Przebudzenie Morfeusza

Przebudzenie Morfeusza Kategoria: Pozostałe Po zniknięciu Adama Cassandra względnie uporządkowała swoje życie. Znów zamieszkała w Toronto. a iskierką nadziei jest dla niej synek – Tommy. Dziewczyna pragnie zapomnieć o przeszłości. ale nie potrafi. Jej serce. choć roztrzaskane na kawałki. nadal bije dla najbardziej nieodpowiedniego faceta na świecie. Gdy Adam McKey nagle zjawia się w jej…

Published by admin in1 maja 2021
Tagi: , , , , ,

Przebudzenie Morfeusza

Kategoria: Pozostałe

Po zniknięciu Adama Cassandra względnie uporządkowała swoje życie. Znów zamieszkała w Toronto. a iskierką nadziei jest dla niej synek – Tommy. Dziewczyna pragnie zapomnieć o przeszłości. ale nie potrafi. Jej serce. choć roztrzaskane na kawałki. nadal bije dla najbardziej nieodpowiedniego faceta na świecie.

Gdy Adam McKey nagle zjawia się w jej rodzinnym domu. Cassandra jest wściekła. choć jednocześnie szczęśliwa. Niestety. razem z ojcem jej dziecka powracają dawne demony. Wokół znów czają się wrogowie. a wśród nich najgroźniejszy – Eros. On również nie zapomniał o Cassandrze.

Walka trwa. Zemsta jest okrutna i bolesna. a w świecie mafii to sprawa honoru. Toczy się ostateczna rozgrywka – o miłość. zaufanie i prawdę. Prawdę. która może uleczyć. ale także zabić.

Jaką decyzję podejmie Cassandra? I co wybierze Adam w świecie. w którym nic nie jest tym. czym się wydaje?

Śniłam o mężczyźnie. który był dla mnie zgubą. Przeszliśmy razem przez koszmar… A teraz czas na przebudzenie.


„Przebudzenie Morfeusza”. po raz kolejny przeniesie Was do świata mrocznych. wyuzdanych pragnień i mafii. która nigdy nie wybacza. Przygotujcie się na ostrą jazdę bez trzymanki. bo K.N. Haner to mistrzyni dramatów. która zawsze zapewnia czytelnikom maksymalnie skrajnie wrażenia i emocje. Musicie jak najszybciej poznać zakończenie tej historii. a uwierzcie. że nie jesteście przygotowani na to. co zafundowała nam autorka. Gorąco polecam!

Sylwia Stawska. Kobiece Recenzje

„Przebudzenie Morfeusza” to pełna pożądania. trzymająca w napięciu i serwująca mocne doznania lektura. Wkroczcie głębiej w mroczny świat mafii i poznajcie Morfeusza od innej strony. Ta książka sprawi. że przestaniecie wymyślać własne zakończenia. Sprawi. że poczujecie ból i rozkosz jednocześnie. K.N. Haner pokazuje. że można napisać świetny erotyk. który zawładnie sercem czytelnika.

Emilia Zaręba. podrugiejstronieokladki6.blogspot.com

Myśleliście. że „Koszmar Morfeusza” był mroczny i nieprzewidywalny? Przy „Przebudzeniu Morfeusza” to tylko bajka dla grzecznych dziewczynek i czubek góry lodowej. z którą czeka Was nieuchronne zderzenie. Takiej ilości mroku i dramatycznych wydarzeń jeszcze nie doświadczyliście. To już nie tylko erotyk. to thriller z krwi i kości. K.N. Haner z całą pewnością można okrzyknąć Królową Dramatu.

Katarzyna Olchowy. Kulturantki.pl

Historia Cassandry i Adama nie jest zwykłą opowieścią o miłości. To tykająca bomba. która nie wiadomo. kiedy wybuchnie. Nikt z Was nie spodziewa się tego. co kryją strony tej książki. Przygotujcie się – koszmar powraca ze zdwojoną siłą! Od niego nie ma odwrotu. bo przecież miłość nie wybiera… K.N. Haner pokazała. że stać ją na wiele. oficjalnie mogę ją ogłosić Królową Dramatu.

Dominka Emilia Lewandowska. lifebybookaholic.blogspot.com

Pozwól. by K.N. Haner po raz ostatni wciągnęła Cię w świat mafijnej miłości. Niebezpieczna i namiętna gra zmierza ku końcowi. jednak jej wyniku nikt nie mógł przewidzieć. Gwarantuję. że nie jesteście przygotowani na zakończenie. jakie zafundowała nam autorka.

Ewelina Nawara. myfairybookworld.blogspot.com

K.N. Haner wie jak zagrać na emocjach czytelnika. Z każdą kolejną częścią zaskakuje nas coraz bardziej. Sprawia. że nie sposób oderwać się od książki aż do ostatniej strony. Polecam!

