Szept

Szept Kategoria: Fantastyka i fantasy Przez dwa i pół roku Jane Doe – Obiekt Sześć-Osiem-Cztery – była przetrzymywana w celi tajnego podziemnego ośrodka rządowego i w tym czasie nie wypowiedziała ani jednego słowa. Nawet swojego prawdziwego imienia. Teraz władze podejmują ostatnią desperacką próbę nakłonienia jej. by zaczęła mówić. i oddają ją pod opiekę tajemniczego Landona…

Published by admin in13 czerwca 2021
Tagi: , , , , , ,

Szept

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Przez dwa i pół roku Jane Doe – Obiekt Sześć-Osiem-Cztery – była przetrzymywana w celi tajnego podziemnego ośrodka rządowego i w tym czasie nie wypowiedziała ani jednego słowa. Nawet swojego prawdziwego imienia.

Teraz władze podejmują ostatnią desperacką próbę nakłonienia jej. by zaczęła mówić. i oddają ją pod opiekę tajemniczego Landona Warda.

Ku zaskoczeniu Jane. Ward odnosi się do niej uprzejmie. Sprawia wrażenie. że mu na niej zależy. Pomimo wysiłków Jane. by wytrwać w oporze. jej determinacja stopniowo słabnie. W momencie. gdy Jane zaczyna żywić nadzieję na odzyskanie swego dawnego życia. niecodzienny wypadek ujawnia jej najmroczniejszy sekret i niebezpieczną moc. którą ukrywała przez lata.

Jej słowa mają moc sprawczą – gdy coś mówi. powołuje to do istnienia. I oto nagle „odnalezienie swojego głosu” staje się kwestią życia i śmierci.

Autor: Lynette Noni

Cena: 39.90

Lynette Noni: MP3


Series of Catastrophes and Miracles

Kategoria: Pozostałe

A wry. witty account of what it is like to face death-and be restored to lifeAfter being diagnosed in her early forties with metastatic melanoma-a „rapidly fatal” form of cancer-journalist and mother of two Mary Elizabeth Williams finds herself in a race against the clock. She takes a once-in-a-lifetime chance and joins a clinical trial for immunotherapy. a revolutionary drug regimen that trains the body to vanquish malignant cells. Astonishingly. her cancer disappears entirely in just a few weeks. But at the same time. her best friend embarks on a cancer journey of her own-with very different results.Williams’ experiences as a patient and a medical test subject reveal with stark honesty what it takes to weather disease. the extraordinary new developments that are rewriting the rules of science-and the healing power of human connection.

Autor: Mary Elizabeth Williams

Cena: 9999

Mary Elizabeth Williams: MP3


Manipulacja odczarowana! 777 skutecznych technik wpływu

Kategoria: Poradniki

Ta. która czyni nas ludźmi!

Człowiek. Po pierwsze – oddycha. Po drugie – manipuluje.

Manipulacja to naturalna aktywność każdego z nas. W każdej sytuacji. gdy chcemy coś osiągnąć lub czegoś świadomie pożądamy. Nawet wtedy. gdy pożądamy nieświadomie. bo z wielu chęci i żądz nie zdajemy sobie sprawy. choć w dużym stopniu kierują one naszym życiem. Natychmiast po obudzeniu. w zależności od nastroju. poziomu hormonów. pogody zaczynamy wpływać na siebie samych. Także to. czy budzik wyciągnął nas z głębokiej czy z płytkiej fazy snu. wpływa na naszą gotowość (lub nie) do działania. Na wypadek braku gotowości uruchamiamy wypracowane wcześniej rytuały – robimy kawę. myjemy zęby… To automanipulacja. wpływ na siebie samego: żeby się chciało. kiedy się nie chce. Każdy z nas robi to non stop – tak. jak oddycha.

