Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie

Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie Kategoria: Poradniki Czy chcesz być lubiany. popularny i akceptowany? Musisz więc być fit. cool i trendy. musisz mieć lepsze ciuchy. nowszego fona. szybszą furkę. Niezależnie od tego. czy leje deszcz. czy ściska kilkunastostopniowy mróz. musisz rano przed pracą zaliczyć swój jogging. W pracy musisz dawać…

Published by admin in6 lipca 2021
Tagi: , ,

Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie

Kategoria: Poradniki

Czy chcesz być lubiany. popularny i akceptowany? Musisz więc być fit. cool i trendy. musisz mieć lepsze ciuchy. nowszego fona. szybszą furkę. Niezależnie od tego. czy leje deszcz. czy ściska kilkunastostopniowy mróz. musisz rano przed pracą zaliczyć swój jogging. W pracy musisz dawać z siebie więcej niż wszystko. a wyjazd na wakacje musi być koniecznie bardziej ekskluzywny i niesamowity niż wyjazd kolegi z pokoju obok. Twoja dziewczyna obowiązkowo musi być piękna i doskonale wystylizowana. Ale to nie wszystko. Aby być szczęśliwym i zadowolonym. musisz jeszcze…

STOP! Trzymasz w ręku książkę. dzięki której położysz kres temu szaleństwu i nauczysz się przykładać wagę do tego. co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Dowiesz się. że trzeba umieć rozpoznawać sprawy istotne i przejmować się właśnie nimi i tylko nimi. Przekonasz się. że wystarczy znaleźć w sobie odwagę i wolę. aby więcej nie dać się wkręcać w niekończącą się spiralę „musisz mieć” czy „musisz być”. Autor w bardzo dosadny (choć również pełen humoru) sposób rozprawi się z Twoimi problemami. obawami i oczekiwaniami. bez mdłej papki pozytywnego myślenia. którą karmią Cię różni modni guru. Jeśli przejdziesz przez to bolesne doświadczenie. być może uda Ci się zacząć myśleć nieco inaczej. Odzyskasz kontrolę nad tym. co „musisz”. przestaniesz przejmować się bzdurami. a w efekcie będziesz nieco szczęśliwszym człowiekiem. Sam zdecyduj. czy warto.

Czytając tę książkę:

  • zastanowisz się nad tym. czym jest szczęście i dlaczego jego osiągnięcie stanowi problem (trudne)
  • przekonasz się. że poddawanie się tyranii wyjątkowości jest wyjątkową głupotą
  • przemyślisz kwestie dokonywania wyborów i przestaniesz bać się porażki
  • docenisz zalety mówienia „nie”
  • poszukasz jaśniejszej strony własnego przemijania

Skoncentruj się tym. co naprawdę ważne. Resztę olej.

Autor: Mark Manson

Cena: 37.00

Mark Manson: MP3


Jeździec Miedziany

Kategoria: Powieści i opowiadania

Część pierwsza.

Wybucha II wojna. Siedemnastoletnia Tatiana błyskawicznie staje się dorosła. Podczas blokady Leningradu jest podporą dla całej rodziny. Wielką miłością do Aleksandra. młodego oficera. nie ma kiedy się nacieszyć. Gdy chłopak. skrywający politycznie niebezpieczną tajemnicę. nagle znika. Tatiana jest w ciąży i udaje się w głąb Rosji. by odnaleźć ukochanego.

Wspaniała historia uczucia. które pozwoliło przetrwać wojenny koszmar.

Autor: Paullina Simons

Cena: 16.90

Paullina Simons: MP3


Jednym strzałem

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Sześć strzałów. pięciu zabitych. sterroryzowane miasto. wzorowo przeprowadzone śledztwo. zabójca ujęty w ekspresowym tempie. obciążające podejrzanego dowody – nie do podważenia.

