będzie happy end? Jeżeli ktoś przypuszczał. że K.N. Haner napisze słodką historyjkę. to był w ogromnym błędzie. Ta książka dowodzi. jak bardzo autorka dojrzała literacko.

Justyna Matysewicz. coffee-cup90.blogspot.com

Jeżeli szukacie powieści o prawdziwym życiu. o jego jasnych i ciemnych stronach. a nie ckliwego romansu – koniecznie sięgnijcie po Sponsora. K.N. Haner wie. jak opisać realistyczną miłość. która staje przed trudnymi wyborami i problemami. Wie też. jak wzbudzić w czytelniku przeróżne emocje. Uważajcie tylko na książkowego kaca. bo historię Kaliny i Nathana przeżywa się całym sobą.

Agnieszka Stoppel. instagram.com/stoppelowna

Autorka po raz kolejny wystawia cierpliwość czytelników na próbę. ale uwierzcie mi – warto przez to przejść! Ta historia pokazuje. że życie to nie tylko kolorowa bajka – zwłaszcza jeśli chodzi o uczucia. Jest pełne trudnych wyzwań. ale po wszystkim czeka nas uśmiech. nagroda za wylane łzy.

Patrycja Cygan. whothatgirl.blogspot.com

K.N. Haner po raz kolejny funduje nam potężną dawkę adrenaliny. której poziom wzrasta z każdą kolejną przeczytaną stroną. Zakończenie pierwszego tomu rozbiło moje serce na milion drobnych elementów. które składałam kawałek po kawałku w drugim tomie. Historia Kaliny i Nathana przenosi nas do świata pełnego trudnej miłości. bólu. cierpienia i łez. Jaki los tym razem ich czeka? Czy odnajdą wspólnie ukojenie dla swoich zranionych dusz?

Paula. girlsbookslovers.blogspot.com

Miłość nie zawsze jest lekarstwem na wszystko. Czasami strąca w otchłań nas samych i ludzi. których kochamy. Przekonajcie się o tym. sięgając po drugą część Sponsora. Ta książka zafunduje Wam emocjonalną jazdę bez trzymanki. po której nic już nie będzie takie samo. Szykuje się najbardziej elektryzująca premiera tego roku!

Krystyna Meszka. cyrysia.blogspot.com

Królowa Dramatów powraca z kontynuacją swojej świetnej powieści Sponsor. Jeśli pierwsza część skradła Wasze ser-ca. to kolejna z pewnością je złamie. K.N. Haner po raz kolejny pokazała swój talent. W drugim tomie nie brakuje ciekawych zwrotów akcji. scen owianych tajemnicą oraz erotycznego napięcia. Czy demony przeszłości pozwolą Ka-linie i Nathanowi prowadzić normalne życie bez intryg i kłód rzucanych pod nogi? Autorka jak zwykle pozytywnie Was zaskoczy!

Anna Gołuch-Bidas. zapiski-ksiazkoholiczki.blogspot.com

K.N. Haner po raz kolejny zabiera nas do świata Kaliny i Nathana. w podróż pełną skrajnych emocji. która po prostu musi zapaść Wam w pamięć. czy tego chcecie. czy nie!

Sandra Siwak. instagram.com/sunreads1

Przeznaczenie ich złączyło. a brutalny los z nich zakpił – i ich rozdzielił. Kto wygra tę nierówną walkę? Czy wciąż tląca się miłość znajdzie tyle siły. by zwyciężyć? K.N. Haner po raz kolejny zabiera nas w podróż pełną emo-cji i codziennych trudności i nie szczędzi czytelnikom wrażeń. Nie ma tutaj miejsca na tabu. a zazdrość i zawiść mają prawdziwie destrukcyjną moc. Czy jesteś na to goto-wa? Ja zawsze.

Agata Wróblewska „Snieznooka”. przez-zamrozone-okulary.blogspot.com

Trudne sytuacje mogą albo zniszczyć. albo wzmocnić więź dwojga ludzi. Tylko dzięki sile miłości można spróbować pokonać przeciwności losu. Sponsor to historia dziewczy-ny. która stała się mądrą i silną kobietą. oraz mężczy-zny. który dzięki niej znalazł w życiu odpowiednią ścież-kę.

Nina Kosiak. instagram.com/book.moodpl

Ta książka jest niesamowita! K.N. Haner przez cały czas utrzymuje czytelnika w niepewności. co się dalej wydarzy. Wybaczenie ma ogromną moc i przywraca chęć do życia. ale czy prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć wszyst-kie przeciwności losu?

