Najczarniejszy strach

Najczarniejszy strach Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Na Myrona jak grom spada wiadomość. że ma nieślubnego syna. którego istnienia nawet nie podejrzewał. Co więcej. Jeremy choruje na rzadką odmianę białaczki – by go uratować. konieczny jest przeszczep szpiku kostnego. Niestety. jedyny zarejestrowany dawca. niejaki Taylor. przepadł bez śladu. Myron ustala jego prawdziwe nazwisko – Lex.…

Published by admin in7 maja 2021
Tagi: , , , , , ,

Najczarniejszy strach

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Na Myrona jak grom spada wiadomość. że ma nieślubnego syna. którego istnienia nawet nie podejrzewał. Co więcej. Jeremy choruje na rzadką odmianę białaczki – by go uratować. konieczny jest przeszczep szpiku kostnego. Niestety. jedyny zarejestrowany dawca. niejaki Taylor. przepadł bez śladu. Myron ustala jego prawdziwe nazwisko – Lex. Ale Lex jest nieuchwytny. a podający się za niego człowiek przez telefon każe mu pożegnać się z chłopcem. Powtarza przy tym maniakalnie „siej ziarno”.

Siej Ziarno to przydomek seryjnego porywacza i mordercy opisanego w serii artykułów przez Stana Gobbsa – dziennikarza. którego media i FBI oskarżyły o fabrykowanie informacji. Są na to niepodważalne dowody. Czy rzekomy zabójca i dawca to jedna i ta sama osoba?’

Autor: Harlan Coben

Cena: 9999

Harlan Coben: MP3


Siostra Cienia. Siedem Sióstr

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Star D’Apliese nie może dojść do siebie po nagłej śmierci jej adopcyjnego ojca – tajemniczego multimilionera Pa Salta. Dziewczyna jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku. gdzie ma się spotkać z siostrami.  Na miejscu okazuje się. że Pa Salt zostawił każdej z nich w spadku zaszyfrowane wskazówki dotyczące ich pochodzenia. Otrzymana wizytówka i figurka kota wiodą najbardziej enigmatyczną z sióstr. zawsze pozostającą w ich cieniu nieśmiałą Star do uroczego londyńskiego antykwariatu. Niespodziewana śmierć Pa Salta i wizyta w księgarni Orlanda mogą stać się początkiem czegoś nowego.

Sto lat wcześniej. Zdecydowana i niezależna Flora MacNichol przyrzeka sobie. że nigdy nie wyjdzie za mąż. Wiedzie spokojne życie w domu położonym w malowniczej Krainie Jezior w północno-zachodniej Anglii. nieopodal miejsca zamieszkania słynnej pisarki. Beatrix Potter. gdzie Flora czuje się bezpieczna i szczęśliwa. Wkrótce jest zmuszona wyjechać do Londynu. gdzie trafia do domu jednej z najbardziej znanych i szanowanych w społeczeństwie edwardiańskiej Anglii kobiet. Alice Keppel. Flora wbrew swojej woli staje się pionkiem w grze. w której będzie musiała wybierać pomiędzy prawdziwą miłością a lojalnością wobec chlebodawcy. Nieoczekiwane spotkanie z tajemniczym mężczyzną przyniesie odpowiedzi. których Flora od dawna szuka.

Wykorzystując wskazówki pozostawione przez ojca. Star zgłębia fascynującą historię Flory. poznając jednocześnie szczegóły dotyczące jej własnych korzeni. Badając swoje związki z Florą. odkrywa swoje miejsce w układance pełnej miłości. nienawiści. bólu i nadziei.

Nastrojowa i pełna magii powieść. która zachwyci miłośników prozy w stylu Kate Morton i Kristin Hannah. a także wielbicieli brytyjskiego serialu „Downton Abbey”.

Autor: Lucinda Riley

Cena: 41.90

Lucinda Riley: MP3


0-1

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1monika sobień instagram, format kindle, klepak wołomin zdjęcia, rogaś z doliny roztoki pdf, pod kopułą książka, pilipiuk 2586 kroków, pamietnik podręcznej, ucieczka w zniewolenie tom 2, 12 prac herkulesa ebook, kamerdyner audiobook, swietoszek pdf, skyrim róg jurgena wiatrowładnego, maksymilian cherka, samanta louis, jestem nudziarą pdf, tylko manhattan, dieta niskowęglowodanowa książka…