Dziewczyna ze snu

Dziewczyna ze snu Kategoria: Powieści i opowiadania Olinda jest śliczną dziewczyną o dużych szarych oczach. drobnej. wyrazistej twarzy i złocistych włosach. Ma wiele wdzięku i gracji. Kontakty z ludźmi. zarówno z kobietami. jak i z mężczyznami. miewa bardzo rzadko. Bez reszty poświęca się swej chorej matce i bardzo rzadko opuszcza rodzinną posiadłość. Kiedy zdrowie lady…

Published by admin in6 sierpnia 2021
Tagi: , , , ,

Dziewczyna ze snu

Kategoria: Powieści i opowiadania

Olinda jest śliczną dziewczyną o dużych szarych oczach. drobnej. wyrazistej twarzy i złocistych włosach. Ma wiele wdzięku i gracji. Kontakty z ludźmi. zarówno z kobietami. jak i z mężczyznami. miewa bardzo rzadko. Bez reszty poświęca się swej chorej matce i bardzo rzadko opuszcza rodzinną posiadłość. Kiedy zdrowie lady Selwyn się pogorsza i kupno leków rujnuje ją doszczętnie. Olinda postanawia podjąć zaoferowaną pracę u hrabiny. wdowy Kelvedon przy odnawianiu starych haftowanych gobelinów. Matka Olindy ma obawy. że jej ładna. niewinna córka może paść ofiarą nowo poznanych panów. Dla Olindy zamieszkanie w Kelvedonie wywołuje przyjemny dreszczyk emocji. bo jak sobie wyobraża. jest to jeden z najznamienitszych domów w Anglii. Hrabia Kelvedonu wraca z Francji z młodą aktorką i Olinda staje się świadkiem dramatu rodzinnego.

 

Autor: Barbara Cartland

Cena: 9999

Barbara Cartland:


Mega hit na maturę. Język polski 2. Renesans i barok

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Drugi rozdział cyklu powtórzeniowego do matury z języka polskiego. który składa się z opisu epok literackich od starożytności do współczesności. w których podane są najważniejsze założenia. nurty i przedstawiciele wraz z ich czołowymi utworami. a także dodatkowe pozycje bibliograficzne do których można sięgać. by poszerzyć i ugruntować wiedzę z wybranego okresu. Wszystko to zostało znakomicie usystematyzowane.

Publikacja napisana jest językiem zrozumiałym. pozbawionym nadmiernej erudycyjności. operującym terminologią teoretyczno-literacką w zakresie przydatnym dla ucznia szkoły średniej.

Spis treści rozdziału drugiego:

1. Renesans. Czas i nazwa epoki.

2. Średniowiecze a Renesans.

3. Prądy umysłowe epoki: Hu

Autor: Ewa Cielesz

Cena: 23.86

Ewa Cielesz: MP3


Kopciuszek w Singapurze

Kategoria: Powieści i opowiadania

Tuż przed trzydziestką Adrianna Drzyńska traci stabliną pracę. Nieco inaczej wyobrażała sobie zmianę przedrostka. ale może nie będzie tak źle? Jeśli zmiany. to teraz! Gdy w prezencie urodzinowym otrzymuje bilet do Singapuru. nie waha się ani chwili. Zabiera oszczędności. aparat fotograficzny i rusza w podróż. Chwyta los. a ten odpłaca jej się najbardziej szaloną przygodą życia. Na miejscu zaprzyjaźnia się z Ann-Marie. Australijką. która przygarnia ją pod swój dach. Poznaje egzotyczne smaki. zapachy i kulturę tak odmienną od tego. co znała do tej pory. Pewnego dnia na jej drodze pojawia się piekielnie przystojny Lee. Za sprawą serii pomyłek kobieta trafia do ekskluzywnego świata wielkiej mody. Jak poradzi sobie z nowymi wyzwaniami? Czy wykorzysta szansę. którą rzucił jej los?

 

Monika Hołyk-Arora (ur. 1980-) – polska pisarka. Pochodzi z Lublina. Jest absolwentką kulturoznawstwa n

ISBN: 978-83-272-6821-1

Cena: 9999

978-83-272-6821-1:


Great Level

Kategoria: Pozostałe

Random House presents the audiobook edition of The Great Level by Stella Tillyard. read by Boris Hiestand and Maggie Service.’I am an engineer and a measured man of the world. I prefer to weigh everything in the balance. to calculate and to plan. Yet my own heart is going faster than I can now count.’ In 1649. Jan Brunt. a Dutchman. arrives in England to work on draining and developing the Great Level. an expanse of marsh in the heart of the fen country. It is here he meets Eliza. whose love overturns his ordered vision and whose act of resistance forces him to see the world differently. Jan flees to the New World. where the spirit of avarice is raging and his skills as an engineer are prized. Then one spring morning a boy delivers a note that prompts him to remember the Fens. and confront all that was lost there.The Great Level is a dramatic and elemental story about two people whose differences draw them together then drive them apart. Jan and Eliza’s journeys.

Autor: Robert Fabbri

Cena: 39.95

Robert Fabbri: MP3


H. Rushford

Kategoria: ISBN

Ilosc_stron:

Cena:

: 257104subsydiarnośc, after. ocal mnie, raw belle aurora doci, po zmierzchu murakami, gry need for speed carbon, nowa era e book, cytaty alchemik, mikołajek lektura audiobook, wiedźmin tom 2 pdf, dawid zgud, obietnica następcy pdf, zemsta urzędasa pobierz, kitowicz opis obyczajów, animaloterapia pdf, half life solucja, bez pożegnania mia sheridan chomikuj, bestia olga sawicka, łebki od szpilki, gry jurassic park, one to lubią.pl, pocalunek francuski-jak sie to robi, michnikowszczyzna. zapis choroby, brygada świętokrzyska ipn, multicooker przepisy philips, michał stonawski, klub wielbłądów…