Skuteczny coaching dla zaawansowanych

Skuteczny coaching dla zaawansowanych Kategoria: Poradniki Życie spełnione w stu procentach! Jeśli znasz poprzednią książkę Katarzyny Kowalskiej albo masz przyjemność znać autorkę osobiście. wiesz. że coaching to jej życiowa pasja. radość i powołanie. W dodatku potrafi się swoją pasją pięknie i zrozumiale dzielić. Pewnie dlatego jej pierwsza książka. czyli Skuteczny coaching. spotkała się z tak…

Published by admin in22 lipca 2021
Tagi: , ,

Skuteczny coaching dla zaawansowanych

Kategoria: Poradniki

Życie spełnione w stu procentach!

Jeśli znasz poprzednią książkę Katarzyny Kowalskiej albo masz przyjemność znać autorkę osobiście. wiesz. że coaching to jej życiowa pasja. radość i powołanie. W dodatku potrafi się swoją pasją pięknie i zrozumiale dzielić. Pewnie dlatego jej pierwsza książka. czyli Skuteczny coaching. spotkała się z tak ciepłym odbiorem. Teraz oddajemy w Twoje ręce kontynuację poprzedniej pozycji. której zadaniem jest pogłębienie wiedzy o tym. czym jest i czemu służy coaching.

To książka o podróży w głąb siebie. pełna trudnych myśli. emocji i zdarzeń. które udało się wnikliwie rozpoznać i skutecznie sobie z nimi poradzić. To opowieść pełna rzeczywistych przykładów zmagania się ze sobą oraz z życiem obfitującym w niespodzianki chciane i niepożądane. Uwaga. spotkasz się tutaj z niejednym „obcym” w sobie. Dowiesz się. czym w istocie jest mobbing. jak groźna może być krytyka i jak trudno jest właściwie oceniać innych. Uświadomisz sobie także. o czym informuje Cię dany symptom w ciele. i poznasz potencjalny powód. dla którego sięgasz wciąż po słodycze. pochłaniając ich groźną dla siebie ilość. Przy kolejnej okazji zrozumiesz. czym jest poczucie winy i jakie są jego przyczyny. Odkryjesz również lekarstwo na kryzys. a potem spojrzysz uważnie w lustro i zobaczysz w nim siebie. takiego jakim jesteś i jakim naprawdę siebie widzisz. Spotkasz też pewną „superkobietę” i porozmawiasz ze sobą po męsku… I tak przejdziesz drogę pełną wrażeń „od samotności do prawdziwej bliskości„. A wszystko po to. by w pełni zrozumieć i poczuć. że życie jest naprawdę piękne.

 


 

Katarzyna Helena Kowalska – coach. trener biznesu. mentor kariery. konsultant ds. strategicznego zarządzania personelem (HR) i rozwoju osobistego. Aktywna zawodowo od osiemnastu lat. Posiada bogate doświadczenie nie tylko w dziedzinie zasobów ludzkich. ale także zarządzania przedsiębiorstwem. Od kilku lat rozwija swoje Centrum Efektywności PEŁNIA w Katowicach. w którym przekazuje wiedzę i umiejętności. prowadząc sesje coachingowe. szkolenia i warsztaty. Szkoli z tematów takich jak rekrutacja i ocena pracownicza. przywództwo i motywowanie. komunikacja i efektywna współpraca w zespole. coaching i inteligencja emocjonalna. Nie ogranicza się jednak do tematyki HR; prowadzi także szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. autodiagnozy. autoprezentacji i wystąpień publicznych czy zarządzania konfliktem. Więcej informacji o autorce znajdziesz na stronie www.pelnia.com.

