Cień góry

Cień góry Kategoria: Powieści i opowiadania Minęły dwa lata od dramatycznych wydarzeń opisanych w Shantaram.   Lin. australijski zbieg. którego losy śledziliśmy w pierwszej części. stracił najważniejsze osoby w swoim życiu – przewodnika duchowego Kadirbaja i swą największą miłość – Karlę. Po kolejnej szmuglerskiej akcji wraca do Bombaju. jednak miasto nie jest już tym. które…

Published by admin in24 maja 2021
Tagi: , ,

Cień góry

Kategoria: Powieści i opowiadania

Minęły dwa lata od dramatycznych wydarzeń opisanych w Shantaram.

 

Lin. australijski zbieg. którego losy śledziliśmy w pierwszej części. stracił najważniejsze osoby w swoim życiu – przewodnika duchowego Kadirbaja i swą największą miłość – Karlę. Po kolejnej szmuglerskiej akcji wraca do Bombaju. jednak miasto nie jest już tym. które tak niedawno opuścił.

 

Przyjaciele wyjechali. mafijni przywódcy stali się jeszcze brutalniejsi w interesach. a osławiony święty człowiek kwestionuje wszystko. czego Lin nauczył się o życiu i miłości. Bohater znalazł się w mieście zła. w świecie nowych zasad i nieczystych zagrań. Nie może jednak opuścić Miasta Wysp. Niczym więzy zatrzymują go tam Karla i fatalna obietnica. którą złożył.

 

Bombaj po raz kolejny stał się bohaterem książki Robertsa

ISBN:

Cena: 9999

:


ulsively. creating a pattern of bad judgments. Similarly. a child with memory weaknesses may be unable to draw on his accumulated knowledge for an assignment. In each of these cases. as Dr. Levine shows. writing skills are often the key to diagnosing specific causes of output failure. Practical. wise. and compassionate. The Myth of Laziness offers parents and teachers day-to-day strategies and support to prevent output failure and. when necessary. to help children overcome dysfunction and become productive. successful adults.

Kategoria: Autor

Mel Levine

ISBN:

Cena: 9999

:


Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też

Kategoria: Powieści i opowiadania

Doktor Marcin. zwany także masażystą i panem Marcinkiem. wraca z wakacji. by ponownie zmierzyć się z rzeczywistością. A jest z czym… Jego eks zostanie mamą. przyjaciel – szwagrem. syn – starszym bratem… I każdy będzie potrzebował wsparcia: sfochowany autor. zdolny dentysta. ordynator kolekcjoner. syn zadający coraz trudniejsze pytania oraz pacjenci z własną diagnozą. Jedynie wrodzony optymizm. subiektywna i pozytywna ocena samego siebie pozwolą Marcinowi na ogarnięcie tego wszystkiego. Poza tym na ratunek przybędzie mu kobieta na białym… rowerze.

A przygody doktora Marcina będą bawić jeszcze długo po skończonej lekturze. Bo czy ktoś na przykład wie. że selfie skraca życie? I gdzie kupić szynkę z kruka? Marcin też nie zawsze wie. ale… He will survive! I z każdej sytuacji wybrnie z wdziękiem i poczuciem humoru. Za co kobiety go kochają. a mężczyźni mu tego z

Autor: Monika Witkowska

Cena: 39.90

Monika Witkowska: MP3


Niewinny

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat. żeby otrząsnąć się po tym. jak przypadkiem zabił mężczyznę. Jego życie w końcu wraca do normy. kariera prawnicza nabiera rozpędu. a ukochana żona jest w ciąży. Przyszłość zaczyna wyglądać obiecująco.

Do momentu gdy na jego komórkę przychodzi zdjęcie żony z innym mężczyzną. a na progu domu pojawia się policja. Znaleziono ciało zamordowanego człowieka. który z jakiegoś powodu śledził Matta. A to dopiero początek…

Przeciętny człowiek wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę. której nie rozumie.

Autor: Harlan Coben

Cena: 17.90

Harlan Coben: MP3


ny spadek Charlie przeznacza w całości na Adama. który należy do pierwszej partii syntetycznych ludzi. Wspólnie z piękną sąsiadką konfigurują jego osobowość. Ten niemal doskonały okaz ludzki – piękny. silny i mądry – stworzy z Charliem i Mirandą uczuciowy i emocjonalny trójkąt. Już wkrótce cała trójka stanie przed głębokim dylematem moralnym. który doprowadzi do gwałtownego kryzysu w tym asymetrycznym związku.

Nowa przewrotna powieść Iana McEwana stawia fundamentalne pytanie o istotę człowieczeństwa. Co tak naprawdę czyni nas ludźmi: to. co robimy. czy to. jacy jesteśmy? Czy dzieło może przerosnąć twórcę? Czy maszyna może oddać wielowymiarowość ludzkiej natury i odnaleźć się w świecie. w którym nic nigdy nie jest czarno-białe?

Kategoria: Autor

Ian McEwan

ISBN: 978-83-8125-799-2

Cena: 9999

978-83-8125-799-2:


dla siebie sposób Brown łączy badania. opowieści i szczere wyznania. ponownie nadając ton debacie kulturowej i jednocześnie precyzyjnie wytyczając ścieżkę do samoakceptacji.

Człowiek jest wolny tylko wtedy. gdy sobie uświadomi. że nigdzie nie przynależy. zupełnie nigdzie. ponieważ jego miejsce jest wszędzie. Cena jest wysoka. ale nagroda – wspaniała.

Maya Angelou

Kategoria: Autor

Brene Brown

ISBN: 978-83-8087-525-8

Cena: 9999

978-83-8087-525-8: Rozdział 1. Wszędzie i nigdzie Rozdział 2. W poszukiwaniu prawdziwej przynależności Rozdział 3. High lonesome. Kryzys duchowości Rozdział 4. Z bliska trudno jest ludzi nienawidzić. Zrób krok do przodu Rozdział 5. Bzdury zwalczaj prawdą. Bądź przyzwoity Rozdział 6. Trzymaj się za ręce. Z obcymi ludźmi Rozdział 7. Silny kręgosłup. Miękka pierś. Nieskrępowane serce O autorcebabcia rabuś david walliams, zalecenia po punkcji lędźwiowej, anatomia zwierząt pdf, zmierzch po angielsku, nigdy nie mówię nigdy pdf, małżeńska gra, mroczniej. ciemniejsza strona greya oczami christiana pdf, gta 5 poradnik, adam jarniewski, wyspa smierci, ile lat ma donald tramp, kopaliński słownik wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych, idealny rok, historia o pdf…