Monika Hetz. ksiazkowyswiatmoniki.blogspot.com

K.N. Haner i tym razem zaskakuje nas wielką dawka emocji. Będziecie śmiać się i płakać z emocji. „Przebudzenie Morfeusza” jest bez dwóch zdań najlepsza częścią Mafijnej miłości.

Dominika Starzyk. ksiazkowe-wyznania.blogspot.com

Hipnotyzujący. namiętny i niebezpieczny świat Morfeusza ponownie rozpali Wasze zmysły. Tym razem K.N. Haner zabiera nas w podróż pełną napięcia. miłosnych uniesień i wstrząsających wydarzeń. Czy macie odwagę kolejny raz balansować na granicy koszaru?

Urszula Wesołowska. zaczytanawiedzma.blogspot.com

Do tej pory nie mogę otrząsnąć się z emocji. które wywołało we mnie „Przebudzenie Morfeusza„. K.N. Haner niczym najdoskonalszy wirtuoz gra na ludzkich uczuciach. rozpala zmysły i rozgrzewa serce do czerwoności. To niezapomniana lektura. z której trudno się wybudzić.

Patrycja Łazowska. molinkaksiazkowa.blogspot.com

K.N. Haner rozbudza emocje i nie odpuszcza zarówno czytelnikowi. jak i swoim bohaterom. Zaprasza do mrocznej i niebezpiecznej gry. niezaspokojonych żądz. seksualnej przemocy i miłości. dla której warto poświęcić nawet życie. „Przebudzenie Morfeusza” to mocny. dosadny. intrygujący thriller erotyczny i doskonałe zwieńczenie całej trylogii. Dajcie się porwać Mafijnej Miłości.

Aleksandra Jesiołowska. aleksandrowemysli.blogspot.com

Myślałam. że K.N. Haner wyczerpała już limit swoich pisarskich możliwości i niczym mnie już nie zaskoczy. W „Przebudzeniu Morfeusza” otrzymałam taką emocjonalną petardę. że przez długi czas nie mogłam dojść do siebie. Zostałam wciągnięta w mroczny świat. gdzie nie ma żadnych granic i zasad moralnych. a zdrowy rozsądek przegrywa w starciu z siłą uczuć. Jest brudna gra. w której stawką jest wolność. przyszłość i… życie. Absolutny fenomen. który szturmem zdobył moje serce.

Krystyna Meszka. cyrysia.blogspot.com

„Przebudzenie Morfeusza” to książka zmysłowa. pełna niebezpieczeństw. pasji i namiętności. jest tak samo podniecająca. jak wzruszająca. a K.N. Haner nie boi się poruszyć czytelnika na wszystkie możliwe sposoby i robi to z niebywałą zręcznością. Zakończenie tej serii wciągnie Was w środek mafijnego świata. a gdy raz go poznacie. nie będziecie chcieli go opuścić.

Agnieszka Zabawa. posredniczka-ksiazek.pl


Ambasadorki książki:

Marta Daft. martawsrodksiazek.blogspot.com
Klaudia Aleksandra Grabowska. zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com
Aleksandra Szoć. stanzaczytany.blogspot.com
Claudia Sobańska. zaczytanaksiazholiczka.blogspot.com
Dominika Róg-Górecka. przepisynawidelcu.blogspot.com
Beata Matuszewska. recenzje-beaty.blogspot.com
Dorota Lińska-Złoch. przeczytanki-czekolada.blogspot.com
Angelika Kamińska. zycie-wsrod-ksiazekk.blogspot.com
Joanna Balcar-Palinker. czasemtakjestczasemtakjest.blogspot.com
Daria Skiba. kraina-ksiazka-zwana.pl
Paulina Balcerzak. citeofbooks.blogspot.com
Hanna Smarzewska. nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com

 

Autor: K. N. Haner

Cena: 39.90

K. N. Haner: MP3


rows their way. The book includes a foreword from Robert Griffin IIIthe Heisman Trophy winner and NFL quarterback.

Kategoria: Autor

Matt Litton. Isaiah Austin

ISBN:

Cena: 9999

:


Efekt piaskownicy. Jak szefować żeby roboty nie zabrały ci roboty

Kategoria: Poradniki

Przetrwają najlepiej skomunikowani

Jak budować kompetencje szefa przyszłości w świecie przymusowego zdalnego zarządzania?

Jak zachować pracę i nie musieć rywalizować o nią z robotami?

Jak dogadać się z pokoleniami. które wchodzą na rynek pracy?