Autor: Katarzyna Helena Kowalska

Cena: 31.99

Katarzyna Helena Kowalska: MP3


Jasność

Kategoria: Powieści i opowiadania

W brytyjskim miasteczku Bethlem dochodzi do wybuchu elektrowni atomowej. Wprowadzony zostaje nowy reżim. a świat znany do tej pory przestaje istnieć. Roma Wilk. jak większość kobiet ocalałych z katastrofy. trafia do miejsca przypominającego połączenie szpitala psychiatrycznego i obozu. Codziennie wkłada ten sam uniform. łyka te same tabletki – diagnozą jest choroba
popromienna. Mimo doskonałej opieki zachowanie Romy wzbudza niepokój lekarzy. Czy kobieta cierpi na syndrom końca świata? A może ktoś inny żongluje prawdą…      

„Lubię wyobraźnie apokaliptyczne; należą do dobrych pisarzy. Dlatego czytam Maję Wolny.”
Marek Bieńczyk   

„Czarnobyl miesza się tutaj z »Opowieścią podręcznej«. brexit z feminizmem. a zmiany klimatu z patologiami seksualnymi. Zazdroszczę tym. którzy jeszcze nie czytali tej powieści!”
Dariusz Rosiak

Autor: Maja

Cena: 9999

Maja:


Breakthrough Ideas for Today”s Business Agenda„.

Psychologia na Twoich usługach

  • Chcesz nakłonić kogoś do trwałej zmiany poglądów?
  • Chcesz zbudować silne relacje zawodowe i osobiste?
  • Chcesz wpłynąć na czyjeś postępowanie i podejmowane decyzje?
  • Chcesz przekonać ludzi. że Twoja oferta jest wyjątkowa i niepowtarzalna?
  • Chcesz dowiedzieć się. jak być lubianym. cenionym i podziwianym?
  • Chcesz nauczyć się negocjować. by osiągać więcej. niż początkowo zakładałeś?
  • Chcesz wiedzieć. jak już nigdy nie dać się nabić w butelkę?

 

 

Robert Cialdini jest prawdziwym geniuszem. W tym stwierdzeniu nie ma ani odrobiny przesady. Każdy. kto kiedykolwiek zetknął się z praktycznym zastosowaniem psychologii Cialdiniego. doskonale zdaje sobie sprawę z tego. w jak dużym stopniu możemy oddziaływać na innych ludzi każdego dnia. Wystarczy. że poznasz zaledwie kilka prostych zasad i nauczysz się maksymalnie wykorzystywać drzemiący w nich potencjał. a będziesz w stanie w sposób całkowicie etyczny kształtować otaczającą Cię rzeczywistość.

 

Oferujemy Ci broń o niepokojąco dużym polu rażenia. Po raz pierwszy na polskim rynku – psychologia wpływu w wersji do słuchania. Bezcenne zasady zilustrowane żywymi przykładami przemówią do Twojej wyobraźni znacznie szybciej i trwalej. Uwaga! Wszystkie zawarte tu zasady zostały wielokrotnie przetestowane w codziennych. życiowych sytuacjach.

 

 


 

Dr Robert Cialdini jest jednym z najwybitniejszych psychologów społecznych. Rozległa wiedza naukowa z zakresu psychologii wpływu oraz ponad trzydzieści lat badań tego zagadnienia przyniosły mu międzynarodową sławę eksperta z zakresu technik perswazji. zasad współpracy oraz narzędzi negocjacji. Obecnie pracuje jako W.P. Carey Distinguished Professor na wydziale marketingu oraz jako Regents” Professor na wydziale psychologii uniwersytetu stanowego w Arizonie. Pełni też funkcję prezesa Influence At Work. międzynarodowej firmy konsultingowej specjalizującej się w planowaniu strategicznym i szkoleniach dla organizacji w oparciu o program „sześciu reguł wywierania wpływu”.

Kategoria: Autor

Ph.D. Robert B. Cialdini

ISBN: 978-83-246-3360-9

Cena: 9999

978-83-246-3360-9:tajemnica askiru, michał rojewski, kossakowska siewca wiatru, star wars mroczny uczeń, a jeśli ciernie, szczęście diabła meghan march pdf doci, redondo dolores, żyj tak jak chcesz, piękna młoda ty nasza wariatko ulub, elex solucja, św alojzy gonzaga, fabrykantki aniołków, napraw sie ksiazka, anna szczęsny, imperium moich czarnych brwi…