Zaginięcie

Zaginięcie Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców. Alarm przez całą noc był włączony. a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie odnajdują żadnych poszlak świadczących o porwaniu i podejrzewają. że dziecko nie żyje. Doświadczona prawniczka. Joanna Chyłka. i jej początkujący podopieczny. Kordian Oryński. podejmują się obrony małżeństwa.…

Published by admin in22 kwietnia 2021
Tagi: , ,

Zaginięcie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców. Alarm przez całą noc był włączony. a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie odnajdują żadnych poszlak świadczących o porwaniu i podejrzewają. że dziecko nie żyje.

Doświadczona prawniczka. Joanna Chyłka. i jej początkujący podopieczny. Kordian Oryński. podejmują się obrony małżeństwa. któremu prokuratura stawia zarzut zabójstwa. Proces ma charakter poszlakowy. mimo to wszystko zdaje się wskazywać na winę rodziców – wszak gdy wyeliminuje się to. co niemożliwe. cokolwiek pozostanie. musi być prawdą…

Mało brakowało. a zamiast aktorką zostałabym prawnikiem. Czasami żałuję. Zwłaszcza jak czytam Zaginięcie Remigiusza Mroza! Intrygujące śledztwo i zajmujące rozgrywki na sali sądowej. Tu każdy w coś gra… a mnie na pocieszenie. że nie jestem prawnikiem. pozostaje nadzieja. że może k

Autor: Tomasz Marzec

Cena: 34.90

Tomasz Marzec: MP3


Zombie Fest

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wakacje. upał i rock’n’roll.

 

Festiwal muzyczny w małym miasteczku gdzieś w Polsce i młodzi ludzie cieszący się swobodą. bez nadzoru ze strony szkoły i bez kontroli rodzicielskiej. Pierwsze nastoletnie miłości i muzyczne fascynacje… Czy to nie brzmi jak świetny przepis na wakacyjne dni?

Niekoniecznie.

Nie w późnym PRL-u. w Polsce. kraju permanentnych niedoróbek i niedoborów.

Nie z hordą wygłodniałych zombie na karku. zagrożeniem. na które ani rząd. ani obywatele absolutnie nie są gotowi. Przez dłuższy czas nikt nawet nie wie. czym są te dziwne stwory z apetytem na ludzkie mięso. Tymczasem wśród chaosu. krwi i zniszczenia Anka. Janek i grupa ich przyjaciół próbują… cóż. po prostu nie dać się zjeść. Jak im idzie i czy wyjdą cało z apokalipsy zombie. dowiecie się z tej książki. Trochę strasznej – w końcu opowiada o żywych trupach. Ale też trochę śmiesznej – bo napisał ją Dariusz Dusza. mistrz groteski. znany z autorstwa takich piosenek jak Au sza la la la czy Och. Ziuta.

Gotowi na podróż w czasie? Prosimy o zapięcie pasów. bo tempo tej opowieści nie zwalnia od pierwszej do ostatniej strony!

„Zombie Fest” w mediach:

Radio Katowice: „Zombie Fest” – debiut powieściopisarski Dariusza Duszy

Polskie Radio | Jedynka: 40-lecie pracy artystycznej Dariusza Duszy i prezentacja „Zombie Fest”

Interia: Darek Dusza zaprasza na apokalipsę

Helikopter: „Zombie Fest” – rozdział V

Ultramaryna: Dariusz Dusza: Muszę robić coś nowego

Iminfected.pl: „Tak naprawdę to chciałem napisać kryminał”

Hammerzeit.pl: Zombie Fest (feat. Dariusz Dusza)

Autor: Dariusz Dusza

Cena: 22.90

Dariusz Dusza: MP3


ymi z różnych kultur
 • różnice płci i wieku w miejscu pracy
 • Zmiana: zmień ją. by stała się szansą na sukces!

  Kategoria: Autor

  Dale Carnegie

  ISBN: 978-83-283-5827-0

  Cena: 9999

  978-83-283-5827-0: Wprowadzenie 5Rozdział 1. Ogólne czynniki sukcesu 9Rozdział 2. Zmiany są ważne 37 Rozdział 3. Dostosowanie się do zmiany 65Rozdział 4. Proponowanie oraz inicjowanie zmiany 83Rozdział 5. Bądź graczem zespołowym 109Rozdział 6. Redukowanie stresu w czasie wprowadzania zmian 135Rozdział 7. Radzenie sobie z różnorodnością wśród ludzi 159Rozdział 8. Różnice płci i wieku 189Dodatek A. O Dale’u Carnegiem 217Dodatek B. Zasady Dale’a Carnegiego 221


  Sny Morfeusza

  Kategoria: Pozostałe

  Polecamy wywiad z Autorką książki na Literacki Świat Cyrysi

  Polecamy wywiad z Autorką książki na recenzjezpazurem.pl

  Polecamy wywiad z Autorką książki na kobiecerecenzje.pl


  Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem. a wybuchowy charakter. impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu. a rozmowa kwalifikacyjna o pracę marzeń ma stać się drzwiami do lepszego jutra. Niestety. nic nie idzie po jej myśli. a poznanie Adama McKeya – jej przyszłego szefa – komplikuje wszystko jeszcze bardziej.

