Potęga podświadomości. Modlitwy

Potęga podświadomości. Modlitwy Kategoria: Poradniki W codziennym życiu nie może brakować chwil wyciszenia. przeznaczonych na szczerą refleksję i modlitwę. Niezależnie od tego. czy masz za sobą dobre. czy złe chwile. czy jest Ci smutno. czy odczuwasz wielką radość – zawsze potrzebujesz Boga. Jeśli otworzysz się na Jego pełną nieskończonej miłości obecność. doznasz szczęścia. spokoju i…

Published by admin in4 kwietnia 2021
Tagi: , , , , , ,

Potęga podświadomości. Modlitwy

Kategoria: Poradniki

W codziennym życiu nie może brakować chwil wyciszenia. przeznaczonych na szczerą refleksję i modlitwę. Niezależnie od tego. czy masz za sobą dobre. czy złe chwile. czy jest Ci smutno. czy odczuwasz wielką radość – zawsze potrzebujesz Boga. Jeśli otworzysz się na Jego pełną nieskończonej miłości obecność. doznasz szczęścia. spokoju i ukojenia. Wystarczą dwie rzeczy: po pierwsze uświadom sobie. że jesteś ukochanym dzieckiem Boga i że Ty również głęboko Go kochasz. a po drugie szczerze się pomódl.

W tej książce znajdziesz inspiracje do modlitw na każdy dzień. Są to afirmacje i przemyślenia zaczerpnięte z Pisma Świętego. Skłaniają do własnych kontemplacji i medytacji. Są napisane z żarliwą tęsknotą i niezłomnym przekonaniem o tym. że w życiu najważniejsze jest pozostawanie w bliskości z Bogiem. Modlitwy w książce dotyczą zdrowia. wiary. wątpliwości. lęku. przyjaźni. prawdy

Autor: Agnieszka Zych. Robert Zych

Cena: 49.90

Agnieszka Zych. Robert Zych: MP3


Śmierć o świcie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Policjantka Laura Sawicka spędza zasłużony urlop w pensjonacie „Albatros” nad morzem. Któregoś ranka na pobliskiej plaży zostaje odnalezione ciało jednego z pensjonariuszy. Choć wszystko wskazuje na samobójstwo. policjantka jest podejrzliwa wobec takiej wersji wydarzeń. Zwłaszcza. że pozostali mieszkańcy „Albatrosa” zachowują się dziwnie… Podczas prywatnego śledztwa Laura trafia na trop skradzionych obrazów. narkotyków i szantażu.

Seria kryminałów: „Postrach-Zdrój”. „Zły sen”. „Przerwane śledztwo”. „Nikomu nic nie mów”. „Zgubne dziedzictwo”. „Śmierć o świcie”. których bohaterką jest Laura Sawicka.

Jacek Krakowski – rocznik 1950. Prozaik. poeta. krytyk muzyczny. scenarzysta filmów animowanych wytwórni Se-ma-for. Absolwent chemii na Uniwersytecie Łódzkim. debiutował w 1976 r. w czasopiśmie „Odgłosy”. Twórca m.in. kryminałów. powieści sensacyjnych. fantastycznych i obyczajowych. także dla dzieci. Publikował również pod pseudonimem Konstanty Klon. Członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Stowarzyszenia Wolnego Słowa.

 

Autor: Jacek Krakowski

Cena: 8.90

Jacek Krakowski: MP3


li>

 • Naucz się zarządzać wspomnieniami i zmień swoje nawyki
 • Uwolnij przeszłość i wyrzuć negatywne wyzwalacze
 • Kolekcjonuj dobre wspomnienia
 • Uzbrój się w pozytywne przekonania
 • Myśl ponad schematami i porzuć swoje wymówki
 • Poszerzaj strefę komfortu i radź sobie z problemami
 • Poszukuj wyzwań
 • Poznaj historie Akademii Projektantek Przyszłości i znajdź swoje miejsce na Ziemi!

  Kategoria: Autor

  Edyta Walęciak-Skórka

  ISBN: 978-83-283-2434-3

  Cena:

  978-83-283-2434-3: Sięgnij po marzenia (13)Dar pierwszy – dar wiary (19)Dar drugi – dar przepowiadania (23)Dar trzeci – dar przyciągania (27)Dar czwarty – dar wdzięczności (33)Dar piąty – dar wyboru (37)Dar szósty – dar mądrości (41)Dar siódmy – dar siły (45)Dar ósmy – dar działania (49)Zaufaj marzeniom (53)Postaw sobie cele (59)Możesz więcej. niż Ci się wydaje (63)Zbuduj silne DLACZEGO (71)Nacechuj


  951259-8-0

  Kategoria: Ilosc_stron

  Wydawnictwo: Rok_wydania

  Cena:

  Rok_wydania: 1


  Zmień myślenie a zmienisz swoje życie

  Kategoria: Ekonomia i biznes

  Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy. jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami. musisz tylko przeczytać tę książkę. postanowić. że zastosujesz jej zasady w życiu. rozpisać plan. po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.

  Przygotuj się na wielka przygodę. jaką będzie reszta twojego życia!

  Dowiedz się jak:

  – wyznaczać wielkie cele.
  – postanowić. że będziesz bogaty.
  – przejąć kontrolę nad swoim życiem.
  – myśleć jak geniusz.
  – uwolnić potencjał swojego umysłu.
  – doładować mocą swoje myślenie.
  – wykreować swoją przyszłość.
  – ciesz się życiem.

  Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie wielkich rezultatów. ta książka b

  ISBN: 978-83-8146-984-5

  Cena: 9999

  978-83-8146-984-5:


  kryminalnych. Najważniejszą w jego dorobku jest seria o detektywie Archerze. Pisarz debiutował w 1949 roku. od razu zyskując sobie czytelnicze zainteresowanie. Jest autorem nie tylko powieści. ale także zbiorów opowiadań. Wiele jego książek jak „Ruchomy cel” czy „Człowiek pogrzebany” doczekało się ekranizacji.

  Kategoria: Autor

  Ross Macdonald

  ISBN: 978-87-26-27957-3

  Cena: 9999

  978-87-26-27957-3:  filmy na podstawie książek danielle steel, henning mankell, alfabet mafii słowik, z miłości to współczuję, znak żółwia, zasady podnoszenia i przemieszczania pacjentów pdf, zastawka cewki tylnej mp, dan wells, u boku lorda, bajdurka, 365dni ksiazka, whitney moja miłość, medaliony pdf, modyfikowany węgiel pdf, express ilustrowany pdf, drzewa lecznicze, art 297 1 kk, henryk nicpoń, uparty jak hogan…