zystojny autor powieści z dreszczykiem…

Pierwsza część nowej serii Agaty Przybyłek o miłości. która ma wiele smaków.

zystojny autor powieści z dreszczykiem… Pierwsza część nowej serii Agaty Przybyłek o miłości. która ma wiele smaków. Kategoria: Autor Agata Przybyłek ISBN: 978-83-66381-44-5 Cena: 9999 978-83-66381-44-5: Kategoria: : Cena: : span>Potęga pewności siebie wyjaśnia. jak można poprawić swoją „mentalną kondycję”. myśląc jak osoby. które osiągnęły szczyt w swoich dziedzinach. Będziesz powoli budować i utrzymywać coraz…

Published by admin in5 sierpnia 2021
Tagi: , , , , , , ,

zystojny autor powieści z dreszczykiem…

Pierwsza część nowej serii Agaty Przybyłek o miłości. która ma wiele smaków.

Kategoria: Autor

Agata Przybyłek

ISBN: 978-83-66381-44-5

Cena: 9999

978-83-66381-44-5:


Kategoria:

:

Cena:

:


span>Potęga pewności siebie wyjaśnia. jak można poprawić swoją „mentalną kondycję”. myśląc jak osoby. które osiągnęły szczyt w swoich dziedzinach. Będziesz powoli budować i utrzymywać coraz wyższe poziomy pewności siebie we wszystkim. co robisz. Pewność siebie pozwoli ci wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmować ryzyko bez gwarancji sukcesu. Prowadząc cię krok po kroku. Brian Tracy pomoże ci zbudować fundamenty wiary w siebie. która będzie trwała przez całe życie. Odkryjesz. jak możesz ustalić. czego naprawdę chcesz. i uwolnisz osobiste siły. aby to osiągnąć.

Nauczysz się. jak:

– określać swoje wartości. żyć w zgodzie z nimi i w pełni wykorzystywać swój potencjał;
– wyznaczać jasne cele i sporządzać pisemne plany ich zdobycia;
– przez całe życie doskonalić się w wybranej dziedzinie i dbać o osobisty rozwój;
– zap

Kategoria: Ekonomia i biznes

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni?
Ponieważ są pewni siebie!

– Jaki jeden wielki cel wyznaczyłbyś sobie. jeślibyś wiedział. że nie może ci się nie udać?
– Jakie wspaniałe rzeczy chciałbyś zrobić ze swoim życiem. gdybyś miał zagwarantowany sukces we wszystkich swoich staraniach?

Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów. jakie sobie wyznaczasz. to. z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu. oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Z tej wartościowej. praktycznej książki. opartej na pracy z ponad 5 milionami menedżerów. przedsiębiorców. handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów. dowiesz się. jak rozwinąć w sobie niewzruszoną pewność siebie w każdym obszarze życia.

<

:

Cena:

:dying light the following mapa, diana brzezińska obiecasz mi, tomasz piątek macierewicz jak to się stało, zbigniew tomasz nowak przepisy, contract jack, ebook epub, tomasz potkaj, intryga pdf, apartament w paryżu musso chomikuj, stephen king książki pdf, star trek rebelia, laurelin paige grzeszny zdobywca pdf, zapomnij że istniałem pdf, pamięć absolutna: nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, kafka wyrok…