Dynastia Miziołków

Dynastia Miziołków Kategoria: Pozostałe Perypetie znanej i lubianej rodziny Miziołków nareszcie w wersji audio. „Dynastia Miziołków“ to barwna. urocza. zabawna opowieść o perypetiach Miziołka. Mamiszona. Papiszona. Kaszydła i Małego Potwora czyli całej dynastii Mizołków. To pamiętnik chłopca. nazywanego przez mamę pieszczotliwie Miziołkiem. który – tak jak wszyscy jego rówieśnicy – przeżywa konflikty z rodzicami i…

Published by admin in17 czerwca 2021
Tagi: , , , , ,

Dynastia Miziołków

Kategoria: Pozostałe

Perypetie znanej i lubianej rodziny Miziołków nareszcie w wersji audio. „Dynastia Miziołków“ to barwna. urocza. zabawna opowieść o perypetiach Miziołka. Mamiszona. Papiszona. Kaszydła i Małego Potwora czyli całej dynastii Mizołków. To pamiętnik chłopca. nazywanego przez mamę pieszczotliwie Miziołkiem. który – tak jak wszyscy jego rówieśnicy – przeżywa konflikty z rodzicami i rodzeństwem. przyjaźnie z kolegami. pierwszą miłość. Miziołek jest bystry i ma zdrowy dystans do samego siebie i świata dlatego potrafi ocenić swoje kłopoty i opisać je z godnym pozazdroszczenia humorem.

Fragmenty „Dynastii Miziołków” weszły do podręczników. m.in. wydanych przez WSiP oraz PWN. Powstała także wersja dla niewidomych. napisana alfabetem Braille`a.

Stanowczo odmówiłem pójścia do szkoły. Wszystko przez mamę. Akurat przyszedł Kuczmierowski. żeby pożyczyć wentyl do roweru. kiedy do pokoju wkroczyła mama i nazwała mnie Miziołkiem. Powiedziała ni mniej. ni więcej. tylko: „MIZIOŁKU. nie zapomnij. że masz dzisiaj angielski…”. Kuczmierowski mało się nie udusił ze śmiechu. zaczął chrząkać. zabrał wentyl i wybiegł bez pożegnania.

Jeśli poszukujesz książki dla swojego dziecka. a przy okazji również dla siebie. „Dynastia Miziołków” bez wątpienia jest tym. czego szukasz. Jej perypetie opisane humorystycznym językiem bawią do łez. ale i uczą czegoś pożytecznego. Po przeczytaniu kolejnych historii z życia tytułowych bohaterów mamy gwarantowany dobry humor. Książkę mogę czytać wielokrotnie i za każdym razem odkrywać w niej coś zabawnego.

Autor: Joanna Olech

Cena: 18.90

Joanna Olech: MP3


Noc Kupały

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wiecie. jak to jest. To tylko dawna znajoma. on już nic do niej nie czuje. teraz liczysz się tylko ty. a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Gosia chciałaby w to wierzyć. ale trochę to trudne. gdy ukochany Mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie Ote. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak martwa. jak przypuszczała Gosława. W dodatku Ote bardzo się nie podoba. że młoda szeptucha i Mieszko tak się do siebie zbliżyli. Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć. między kochanków wkradnie się zazdrość.

Niestety. tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie Gosi. Zbliża się Noc Kupały. podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. I choć Baba Jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia. Gosława ma złe przeczucia. Wprawdzie bogowie może i są gburowaci. ale przecież nie głupi. A przynajmniej tak się im wydaje.

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


Nie ma nudnych dni

Kategoria: Pozostałe

Mogłoby się wydawać. że życie ucznia trzeciej klasy poza porą wakacji nie jest specjalnie ekscytujące. A tymczasem Maćkowi każdy dzień przynosi nowe przygody. Niewątpliwie przyczynia się do tego jego kilkuletnia siostra. Oliwka. która potrafi czasami naprawdę skomplikować życie trzecioklasisty. ale też koledzy i czarnowłosa Matylda. która tak się różni od innych dziewczyn. Jeśli nawet dzień zaczyna się szaro i zwyczajnie. nigdy nie jest nudny. Pogodne i dowcipne opowiadania o przygodach Maćka także i Wam nie pozwolą się nudzić!

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 18.69

Renata Piątkowska: MP3literatura współczesna, dziady część 2, język ukraiński a polski, skrzydlata trumna, gruby aleksander minkowski, ognisty pocałunek pdf, janusz trempała psychologia rozwoju człowieka pdf, prawo cywilne radwański, domańska historia żółtej ciżemki, książki w pdf, janusz żak, karol bunch, anatomia głowy i szyi pdf, nekroskop audiobook, gris grimly…