A przecież namawianie do czegoś samego siebie to dopiero początek. Można by rzec – początek dnia. Od rana spotykamy innych ludzi. od których staramy się coś uzyskać – od nich bądź z ich pomocą. Czasem zgodnie z ich wolą. a czasem wbrew niej. Robimy to od urodzenia. Spójrz na niemowlaka. Wielka głowa. ogromne oczy. rozczulająca buzia i pozorna bezradność. Pozorna. ponieważ małe dziecko podświadomie wie. jak sterować rodzicami – i najczęściej czyni to za pomocą płaczu. A jeśli chce nagrodzić rodziców. reaguje pogodnym gaworzeniem. Jeszcze nie mówi. a już manipuluje! I tak już będzie zawsze. tak jest z każdym z nas. Od rana do wieczora. Sęk w tym. że jedni manipulują lepiej od innych. Ta książka powstała po to. abyś mógł stanąć przed lustrem i powiedzieć do siebie: „To ja jestem najlepszym manipulatorem!”. Albo przynajmniej: „Nie dam sobą manipulować!”. Z tym. że nie na pewno 😉

Jak zwykle wprost i jak zwykle z filozoficzno-ironicznym przekąsem. Wiele już o manipulacji. wpływaniu. perswazji i motywowaniu przeczytałem książek. prac naukowych i czegoś na kształt rozmówek w podróży . Tym razem zostałem zmuszony (zmanipulowany :)) do refleksji nad własną skutecznością i nad własnymi doświadczeniami w spotkaniach z różnymi ludźmi. Dziękuję Marku.

Dariusz Milczarek. przedsiębiorca. konsultant i trener biznesu. entuzjasta sprzedaży

O Marku Skale z Krakowa słyszałem ciągle od roku 1994. gdy przyjechałem do Polski. Dobrze. że 8 lat później poznałem go osobiście. Od tej pory wiem. że zapraszanie Roberta Caldiniego lub innych mówiących na głos po angielsku straciło sens. Sens ma zaproszenie Marka. Z tą książką ten sens – nabiera nowego wymiaru. bo: manipulacja rulez…. ale o tym sza!

Robert Krool. mentor. diagnostyk rozwojowy. autor

Jako wielki miłośnik skuteczności w życiu osobistym i zawodowym bardzo się cieszę że Marek napisał o manipulacji. Same marzenia to za mało aby wpływać na otaczający nas świat. Potrzebne są jeszcze skuteczne techniki.

Jacek Walkiewicz – Pełna Moc!

Autor: Marek Skała

Cena: 23.90

Marek Skała: MP3


Tales of Beatrix Potter

Kategoria: Pozostałe

Beatrix Potter’s charming stories have enchanted children for over a hundred years. She brilliantly evokes the beauty of nature and country life. and each story brings to life characters listeners will remember and love for years to come. This collection includes eighteen favorite tales about Peter Rabbit. Tom Kitten. Squirrel Nutkin. Mrs. Tittlemouse. and the others. Let your children share in the tradition of Beatrix Potter and her animal family. a literary treasure for generations to cherish.

Autor: Beatrix Potter

Cena: 61.90

Beatrix Potter: MP3


Różyczka

Kategoria: Pozostałe

Różyczka to przepiękna metafora dziecięcego życia i wzrastania ukazanego jako delikatny kwiat pielęgnowany przez ogrodnika. Magia tej bajki objawia się w tym. iż opowieść o różyczce dziecko może interpretować na wiele sposobów. Warstwa fabularna skupia się na chorobie różyczki i jej wyleczeniu przez ogrodnika. Tak naprawdę jednak wieloznaczna treść pozwoli dziecku dowiedzieć się czegoś o konieczności niesienia pomocy. szukania rozwiązań. walki z przeciwnościami. ukazuje także moc przyjaźni i dobra kryjącego się w ludziach. uczy. iż na drodze ku dorosłości niekiedy pojawiają się przeszkody. Opowieść analizuje też naturę różnorodnych problemów i zjawisk – choroba róży nie była widoczna na pierwszy rzut oka lecz wiązała się z jej korzeniami. Ogrodnik musiał zatem nauczyć się wytrwałości i wnikliwości. by znaleźć przyczynę złego stanu róży i jej pomóc. Ostatecznie ogrodnik się nie poddaje i róża wr

Autor: Marta Obuch

Cena: 14.90

Marta Obuch: MP3szkarłatna litera, streszczenie dywizjonu 303, anatomia i fizjologia człowieka michajlik pdf, potęga mitu, medaliony profesor spanner, mit o stworzeniu świata film, black white 2, monika abdelaziz, martin caparros, poradnictwo psychologiczne czabała, marcin borelowski, podswiadomie, ćwiczenia do biologii klasa 5, piraci z karaibów na krańcu świata pl, might and magic 6 poradnik, oskar i pania róża całą książka pdf, coben pdf, cross sylvia day, dawca przysięgi 2 pdf…