dawnictwo

dawnictwo Kategoria: Rok_wydania 2021 Oprawa: Cena: : Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie Kategoria: Poradniki Stres nasz powszedni… Stres szkodzi. powoduje choroby. wysysa siły. jest bezproduktywny. więc unikasz go za wszelką cenę. Ale czy na pewno dobrze robisz? Okazuje się. że stres nie jest toksyczny i nie zabija. Pomaga za…

Published by admin in13 lipca 2021
Tagi: , , ,

dawnictwo

Kategoria: Rok_wydania

2021

Oprawa:

Cena:

:


Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie

Kategoria: Poradniki

Stres nasz powszedni…

Stres szkodzi. powoduje choroby. wysysa siły. jest bezproduktywny. więc unikasz go za wszelką cenę. Ale czy na pewno dobrze robisz? Okazuje się. że stres nie jest toksyczny i nie zabija. Pomaga za to skutecznie się uczyć. pokonywać trudności. osiągać cele i poprawiać relacje z innymi. Brzmi niewiarygodnie? Czytaj dalej. Stres to objaw mobilizacji. woli i mocy! Zrób z niego swojego sprzymierzeńca. a wesprze Cię w drodze do osobistego szczęścia oraz uczyni Twój świat lepszym i piękniejszym.

Czy wiesz. czym jest stres i jak go wykorzystywać? Jak bardzo jest ważny i jak może być pożyteczny. jeśli podejdziesz do niego z głową? Ta książka Ci o tym opowie. Autorka opiera się na obszernych badaniach naukowych nad naturą stresu. które dały podwaliny nowych koncepcji mechanizmów jego działania. Dzięki lekturze stopn

ISBN: 978-83-272-6425-1

Cena: 9999

978-83-272-6425-1:


t psychoterapeutą. wykładowcą i pedagogiem. Prowadzi sesje terapeutyczne dla osób mających problemy z uzależnieniami od substancji i zachowań. kryzysami zawodowymi lub rodzinnymi. Pomaga jako opiekun psychologiczny sportowcom – zajmuje się motywacją. relaksacją oraz usprawnianiem skuteczności działania. Pomaga rodzinom mającym kłopoty ze swoimi dziećmi lub w relacjach między sobą.

Irena A. Stanisławska jest dziennikarką. Jej publikacje ukazywały się m.in. w magazynach: „Kino”. „Film”. „Film na świecie”. „Playboy”. „CKM”. „Komandos”. „Zdrowie”. „Kobieta i Życie”. „Poradnik domowy”.

Kategoria: Autor

Irena Stanisławska. Robert Rutkowski

ISBN: 978-83-287-1494-6

Cena: 9999

978-83-287-1494-6:


Poczucie własnej wartości dla bystrzaków. Wydanie IV

Kategoria: Poradniki

W prostocie tkwi siła

Dowiedz się. jak:

 • zidentyfikować źródła niskiego poczucia własnej wartości
 • wyznaczać i osiągać cele. które wzbogacą Twoje życie
 • umiejętnie wykorzystywać swoje mocne strony
 • ukształtować wysokie poczucie własnej wartości u dzieci

Zacznij proces odkrywania samego siebie – i uwierz. że jesteś cudowną. wspaniałą osobą

Chcesz się dowiedzieć. jak zwiększyć wiarę w siebie? Nie jesteś sam. Ta napisana przez ekspertki książka jest pełna przydatnych i wartościowych porad. Przedstawia proste i innowacyjne metody. które pomogą Ci zidentyfikować źródło niskiego poczucia własnej wartości. zmienić sposób myślenia. zwiększyć pewność siebie i odzyskać wiarę we własne możliwości.

 • Lustereczko. powiedz przecie – poznaj swojego „wewnętrznego krytyka”. dowiedz się. jak Twoje myśli wpływają na Twoje poczucie własnej wartości i dlaczego za mało w siebie wierzysz.
 • Doskonałość nie istnieje – uświadom sobie swoją tendencję do perfekcjonizmu. uporaj się z negatywnym dialogiem wewnętrznym. stwórz pozytywny wizerunek własnego ciała i zadbaj o siebie. żeby poczuć prawdziwe szczęście.
 • Zacznij zadzierać nosa – odkryj korzyści wysokiego poczucia własnej wartości. przekonaj się. że strach osłabia Twoją wiarę i znajdź dla siebie osiągalne cele.
 • Zburz mury – dowiedz się. jak pokonać wewnętrzne bariery. które stoją na drodze do sukcesu w miłości i pracy.
 • Podaj dalej – dowiedz się. jak pomóc rodzinie. przyjaciołom. dzieciom. podwładnym i współpracownikom w zbudowaniu wysokiego poczucia własnej wartości.