Agata Sobczak. instagram.com/dangerous_love98

To opowieść. która przypadnie do gustu miłośniczkom nie-tuzinkowych romansów. Bohaterowie zaskakują. a historia do samego końca trzyma w napięciu. Po raz kolejny przeży-łam przygodę. która pobudza wyobraźnię do pracy na naj-wyższych obrotach. Rollercoaster z zaskakującym zakończe-niem.

Justyna Ziemińska. livingbooksx.blogspot.com

Kalina i Nathan kontra świat! Akcja goni akcję. a tajem-nica tajemnicę. W Sponsorze nie ma miejsca na nudę. Adre-nalina gwarantowana! Jeśli myślicie. że K.N. Haner nie może już niczym zaskoczyć. sięgnijcie po tę książkę i przekonajcie się. jak bardzo się mylicie!

Katarzyna Bastuba. instagram.com/czytado

K.N. Haner umie napisać spektakularny finał serii. Ten tom zachwyca od pierwszych stron i łapie czytelnika w swoje sidła. Genialna w swojej prostocie. zaskakująca w zwrotach akcji – CUDO! Absolutny MUST READ!

Katarzyna Sikora. kasikrecenzuje.blogspot.com

Związek Kaliny i Nathana to przykład miłości. która cier-pi. ale wspiera się ponad wszystko; to inny rodzaj rela-cji między dwojgiem ludzi. Czy los w końcu pozwoli zaznać im spełnienia? Ta książka ukazuje wiele sposobów. jak po-strzegać ludzi. którzy są obok nas.

Dorota Odrzywołek. instagram.com/written.in.a.sheet

Drugi tom Sponsora to nieprzewidywalna. pełna zwrotów ak-cji książka. która pokazuje. że gdy w grę wchodzi praw-dziwe uczucie. można wybaczyć naprawdę wiele. Poznajcie zakończenie epickiej historii dziewczyny. która dzięki miłości zdobyła wszystko. o czym marzyła. i mężczyzny. który sądził. że ma wszystko. a dopiero prawdziwa miłość pokazała mu. jak puste było jego życie. Sprawdźcie sami. czy można mieć nadzieję na szczęśliwe zakończenie. kiedy nadchodzi czas na pełną szczerość. koniec kłamstw i sekretów.

Michalina. michalinowebuki.blogspot.com

Pierwszy tom Sponsora pozostawił nas z wielką dziurą w sercu i milionem pytań. Czym prędzej chciało się sięgnąć po drugi tom. Jeśli myślicie. że Królowa Dramatów zwalnia obroty. to jesteście w błędzie. Zakończenie historii Ka-liny i Nathana będzie miało nieoczekiwany finał. a droga do szczęścia będzie kręta i wyboista. Gdy już wydaje się. że są na właściwej ścieżce. spadają na nich kolejne kło-poty. Tutaj niczego nie można być pewnym. Dramat goni dramat. a bohaterowie wystawiani są na kolejne próby. Czy miłość ich uleczy? K.N. Haner po raz kolejny zaskakuje i gra na uczuciach czytelników. Tego nie można przegapić! Z całego serca polecam idealną książkę na Walentynki.

Anna Węglarz. woceanieslow.pl

Czy dwoje zagubionych ludzi znajdzie z powrotem drogę do swoich serc? A może przeszkody na ich drodze będą zbyt trudne do pokonania? K.N. Haner pokazuje. że o prawdziwą miłość trzeba walczyć. i że czasami warto dać człowiekowi kolejną szansę. Druga część Sponsora zachwyca jeszcze bardziej niż pierwsza!

Martyna Piętka. fantastyczny-swiat-ksiazeek.blogspot.com

Autor: K. N. Haner

Cena: 39.90

K. N. Haner: MP3


policjanta. On także sprawił. że Holly dostała szansę odpokutowania wybryków z czasów wczesnej młodości – została agentką FBI. Declan. mafioso dżentelmen. jest jej zadaniem. Najtrudniejszym. jakie do tej pory musiała wykonać.

Czy mało doświadczona agentka podoła wyzwaniu? Czy przetrwa w brutalnej rzeczywistości. której wcześniej nie znała? Czy ukryje prawdziwą tożsamość przed niebezpiecznymi gangsterami? I wreszcie: czy w tej dżungli. w której nieustannie toczy się walka na śmierć i życie. znajdzie się miejsce na uczucia? Aby się tego dowiedzieć. przeczytaj książkę Alicji Skirgajłło. Tylko ostrożnie ? ta lektura niebezpiecznie wciąga!

Kategoria: Autor

Alicja Skirgajłło

ISBN: 978-83-283-7748-6

Cena: 9999

978-83-283-7748-6: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.


