Białe łzy

Białe łzy Kategoria: Powieści i opowiadania Nowa powieść słynnego brytyjskiego pisarza poświęcona jest Ameryce. To opowieść o demonach przeszłości. historia jak z kryminału. wspaniała medytacja na temat podziałów rasowych i pełen miłości hołd dla muzyki rodem z delty Missisipi i jej genialnych. a dziś zapomnianych twórców. Seth i Carter mają po dwadzieścia kilka lat i…

Published by admin in7 lipca 2021
Tagi: , , ,

Białe łzy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Nowa powieść słynnego brytyjskiego pisarza poświęcona jest Ameryce. To opowieść o demonach przeszłości. historia jak z kryminału. wspaniała medytacja na temat podziałów rasowych i pełen miłości hołd dla muzyki rodem z delty Missisipi i jej genialnych. a dziś zapomnianych twórców.

Seth i Carter mają po dwadzieścia kilka lat i mieszkają w Nowym Jorku. Łączy ich wielka pasja do muzyki. Setha interesuje awangarda. odkrywanie nowych światów. Carter więcej uwagi poświęca przeszłości. Kiedy Seth przypadkiem nagrywa w parku anonimowego śpiewaka. Carter rozpowszechnia intrygujące nagranie w internecie. twierdząc. że oto odnaleźli zaginioną płytę bluesowej legendy. Charliego Shawa. Żart ma nieoczekiwane konsekwencje – dowiadują się. że postać bluesmana jest autentyczna! Zaintrygowani przyjaciele ruszają na poszukiwanie śladów tajemniczego muzyka. Ich wyprawa okaże się niebezpieczna. wypełniona mroczną i niezwykłą historią wyzysku. chciwości. zazdrości i zemsty.

Autor: Hari Kunzru

Cena: 17.90

Hari Kunzru: MP3


16

Kategoria: Oprawa

Format: MP3

Cena:

MP3:


edzę o tym okresie. jest znawcą etosu wikińskiego. Publikował w czasopismach: „Wiedza i Życie”. „Focus Historia”. „Mówią Wieki” i w Nowej Fantastyce. W 2013 rou zadebiutował powieścią fantastyczno-historyczną „Karmiciel kruków”.

Kategoria: Autor

Łukasz Malinowski

ISBN: 978-87-26-56063-3

Cena: 9999

978-87-26-56063-3:adam bauman, kwestia ceny zygmunt miłoszewski, jest krew, snajper broń odwetu, władca pierścieni powrót króla download, edyta hadrowicz, piraci z karaibów gry online, opracowanie lektury chłopcy z placu broni, ogród letni pdf, filozof i wilk, stoker dracula, po godzinach ludka skrzydlewska pdf, fiodor dostojewski biesy, ewa wzywa 07 pdf, lot 202 remigiusz mróz, harari homo deus, muniek staszczyk pola chomikuj, serotonina cena, gta 5 kod 202…