  Początek tej znajomości staje się źródłem fascynującego romansu. ale i dużych kłopotów. Cassandra traci głowę dla demonicznego Morfeusza. Między tą dwójką wybucha namiętność. nad którą nie potrafią zapanować. Adam vel Morfeusz wciąga Cassandę do gry. której zasady są bardzo proste. ale narażają oboje na ogromne ryzyko.

  Jak potoczy się historia. która nigdy nie powinna się wydarzyć?

  Sny Morfeusza to intensywna. pełna namiętności i niebezpiecznych tajemnic lektura. która rozpali Twoje zmysły i wciągnie w świat mrocznych doznań. Daj się ponieść historii pięknej Cassandry i tajemniczego Adama!

  „Dlaczego zakochujemy się w osobach kompletnie dla nas nieodpowiednich? Nigdy nie lubiłam tak zwanych złych chłopców. ale Adam nawet do tego typu facetów się nie zalicza. To nie jest zły chłopiec. to jest ktoś. od kogo powinnam się trzymać z daleka – i doskonale o tym wiem. Wiem. ale nie potrafię tego zrobić.”

  Autor: K.N. Haner

  Cena: 23.90

  K.N. Haner: MP3


  śli dałoby się to zrobić inaczej?

  Steve Scott proponuje Ci rewelacyjną. bardzo skuteczną metodę wprowadzania zmian: piętrzenie nawyków. Wyobraź sobie. że wprowadzasz w rozkładzie każdego dnia kilka bardzo drobnych zmian. takich jak wysłanie miłego SMS-a czy włożenie drobnych do skarbonki. i tworzysz z nich codzienny rytuał. W ten sposób możesz zmienić relacje z bliską Ci osobą albo zaoszczędzić na wakacje. a jednocześnie nie masz wrażenia. że zmieniasz zbyt wiele rzeczy naraz. W tej książce znajdziesz aż 97 propozycji drobnych nawyków. a także garść porad na temat wprowadzania ich w życie. Sprawdź i przekonaj się. jak wielkie zmiany dokonają się w Twoim życiu! To działa!

  • 8 elementów procedury piętrzenia nawyków
  • Wydajność. czyli planowanie czasu i usuwanie elementów rozpraszających
  • Relacje międzyludzkie. czyli telefony. SMS-y i harmonogramy

  Kategoria: Poradniki

  Wprowadź w życie dobre zmiany!

  • Procedura piętrzenia nawyków. czyli jak drobną zmianę zmienić w codzienny nawyk
  • Nawyki na każdą okazję. czyli jakie zmiany naprawdę warto wprowadzić
  • Zakłócenia i trudności. czyli co zrobić. gdy procedura nie zadziała

  Każdy z nas ma swoje nawyki. Codziennie wykonujemy setki czynności. którym nie poświęcamy uwagi — właśnie dlatego. że są to nasze utrwalone zwyczaje. Jednak nie wszystkie nawyki są dobre. a niektóre z nich mogą wręcz nam szkodzić. Jeśli codziennie od lat wypijasz w pracy morze kawy. a potem relaksujesz się przy piwie. nie wpływa to pozytywnie na Twoje zdrowie. Na pewno o tym wiesz. prawda? Wszyscy wiemy. że możemy żyć zdrowiej i szczęśliwiej. ale… często nawet nie próbujemy zmienić nawyków. Dlaczego? Kluczem jest niechęć do wprowadzania gwałtownych zmian. A je

  Autor: Mariusz Sieraczkiewicz

  Cena: 39.90

  Mariusz Sieraczkiewicz: MP3  słowa światłości audiobook, dzika mrówka i tam tamy, język rosyjski nauka od podstaw pdf, wandalowie czyli polacy, stary człowiek i morze rodzaj i gatunek, m. łobocki, metody badań pedagogicznych, miasto mafii kinga litkowiec pdf, kopciuszek hanna januszewska, l.a. noire poradnik, spojrzysz, calder narodziny odwagi pdf, krocząc wśród cieni pl, ojciec chrzestny: gra, ukryty geniusz zwierząt, późny kapitalizm, grzech pierworodny pdf, kusząca pomyłka, religia slowian, twój mózg w działaniu…