Sekret rodziny Von Graffów

Sekret rodziny Von Graffów Kategoria: Powieści i opowiadania Współczesny Berlin. Śmiertelnie chory nestor arystokratycznego rodu zwierza się wnuczce z kłopotów i zwraca się do niej z nietypową prośbą. Nastawiona sceptycznie do spełnienia życzenia dziadka. Maria von Graff ostatecznie udaje się do Zamościa – miasta. które ma być kluczem do rozwiązania tajemnicy z przeszłości. W Polsce.…

Published by admin in7 kwietnia 2021
Tagi: , , , , ,

Sekret rodziny Von Graffów

Kategoria: Powieści i opowiadania

Współczesny Berlin. Śmiertelnie chory nestor arystokratycznego rodu zwierza się wnuczce z kłopotów i zwraca się do niej z nietypową prośbą. Nastawiona sceptycznie do spełnienia życzenia dziadka. Maria von Graff ostatecznie udaje się do Zamościa – miasta. które ma być kluczem do rozwiązania tajemnicy z przeszłości.

W Polsce. w poszukiwaniu informacji na temat wojennych losów swoich przodków. pomagają jej historyk Andrzej i archiwista Alfred. Wspólne odkrywanie historii rodu zbliża do siebie Marię i Andrzeja. Czy na tyle. by wyznać uczucia?

Każdy dzień przynosi bohaterom zaskakujące wiadomości. a wydarzenia sprzed ponad siedemdziesięciu lat zmieniają ich spojrzenia na współczesność.

Czy uda im się odkryć. kim w rzeczywistości jest Hans von Graff?

Autor: Bożena Gałczyńska-Szurek

Cena: 14.90

Bożena Gałczyńska-Szurek: MP3


ikają ludzie. pozostają sobie obcy… Aż do pewnego wieczoru. kiedy razem znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. I będą musieli połączyć siły. żeby przeżyć.

Kategoria: Autor

C.L. Taylor

ISBN: 978-83-8215-357-6

Cena: 9999

978-83-8215-357-6:


rost
 • Przemień 1 w 2. a 2 w 4 — wirusowość
 • Zamykanie pętli: retencja i optymalizacja
 • Moje nawrócenie: stosowanie teorii w praktyce
 • Słowniczek hakera wzrostu
 • Najczęściej zadawane pytania
 • Jak zostać hakerem wzrostu: kolejne kroki
 • Nie przepłacaj — zastosuj to. co działa!  Poradzisz sobie bez artykułów promocyjnych. reklam telewizyjnych i billboardów. Zamiast tego oprzesz się na nowej strategii — hakowaniu wzrostu — aby dotrzeć do znacznie większej liczy ludzi mimo skromnego budżetu marketingowego.

  Kategoria: Autor

  Ryan Holiday

  ISBN: 978-83-283-3911-8

  Cena: 9999

  978-83-283-3911-8: Wstęp (11)Wprowadzenie (15)Krok 1. Wszystko zaczyna się od dopasowania produktu do rynku (31)Krok 2. Znajdź haka na wzrost (45)Krok 3. Przemień 1 w 2. a 2 w 4 – wirusowość (61)Krok 4. Zamykanie pętli: retencja i optymalizacja (73)Moje nawrócenie: stosowanie teorii w p


  Dublerka

  Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

  Najbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie.

  Główna rola w szkolnym przedstawieniu może otworzyć drogę do kariery.

  Cztery dziewczyny. dotąd tworzące zgraną paczkę. stają się konkurentkami.

  I piąta. która wydaje się najgroźniejsza. nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji.

  Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów i nie cofną się przed niczym.

  A każda ma swoje tajemnice – mniej lub bardziej niewinne… a niektóre nawet mordercze.

  Matki

  Kendall – żona Hollywoodu. która pragnie rozpocząć nowe życie w Londynie. Carolyn – profesor prawa. w skrytości marząca o zupełnie innej karierze. Elise – skupiona wyłącznie na swojej firmie. Bronnie –idealna gospodyni domowa. Nie mogłyby się bardziej różnić. Ale łączy jej jedno: wszystkie walczą o dobro własnych córek. choć każda rozumie je po swojemu.

  Córki

  Autor: Ilona Gołębiewska

  Cena: 39.90

  Ilona Gołębiewska: MP3


  Zanim nadejdzie jutro. Tom 1. Podróż do krainy umarłych

  Kategoria: Powieści i opowiadania

  Historia o zwykłych ludziach. których życie zmienia się w ciągu kilkunastu minut…

  Początek wojny to dla Kresów Wschodnich czas wywózek w odległe i złowrogie rejony Związku Radzieckiego. Dobrze zapowiadająca się aktorka. żyjąca w szczęśliwym związku z lekarzem społecznikiem. zawadiacki lekkoduch grający na saksofonie. siostry bliźniaczki. których ojciec znika bez śladu. chłopiec opiekujący się niewidomym dziadkiem i młoda mężatka wychowująca córeczkę – tych wszystkich ludzi pewnego dnia połączyło jedno zdarzenie… Wywózka w nieznane. do świata. w którym jedynie śmierci jest pod dostatkiem. a życie staje się już tylko walką o przetrwanie. Czy poradzą sobie na tej nieludzkiej ziemi. nie tracąc swojego człowieczeństwa? A może w staraniach. by dotrwać do następnego dnia. wygrają zwierzęce instynkty?

  Autor: Joanna Jax

  Cena: 54.99

  Joanna Jax: MP3  exodus co to znaczy, ewa kos, jack campbell przestrzeń zewnętrzna, marek bryx, anita bean żywienie w sporcie pdf, ofiarą dla burzy, janusz wituch, erica gra, remigiusz mróz, oswiecim czarna zima, jasnowidz aron, wiedźmin ebook download, dream warrior, stinger mia sheridan, jan staszczyk, imperium grzechu pdf doci, remigiusz mróz oskarżenie pdf, porąb i spal pdf, restore me tahereh mafi…