assion for one another is burning hotter than ever before. But even if he manages to keep his woman under control. can a small-town lawman win a battle of wits with a clever. ruthless criminal?

assion for one another is burning hotter than ever before. But even if he manages to keep his woman under control. can a small-town lawman win a battle of wits with a clever. ruthless criminal? Kategoria: Autor Maggie Carpenter ISBN: Cena: 9999 : ciopisarką wszech czasów. Dotychczas wydano ponad miliard egzemplarzy jej książek w języku…

Published by admin in6 czerwca 2021
Tagi: , , ,

assion for one another is burning hotter than ever before. But even if he manages to keep his woman under control. can a small-town lawman win a battle of wits with a clever. ruthless criminal?

Kategoria: Autor

Maggie Carpenter

ISBN:

Cena: 9999

:


ciopisarką wszech czasów. Dotychczas wydano ponad miliard egzemplarzy jej książek w języku angielskim oraz tyle samo tłumaczeń na 45 języków obcych. Pod pseudonimem Mary Westmacott wydała kilka powieści obyczajowych. które także cieszyły się popularnością.

Brytyjska pisarka zasłynęła z powieści detektywistycznych. Stworzyła jedne z najbardziej popularnych postaci detektywów: Herkulesa Poirot oraz przenikliwą detektyw amatorkę pannę Jane Marple. Jej proza wielokrotnie przenoszona była na ekrany. zarówno kinowe. jak i telewizyjne. Na podstawie dzieł Christie powstały także słuchowiska radiowe oraz spektakle teatralne. Wśród czytelników na całym świecie uznawana jest za niekwestionowaną królową kryminału.

Kategoria: Autor

Agatha Christie

ISBN: 978-87-26-26709-9

Cena: 9999

978-87-26-26709-9:


Nowoczesny Budda

Kategoria: Poradniki

Przebudź się i połącz swą indywidualność z charakterem olimpijczyków. kreatywnością legendarnych twórców. wiedzą osiągania sukcesu najbogatszych oraz bezwarunkowym szczęściem mistrzów duchowych. Kiedyś niewyobrażalne było latanie. a wznieśliśmy się w powietrze. W przyszłości nirwana i przebudzenie staną się powszechne.

Stań się nowoczesnym Buddą.

Pierwszy raz w historii ludzkości mamy możliwość czerpać wiedzę od najwybitniejszych postaci tego świata. Synergia nauk duchowych. sportu. biznesu. sztuki i nauki mają moc. by niewyobrażalnie zmienić życie. Aby to osiągnąć. musisz zrozumieć. że wszystko ma początek w umyśle. Zadając właściwe pytania i wytrwale poszukując odpowiedzi. dasz sobie szansę. by zmienić się na zawsze.

Jesteś gotów. aby złożyć przysięgę osobistej doskonałości?

Jeśli tak. ta książka jest dla Ciebie.

Autor: Dawid Piątkowski

Cena: 20.90

Dawid Piątkowski: MP3


Chapel Springs. Tom 1. Boskie lato

Kategoria: Powieści i opowiadania

HISTORIA SKŁANIAJĄCA DO ŚMIECHU. WZRUSZAJĄCA DO ŁEZ. I UCZUCIE – BARDZO PROBLEMATYCZNE…

Madison McKinley straciła najbliższą osobę – brata bliźniaka. Czy można uporać się z taką tragedią? Pomimo wsparcia ze strony rodziny i satysfakcji. jaką czerpie z pracy weterynarza. śmierć Michaela wciąż prześladuje ją w snach. Znała jego myśli i pragnienia tak. jakby były jej własnymi. Starając się odnaleźć ukojenie. postanawia spełnić niedoszłe marzenie brata i wygrać doroczne regaty na rzece Ohio. Jest gotowa pokonać wszelkie przeciwności. a nawet stoczyć walkę z własnymi lękami. potrzebować będzie tylko kogoś. kto pomoże jej poznać tajniki szybkiego pływania łodzią. A któż nadawałby się do tego lepiej niż Beckett O’Reilly? Nie cieszył się wprawdzie dobrą reputacją. ale do spełnienia wytyczonego celu wydawał się być idealnym człowiekiem. Nic ich pr

ISBN:

Cena: 9999

:


Hel 3

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wyobraź sobie. że jest pierwiastek. który stanowi niewyczerpane źródło energii.

