z lękiem.

z lękiem. Kategoria: Autor dr Tim Cantopher ISBN: Cena: 9999 : Kategoria: : Cena: : eby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody Adam Bielecki. Dorosły Adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Kategoria: Autor Adam Bielecki. Dominik Szczepański ISBN: 978-83-268-3348-9 Cena: 9999 978-83-268-3348-9: Harib Kategoria: Historia i literatura faktu Rok 2011.…

Published by admin in15 czerwca 2021
Tagi: , , ,

z lękiem.

Kategoria: Autor

dr Tim Cantopher

ISBN:

Cena: 9999

:


Kategoria:

:

Cena:

:


eby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody Adam Bielecki. Dorosły Adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej.

Kategoria: Autor

Adam Bielecki. Dominik Szczepański

ISBN: 978-83-268-3348-9

Cena: 9999

978-83-268-3348-9:


Harib

Kategoria: Historia i literatura faktu

Rok 2011. W krajach Afryki Północnej wybuchają rewolucje. Przywódca Libii Muammar Kaddafi zostaje zamordowany. W kraju rozpoczyna się wojna domowa o schedę po obalonym dyktatorze.

Polski korespondent Ron Harib. przebywający w tym czasie w Libii wraz z norweską ekipą telewizyjną. trafia w sam środek rewolucyjnych zamieszek. Seria dziwnych wypadków stawia na drodze Hariba najpierw rosyjskich agentów. a następnie naród Tuaregów. który wiernie służył Kaddafiemu. W obozie Tuaregów Ron trafia na trop wywiezionych przez dyktatora z Libii pieniędzy i materiałów kompromitujących polityków z Europy i USA. Skarbów i dokumentów poszukują tajne służby Francji. USA. Rosji i… Polski. Tylko dotarcie do złota Kaddafiego przed wywiadami wielkich mocarstw może ocalić życie dziennikarza.

W poszukiwaniach pomaga Ronowi Tazerwalt. dziewczyna z tuareskiego plemienia Kel Adżdżar. która ma do wykonania tajną misję w Europie. Przeszłość Hariba też kryje tajemnicę nieznaną nawet jemu samemu…


Harib to nie tylko wielowątkowy polityczny thriller dobrze osadzony w realiach. to także fantastyczny fresk o kulturze i obyczajach Tuaregów. z piękną miłosną historią.

Wojciech Jagielski. korespondent. pisarz

Harib nie jest zwykłą powieścią szpiegowską. To ubrane w dynamiczną akcję. z pieczołowitą dbałością o szczegóły. studium rewolucji w Afryce Północnej oraz świata wielkiej polityki i finansów zawiera w sobie wiele kluczy. tematycznych i literackich. których odszukiwanie sprawi przyjemność inteligentnemu i wrażliwemu czytelnikowi.

Vincent V. Severski. pisarz

Nie sądzę. żebym się mylił: zapowiadam Wam Zdzisława A. Raczyńskiego – nową gwiazdę powieści sensacyjnej. Zdaje się na początku. że opisuje tu wydmy i miraże pustyni. sny i wspomnienia. a tymczasem chodzi o prawdziwe. tajemnicze i brutalne wypadki polityczne ze sceny międzynarodowej. Autor zna dobrze miejsca i ludzi. których opisuje; dzięki jego narracji lepiej też rozumiemy śmiertelnie niebezpieczną grę wywiadów. z której nie można się tak po prostu wypisać. A przy tym opowiada piękną historię miłosną. która zaczyna się pośród Tuaregów. wspaniałego. mało znanego ludu pustyni. Zakończenie tej historii każe nam wierzyć. że także nas. czytelników. Bóg stawia na drodze. w której jest jakiś sens i cel. nawet jeśli dziś nie potrafimy go zrozumieć.

Marek Ostrowski. komentator tygodnika „Polityka” i TVN Biznes i Świat

Nie wiem. ile z tego. co napisał Zdzisław A. Raczyński. jest prawdą. Zapewne spora część. Wiem jednak. że czyta się to świetnie. a dziennikarska przeszłość autora jedynie dodaje książce koloru i smaku.

Bartosz Węglarczyk. dziennikarz

Autor: Zdzisław A. Raczyński

Cena: 39.90

Zdzisław A. Raczyński: MP3


Córka fałszerza. Tom 3

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Opowieść o grupie ludzi. których młodość przypada na burzliwe czasy schyłku Republiki Weimarskiej i początku istnienia III Rzeszy. Młoda Żydówka o niezwykłym talencie malarskim. policjant usiłujący zachować prawość w okrutnych czasach. majętny mężczyzna zarażony ideą nazizmu i człowiek ogarnięty ezoterycznym szaleństwem to bohaterowie powieści. którzy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Kiedy nadchodzą rządy Hitlera. żadne z nich nie spodziewa się. że właśnie narodziło się czyste zło. To historia o powstaniu III Rzeszy. jej związkach z okultyzmem i żądzy władzy tak wielkiej. że doprowadza do najokrutniejszej wojny w dziejach ludzkości i tragedii milionów istnień.

Autor: Joanna Jax

Cena: 20.90

Joanna Jax: MP3


Zmień myślenie a zmienisz swoje życie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy. jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami. musisz tylko przeczytać tę książkę. postanowić. że zastosujesz jej zasady w życiu. rozpisać plan. po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.

Przygotuj się na wielka przygodę. jaką będzie reszta twojego życia!

Dowiedz się jak:

– wyznaczać wielkie cele.
– postanowić. że będziesz bogaty.
– przejąć kontrolę nad swoim życiem.
– myśleć jak geniusz.
– uwolnić potencjał swojego umysłu.
– doładować mocą swoje myślenie.
– wykreować swoją przyszłość.
– ciesz się życiem.

Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie wielkich rezultatów. ta książka b

ISBN: 978-83-8146-984-5

Cena: 9999

978-83-8146-984-5:uwikłani obsesja pdf chomikuj, nora roberts noc na bagnach luizjany, czarnoksiężnik z krainy oz książka, kronenberg wanda, moze znalezc czlowieka moze slyszales jak gra, matematyka konkretna, czechow śmierć urzędnika pdf, 3 czesc greya, yokai tajemnicze stwory w kulturze japońskiej, aniela zagórska, tadeusz niwiński ja, poziomy świadomości hawkinsa, czerwona baśń, stephen king miasteczko salem pdf, test na milosc, dwa razy traci, treny jana kochanowskiego interpretacja, gwiazdy nadziei…