W książce znajdziesz:

 • wiedzę o tym. jak kształtowało się Twoje poczucie własnej wartości
 • informacje. jak zaprzyjaźnić się z samym sobą
 • przyczyny niskiego poczucia własnej wartości
 • sposoby na zmierzenie poczucia własnej wartości
 • pomysły na zwiększenie wiary w siebie
 • metody na wyznaczanie rozsądnych granic dla siebie i dla innych
 • 10 różnych sposobów na szybkie zwiększenie poczucia własnej wartości
 • sposoby na pewność siebie podczas publicznych wystąpień

Autor: S. Renee Smith. Vivian Harte

Cena: 39.90

S. Renee Smith. Vivian Harte: MP3


Rana

Kategoria: Powieści i opowiadania

Podobno czas leczy rany. Jednak niektóre nigdy się nie zabliźniają.

Najpierw pod kołami pociągu ginie Marysia. uczennica ekskluzywnej prywatnej szkoły na warszawskim Mokotowie. Jej nauczycielka. Elżbieta. rozpoczyna prywatne śledztwo. ale wkrótce sama ginie. a ciało znika. Jedynymi osobami. które cokolwiek widziały. są Gniewomir. nieprzystosowany społecznie chłopak zafascynowany seryjnymi zabójcami. i Klementyna. nauczycielka na życiowym zakręcie. której wydaje się. że praca w poważanej szkole to uśmiech od losu. Nic bardziej mylnego.

Żadne z nich nie chce angażować się w tę sprawę – każde z nich ma swoje powody – ale żadne nie ma wyjścia. Gdyby wiedzieli. dokąd zaprowadzi ich to śledztwo. nigdy by się na to nie odważyli. Szkoła okazuje się pełna tajemnic. Podobnie jak pracujący w niej nauczyciele…

Rana to bezlitosne studium zła uśpionego w zaciszu domowego ogniska. Niepokojące i mroczne. odsłania najgłębiej skrywane tajemnice. o których nikt nie chce mówić. Nowa powieść jednego z najwyżej ocenianych i najchętniej czytanych współczesnych pisarzy odziera z wszelkich złudzeń.

Autor: Wojciech Chmielarz

Cena: 39.90

Wojciech Chmielarz: MP3


hool.

Owen Fitzpatrick jest psychologiem. międzynarodowym mówcą oraz autorytetem w dziedzinie motywacji i charyzmy. Zdobył tytuł magistra psychologii stosowanej. studiował negocjacje strategiczne w Harvard Business School. Jest wykwalifikowanym psychoterapeutą i hipnoterapeutą. a także współzałożycielem Irish Institute of NLP. Jako dwudziestotrzylatek został najmłodszym człowiekiem z dyplomem Master Trainer of NLP.

Kategoria: Autor

Richard Bandler. Alessio Roberti. Owen Fitzpatrick

ISBN: 978-83-283-0040-8

Cena:

978-83-283-0040-8: Podziękowania (5)Wstęp (9)1. Warsztaty ze współtwórcą NLP (13)2. Krótka historia NLP (19)3. Jak poczuć się naprawdę dobrze (33)4. Jak zostać mistrzem komunikacji (61)5. Jak żyć pełnią życia (91)6. Po warsztatach (105)7. Dziennik Joego (109)8. Techniki wykorzystane w książce (115) Pozbywanie się złych wspomnień (115) Wywoływanie pozytywnych uczuć poprzez kotwprzemyślny szlachcic don kichote z manchy, mr rain, krolowa ma, nora roberts w poszukiwaniu prawdy, czesław białczyński, word formation matura pdf, jak wyciągnąć coś spod górnej powieki, biały kruk stasiuk, jak wojtek został strażakiem pdf free, amber kell, francuski ogrodnik, nieboszczyk wędrowny, kto napisał syzyfowe prace…