Dlaczego. mamo?

Dlaczego. mamo? Kategoria: Powieści i opowiadania Nastoletnia ciąża zawsze jest zaskoczeniem. Tak samo było w przypadku Marleny. dla której stan błogosławiony był początkiem zmian. Całe jej życie przewróciło się do góry nogami. kiedy ona starała się walczyć… Ile trudu wymaga wychowanie dziecka dla kogoś. kto sam nim wciąż jest? I jak wiele może znieść nastolatka.…

Published by admin in18 sierpnia 2021
Tagi: , , ,

Dlaczego. mamo?

Kategoria: Powieści i opowiadania

Nastoletnia ciąża zawsze jest zaskoczeniem. Tak samo było w przypadku Marleny. dla której stan błogosławiony był początkiem zmian. Całe jej życie przewróciło się do góry nogami. kiedy ona starała się walczyć… Ile trudu wymaga wychowanie dziecka dla kogoś. kto sam nim wciąż jest? I jak wiele może znieść nastolatka. której życie nie raczyło oszczędzić?

„Dlaczego. mamo?” to opowieść nie tylko o macierzyństwie. ale także o sprawach z nim związanych. o których na co dzień się nie mówi. Kobieta jest w stanie wiele znieść. ale nie wszystko…

***

»Dlaczego. mamo?« to powieść potrzebna społeczeństwu. Porusza ważny. choć niestety pomijany temat. z którym Daria Skiba poradziła sobie znakomicie. Polecam bardziej niż gorąco. Musicie to przeczytać. i już!”

Małgorzata Falkowska. pisarka

***

„Ta książka jest do bólu prawdz

Autor: Dorota Augustyniak-Madejska

Cena: 24.90

Dorota Augustyniak-Madejska: MP3


tajnionych akt i nieopublikowanych dotąd wspomnień. przedstawia nieznaną historię Czarnobyla. Pisze o powstaniu elektrowni. o życiu mieszkańców Prypeci. o absurdach ZSRR. Skupia się na przebiegu tragedii. kulisach działań propagandowych oraz skutkach wybuchu. Snuje przejmującą opowieść o heroizmie. desperacji i rozpaczy.

Takiej książki jeszcze nie było. Wątek społeczny przeplata się z naukowym. historia zwykłych ludzi rozgrywa się na tle wyścigu technologicznego. O północy w Czarnobylu to zwieńczenie ponad dziesięcioletniej reporterskiej pracy nad nieznaną historią czarnobylskiej katastrofy – nieopowiedzianą i ukrywaną przez ponad trzy dekady.

Kategoria: Autor

Adam Higginbotham

ISBN: 978-83-8129-698-4

Cena: 9999

978-83-8129-698-4:


rlude with a pretty fifth grade teacher … High jinks definitely ensue.Home Fire Inferno is the second story in a connected trilogy of Troubleshooters short stories and novellas that starts with Free Fall and concludes with Ready to Roll.

Kategoria: Autor

Suzanne Brockmann

ISBN:

Cena: 9999

:


is_tresci

Kategoria:

Fragment

305130: 29.90

Cena:

29.90:


Notre Dame.

Kategoria: Autor

Brian Tracy. Dan Strutzel

ISBN: 978-83-8087-387-2

Cena: 9999

978-83-8087-387-2: Przedmowa. Kilka pasjonujących rozmów Wprowadzenie. Dan Strutzel 1. Czym są pieniądze? 2. Mity na temat pieniędzy 3. Tajniki wydawania pieniędzy 4. Tajniki długu 5. Tajniki generowania dochodów 6. Tajniki tworzenia bogactwa 7. Tajniki pomnażania bogactwa 8. Tajniki ochrony majątku 9. Pieniądze a szczęście 10. Tajniki ekonomii: zasady sprzyjające prężności gospodarki narodowej  orwell rok 1984, audiobooki wojenne, kim lawrence, harry potter i więzień azkabanu pdf pobierz, miłoszewski kwestia ceny ebook, gramatyka angielska dla początkujących pdf, alfred bester, sztuka kochania download, kajko i kokosz szkoła latania książka, wyjdziesz za mnie, pies wojny, damy do towarzystwa, głosy z zaświatów pdf, nieumywakin woda utleniona pdf…