Uwaga! Sztuczna inteligencja u bram! Już puka do naszych drzwi. urzędów. domów. Już zaczyna wyręczać nas w prostych zadaniach. Już szuka dla nas drogi na wirtualnych mapach. sprawdza. czego brakuje w lodówce. liczy. analizuje. pisze wiersze i komponuje muzykę wcale nie gorszą od tej. którą tworzą natchnieni artyści. Liczba robotów w fabrykach i magazynach rośnie w tym samym tempie. w jakim spada w nich liczba ludzkich pracowników. Maszyny są wydajne. precyzyjne. nie potrzebują urlopów i nie narzekają na atmosferę w pracy. Może w ciągu najbliższych 10 lat wszystkich nas poślą na zieloną trawkę?

Może tak. A może nie.

Przypuszczalnie współpraca ludzko-maszynowa przyjdzie w pakiecie z listą nowych zawodów. o jakich dziś nawet nam się jeszcze nie śni. A co z obecnymi zawodami? Które przetrwają? Co będzie na przykład z osobami zarządzającymi pracą ludzi?

Spokojnie. akurat menadżerowie najprawdopodobniej będą potrzebni. Jednak nie wszyscy. Z podniesioną głową w najbliższą przyszłość spoglądać będą mogli tylko ci szefowie. którzy już dziś nauczą się porywać za sobą innych. Także pokolenie ludzi młodych. tych. których podobno nic nie interesuje. By to skutecznie zrobić. po pierwsze trzeba porzucić wielkie HR-owe hasła. Po drugie … sięgnąć po sposób komunikacji rodem z… rozbawionej piaskownicy.

Brzmi intrygująco? To dobrze. bo właśnie rozpoczynamy zabawę w pracę!

O książce w mediach:

Szukasz książki na dziś? Oto Efekt piaskownicy. Jak szefować żeby roboty nie zabrały Ci roboty >>

Magdalena Kieferling: Epidemia była idealną okazją. aby oduczyć się narzekania >>

Jak łączyć pracę. macierzyństwo i jeszcze rozwijać karierę? Pomoże ci „Efekt piaskownicy” >>

Nie da się wszystkich zwolnić. Jak wygląda rynek pracy po epidemii koronawirusa? >>

Jak znaleźć pracę idealną i nie przestać jej kochać? CV i rozmowa kwalifikacyjna to nie wszystko >>

Jak relacje z dziećmi wykorzystać w pracy? W tym pomoże „Efekt piaskownicy” >>

Jak łączyć pracę. macierzyństwo i jeszcze rozwijać karierę? Pomoże ci „Efekt piaskownicy” >>

Szukasz książki na dziś? Oto Efekt piaskownicy. Jak szefować żeby roboty nie zabrały Ci roboty >>

Jak być skutecznym >>

Efekt piaskownicy >>

Liberator: efekt piaskownicy – czego możemy się nauczyć od dzieci w biznesie? >>

Autor: Magdalena Kieferling

Cena: 39.90

Magdalena Kieferling: MP3


Błękitny młoteczek

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kolejna książka z serii Rossa Macdonalda. uchodzącej za swoistą klasykę amerykańskiego kryminału. Główny bohater. detektyw Lew Archer. prowadzi skomplikowane śledztwa. rozwiązując kolejne makabryczne intrygi i wdając się przy tym w niejedną niebezpieczną potyczkę z przestępcami.

Dla Archera to kolejne mało emocjonujące zlecenie – musi odnaleźć obraz skradziony z domu Biemeyerów. Tego typu zdarzenia to nic szczególnego. zwłaszcza wśród nowobogackich rodzin z Kalifornii. Sprawa przybiera zupełnie inny obrót. gdy okazuje się. że zniknął także autor drogocennego dzieła.

Ross Macdonald. właśc. Kenneth Millar. to amerykański pisarz. autor powieści kryminalnych. Najważniejszą w jego dorobku jest seria o detektywie Archerze. Pisarz debiutował w 1949 roku. od razu zyskując sobie czytelnicze zainteresowanie. Jest autorem nie tylko powieści. ale także zbiorów opowiadań. Wiele jego

ISBN: 978-83-945179-3-9

Cena: 9999

978-83-945179-3-9:bezżeństwo, kalejdoskop matematyczny, test z lektury przygody odyseusza, robin hood gra pc, skiz zapolska, wiedźmin 3 sen w wielkim mieście, być sprawnym jak lampart pdf, chrome: specforce, odtwarzacz audiobooków, mindfuck, wielkiszu, kometa halleya okrąża słońce po bardzo wydłużonej orbicie, mary poppins pdf, bez pożegnania mia sheridan chomikuj, sztuka scigania sie w deszczu, murphy pdf, caroline angel, rurka ustno gardłowa zakładanie, geometria wykreślna zadania…