Tylko dlaczego James Barr. były żołnierz piechoty. nie chce się widzieć z adwokatem. a zamiast tego żąda widzenia z Jackiem Reacherem. Przecież zeznania Reachera. który ma powody. by nie pałać do niego sympatią. mogą go jeszcze bardziej pogrążyć.

I dlaczego jeden z pocisków Barra – strzelca wyborowego! – nie trafił w cel?

Dodatek specjalny – opowiadanie Nowa tożsamość Jamesa Penneya. Jack Reacher w przyszłości. po rozstaniu się z armią. wielokrotnie skorzysta z podwózki. Teraz jest trzydziestokilkuletnim żandarmem wojskowym i podczas ulewy bierze do samochodu mężczyznę. w którym od razu rozpoznaje byłego żołnierza. I zdesperowanego człowieka.

Autor: Lee Child

Cena: 9999

Lee Child: Wprowadzenie: Ruch zero waste 7 Rozdział pierwszy. Pierwsze kroki do wprowadzenia zmian 15Rozdział drugi. Kuchnia i gotowanie 35Rozdział trzeci. Kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała 77Rozdział czwarty. Sprzątanie 115Rozdział piąty. Jak zostać świadomym konsumentem? 131Rozdział szósty. Praca. szkoła i jedzenie poza domem 149Rozdział siódmy. Podróżowanie i transport 161Rozdział ósmy. Szczególne okazje 175Rozdział dziewiąty. Zero waste – i co dalej? 203Rozdział dziesiąty. Szersza perspektywa …


Przed końcem zimy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jeden z najwybitniejszych pisarzy irlandzkich. Bernard MacLaverty. w pierwszej od 16 lat powieści kreśli czuły obraz małżeństwa w zimowej podróży do Amsterdamu. Gerry i Stella wydają się jedną z tych par. które już dawno temu nauczyły się czytać sobie w myślach. Ale przenikliwy wiatr znad Morza Północnego potrafi rozwiać pozory szczęścia i wyciągnąć na wierzch inne tęsknoty. Gerry i Stella będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie. czy w ich życiu jest jeszcze miejsce na kolejną wielką zmianę?

„Bernard MacLaverty bierze pod mikroskop małżeństwo z długim stażem. Czy kilkadziesiąt lat wystarczy. żeby poznać drugą osobę na wylot? A może jej prawdziwa natura ginie pod gładkimi. wypracowanymi rytuałami wspólnego życia? Mądra. poruszająca książka. osadzona we wspaniale melancholijnych plenerach zimowego Amsterdamu” – Olga Wróbel. „Kurzojady”

BE

ISBN:

Cena: 9999

:


a droga prowadzi do zero waste!

Kategoria: Autor

Kathryn Kellogg

ISBN: 978-83-283-7194-1

Cena: 9999

978-83-283-7194-1: Wprowadzenie: Ruch zero waste 7 Rozdział pierwszy. Pierwsze kroki do wprowadzenia zmian 15Rozdział drugi. Kuchnia i gotowanie 35Rozdział trzeci. Kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała 77Rozdział czwarty. Sprzątanie 115Rozdział piąty. Jak zostać świadomym konsumentem? 131Rozdział szósty. Praca. szkoła i jedzenie poza domem 149Rozdział siódmy. Podróżowanie i transport 161Rozdział ósmy. Szczególne okazje 175Rozdział dziewiąty. Zero waste – i co dalej? 203Rozdział dziesiąty. Szersza perspektywa …warframe najlepsza broń, stanisław bęza nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego, lem wysoki zamek, amelia długosz, wiktor marzec, cyfrowa twierdza, whitney g., półświaty sezon 2, płynie wisła płynie mp3 pobierz, god of war zbroje, tomasz trzósło, zostań, jeśli kochasz 2, sekiro kody, imiona bogow, milioner i bogini pdf, tryby warunkowe angielski pdf, mali einsteini rakieto zbuduj domek, dary anioła miasto popiołów pdf…