Dwa tiry tego surowca starczą. by zapewnić energię elektryczną dla USA na cały rok.

Jest tylko jeden problem… Złoża znajdują się na Księżycu.

Rok 2058. Zdehumanizowany świat. gdzie omnifony zastąpiły więzi społeczne. filmiki z MegaNetu wyparły media i kulturę. a iwenciarze stali się bogami informacji.

Świat. gdzie koncerny i rządy podzieliły się władzą w hodowaniu miliardów bezrefleksyjnych konsumentów. staje na krawędzi konfliktu.

Norbert. iwenciarz z zasadami. wierzy. że mocna i odpowiednio podana informacja może wstrząsnąć i obudzić społeczeństwo. Tylko czy jednostka rzucona między stalowe walce systemów jest w stanie przeżyć dostatecznie długo. by coś zmienić?

Autor: Jarosław Grzędowicz

Cena: 14.90

Jarosław Grzędowicz: MP


iężanie trudności. jak świetnie się czujesz. gdy przebojowo osiągasz na pozór nierealne cele. i jak odważnie podejmujesz kolejne wyzwania. Mimo że brzmi to jak garść obietnic bez pokrycia. przekonasz się. że koncepcja Alter Ego jest osiągnięciem naukowym. opartym na wiedzy o psychologii człowieka. Zasady tego rozwiązania zostały tu dokładnie wyjaśnione. Sporo radości przyniesie Ci również czytanie opowieści z życia olimpijczyków. biznesmenów. artystów i… zwykłych ludzi. którym także się udało – właśnie w efekcie odkrycia swojego alter ego!

Dzięki tej książce dowiesz się:

  • jak działa efekt alter ego
  • jak skonstruować własne alter ego
  • czym i w jaki sposób aktywować alter ego
  • na jakich zasadach zmieniać postrzeganie siebie i świata
  • na czym polega sześć sposobów myślenia. które wiodą wprost do zwycięstwa

Śmiało! Znajdź swoje alter ego – i s

Kategoria: Poradniki

Tylko jedna osoba stoi Ci na drodze do nadzwyczajnych sukcesów. spełnienia marzeń i wyzwolenia drzemiących w Tobie pokładów kreatywności. sił i determinacji. Tą osobą jesteś Ty. Co więcej. tylko jedna osoba może usunąć tę przeszkodę i umożliwić Ci osiągnięcie każdego celu. jaki zechcesz sobie postawić – ona już teraz czeka w Twoim wnętrzu. aż ją oswobodzisz i pozwolisz działać. Być może wyczuwasz w sobie jej istnienie i intuicyjnie zdajesz sobie sprawę. że jesteś w stanie przezwyciężyć zwątpienie. negatywne nastawienie i kompleksy. Możesz znaleźć motywację i stać się najlepszą wersją siebie!

Oto unikalny poradnik. który krok po kroku poprowadzi Cię przez ekscytujący proces odnajdywania i przebudzania Twojego wewnętrznego superbohatera. Kiedy odkryjesz swoją sekretną tożsamość i nauczysz się korzystać z jej supermocy. zauważysz. jak łatwe jest przezwyc

:

Cena:

:gdzie jest prezydent, jasnowłosa nimfa, katarzyna michalak błękitne sny pdf, winna alicja sinicka pdf, gothic 2 nk solucja, żeromice, seria mazurska, ukochany syn, artysta mrożek karta pracy, komunikacja niewerbalna w negocjacjach, walcząc z ciszą pdf, giełda papierów wartościowych dla bystrzaków pdf download, nawałnica mieczy krew i złoto pdf, ola i otto, książka anji rubik, wrona marcin, psalm pokutny, anchee min, kreolki, chwila przed zmierzchem, giełda papierów wartościowych jak zacząć, zarządzanie strategiczne pdf, rusinek niedorajda, mam na sobie sweter wali trochę potem rozkładam ramiona jestem samolotem…