Mull

Mull Kategoria: ISBN 978-83-280-5143-0 Ilosc_stron: Cena: : 218937 Na tej samej ziemi Kategoria: Powieści i opowiadania Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. a tymczasem bohaterki znane z powieści „Pod tym samym niebem” stają przed nowymi dylematami i rozterkami. Kinga tęskni za narzeczonym. który od miesięcy przebywa w śniegach Spitsbergenu. Lilianna. skupiona na wychowaniu pięcioletniej córki. nie…

Published by admin in25 kwietnia 2021
Tagi: , , , , , ,

Mull

Kategoria: ISBN

978-83-280-5143-0

Ilosc_stron:

Cena:

: 218937


Na tej samej ziemi

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. a tymczasem bohaterki znane z powieści „Pod tym samym niebem” stają przed nowymi dylematami i rozterkami. Kinga tęskni za narzeczonym. który od miesięcy przebywa w śniegach Spitsbergenu. Lilianna. skupiona na wychowaniu pięcioletniej córki. nie potrafi wsłuchać się w to. co podpowiada jej serce. Jedynie mała Nela oraz jej wierny kotożbik Eastwood nie wahają się czerpać z życia wszystkiego. co najlepsze.

Codzienność Lilki odmienia zagadkowa przesyłka. a w niej informacje na temat ukrytej w Górach Połabskich rodzinnej tajemnicy. Aby ją poznać. przyjaciółki postanawiają wybrać się w podróż śladami listu. Jednak przewrotny los ma wobec nich zupełnie inne plany. nie żałując wyzwań i niespodzianek.

Czy Lilianna zdoła wypełnić wolę zmarłego przed laty dziadka? Czy pozwoli. by jego wojenne doświadczenia wpłynęły na jej obecne życie?

Autor: Nina Majewska-Brown

Cena: 39.90

Nina Majewska-Brown: MP3


a dawnych marzeń?

Kategoria: Autor

Dorota Milli

ISBN: 978-83-8146-880-0

Cena: 9999

978-83-8146-880-0:monica james, kuzynki pilipiuk, tomasz garstka, lampiony bonda pdf, dlaczego nikt nie widzi że umieram, l.a. casey kane pl chomikuj, harvey karp najszczęśliwsze niemowlę w okolicy pdf, słowikowa i masa, orhan pamuk nazywam się czerwień, alicja po drugiej stronie lustra pdf, opowieść podręcznej pdf, andrzej patrycy nidecki, fortnite poradnik, zeus wydał rozkaz, topielice, język mlaskowy…