Życie na pełnej petardzie

Kategoria: Biografie i dzienniki

Wielki powrót bestsellera. Niezapomniany ks. Jan Kaczkowski w rozmowie życia.

W szkole nie chodził na religię. Gdy już zyskał pewność co do swojego powołania – odrzucili go jezuici (Niech żałują!). Kłopoty ze wzrokiem prawie uniemożliwiły mu święcenia (wszystko jednak skończyło się dobrze: A pieniądze widzi?. – Widzi!. – To święcić!).


W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradził źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O własnym życiu i polskim Kościele mówił z odwagą i dystansem osoby. której udało się pokonać strach.

 

Miliony Polaków ceniły go za autentyzm. odwagę i szczerość. Był podziwiany zarówno przez katolików. jak i niewierzących. Sam o sobie mówił. że jest onkocelebrytą. czyli człowiekiem znanym głównie z tego. że ma raka.

ISBN: 978-91-7903-740-6

Cena: 9999

978-91-7903-740-6:


Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku

Kategoria: Poradniki

Jak sprawić. by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić. żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z dziesiątek pytań. na które wyczerpująco. ale też w fascynujący sposób odpowiada Mikołaj Marcela. Nie skupia się na teorii. lecz praktyce. modelach. badaniach i własnym doświadczeniu.

„Z książki dowiecie się. dlaczego polska szkoła mogłaby spokojnie funkcjonować bez ocen. bez podstawy programowej i bez sprawdzianów. Przede wszystkim jednak spróbujcie sami odpowiedzieć na pytania. które tu zadaję. zapominając o tym. jak przez 12 lat o szkole nauczył was myśleć system edukacji. Dzięki temu możecie ocalić wasze dzieci. a ich edukacja może nareszcie nabrać sensu!”
Mikołaj Marcela

Jakie najważniejsze tematy znajdziemy w książce?

  • Jak zmienić szkołę
  • Jak być mądrym rodzicem
  • Na co zwracać uwagę nauczycielom
  • Jak pomóc uczniom
  • Jak dobrze się uczyć
  • Dlaczego praktyka czyni mistrza
  • Czego brakuje w szkole
  • Jak motywować do nauki
  • Czy potrzebujemy ocen i egzaminów
  • Jak mogłaby wyglądać szkoła przyszłości

Książka dla wszystkich rodziców dzieci w wieku 0–18 lat.

Autor: Mikołaj Marcela

Cena: 34.90

Mikołaj Marcela: MP3


Zwyczajne cuda

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Rozejrzyj się i odkryj zwyczajne cuda wokół nas.

Ogłoszenie powieszone na osiedlowej tablicy daje początek niezwykłym wydarzeniom. Pozornie niezwiązane ze sobą nitki różnych historii zaczynają się splatać w jedną opowieść o miłości. bo przecież w tym pięknym czasie każdy jeszcze mocniej pragnie kochać i być kochanym.

Losy bohaterów przecinają się w najmniej oczekiwanych momentach i miejscach. Przypadek. przeznaczenie. pomyłka. praca nad sobą czy rozmazana cyfra w ogłoszeniu – co sprawi. że w końcu każdy z nich powie: „To właśnie miłość?”.

Autor: Agnieszka Jeż

Cena: 20.90

Agnieszka Jeż: MP3


GUE i dlaczego jest to takie ważne? Część I. I = INTRO (wprowadzenie) Zacznij od WSTĘPU. który przykuwa uwagę od samego początku Rozdział 1. Zadawaj pytania: „Czy wiedzieliście?” Rozdział 2. Pokaż im rybę Rozdział 3. Podziel się tym. co rzadkie Rozdział 4. Zamień „nie” w „tak” Rozdział 5. Nakręć się pozytywnie Część II. N = NEW (nowe) Nie wystarczy. by była to prawda – chodzi o coś NOWEGO Rozdział…

Kategoria: Fragment

314678

39.90: 1

Cena:

1:rynek nieruchomości książka pdf, zranione uczucia online, diana gabaldon podróżniczka pdf download, od jednego lucypera, przyjaciel wesołego diabła książka, imperium grzechu meghan march pdf, bogdan wojciszke psychologia społeczna pdf, żeromski popioły, zaklinaczka dzieci pdf, grupy dyspozycyjne, przechrzta cień, nero sarah brianne chomikuj, narodziny królów, gary chapman 5 języków miłości, umberto eco jak napisać pracę dyplomową pdf, chlopcy ktorych kocham, wojownicy tom 3, becky chambers, zespół pradera williego prezentacja, smerf rozdający paczki niespodzianki, kraina prozaca, piotr moskała…