Rysunkowy chłopak

Rysunkowy chłopak Kategoria: Pozostałe Pełna dramatyzmu i emocji powieść o zwykłej dziewczynie. którą spotyka wymarzonego mężczyznę. Od tragicznej śmierci brata Diana z dnia na dzień popada w coraz większą depresję. Dziewczyna nie potrafi cieszyć się z czegokolwiek. a wypadek na uczelni sprawia. że ma ochotę ze wszystkiego zrezygnować. nawet z wymarzonych studiów artystycznych. Jest przekonana.…

Published by admin in1 kwietnia 2021
Tagi: , ,

Rysunkowy chłopak

Kategoria: Pozostałe

Pełna dramatyzmu i emocji powieść o zwykłej dziewczynie. którą spotyka wymarzonego mężczyznę.

Od tragicznej śmierci brata Diana z dnia na dzień popada w coraz większą depresję. Dziewczyna nie potrafi cieszyć się z czegokolwiek. a wypadek na uczelni sprawia. że ma ochotę ze wszystkiego zrezygnować. nawet z wymarzonych studiów artystycznych. Jest przekonana. że nie ma siły walczyć o swoją przyszłość. a tym bardziej o siebie. Wtedy poznaje Ryana. Ten jeden moment sprawia. że wszystko się zmienia. Mężczyzna wydaje się być idealny. pomaga jej odnaleźć radość życia i poradzić sobie z problemami.

Czasami jednak nic nie jest takie. jakim się wydaje. Chwile są ulotne. a czasu nie da się zatrzymać.

Czy Diana i Ryan zdołają oszukać przeznaczenie?


Po przeczytaniu tej książki długo dochodziłam do siebie. To coś zupełnie innego. a zakończenie zwaliło mnie z nóg. Spodziewałam się niemal wszystkiego. jednak K.N. Haner znów postanowiła wszystkich zaskoczyć. Emocji zamkniętych w tej powieści nie da się opisać słowami.

Kinga Litkowiec. instagram.com/rhythm_of_my_life_

Dramatyczna. a jednocześnie romantyczna historia. którą K.N. Haner pięknie ubrała w słowa. Gwarantuję Wam. że Rysunkowy chłopak długo nie da o sobie zapomnieć. bo zakończenie po prostu wgniata w fotel!

Izabela Dudziec. instagram.com/world_of_casie

Rysunkowy chłopak to powiew świeżości w polskim new adult. Ta książka zwali Was z nóg i długo nie pozwoli się podnieść.

Emilia Zaręba. podrugiejstronieokladki6.blogspot.com

W swojej nowej powieści K.N. Haner jak zwykle mnie nie zawiodła. Problemy bohaterów i niezwykle zaskakujące zakończenie sprawiły. że nie mogłam dojść do siebie. To oznacza tylko jedno: ta książka jest niesamowita! Polecam gorąco!

Justyna Dziura. coraciemnosci.blogspot.com

Niezwykła i chwytająca za serce historia. która niewątpliwie pozostanie w pamięci czytelników przez bardzo długi czas. K.N. Haner powraca z wyjątkową i zaskakującą powieścią. w której zatraciłam się bez reszty już od pierwszych stron. Rysunkowy chłopak to zdecydowanie jedna z lepszych książek tego roku! Gorąco polecam!

Katarzyna Chrześcijan. instagram.com/kasia_recenzuje

Autor: K. N. Haner

Cena: 39.90

K. N. Haner: MP3


Prince Bull

Kategoria: Pozostałe

Charles Dickens created some of the world’s most memorable fictional characters. Widely regarded as the greatest writer of the Victorian period. his novels and short stories continue to be widely popular today. One of his lesser known works. „Prince Bull” is the story of a powerful prince named Bull; his lovely wife called Fair Freedom; and Tape. his wicked fairy godmother. Though written in fairy tale form. the story is a satirical commentary on Crimean War.Proceeds from sale of this title go to Reach Out and Read. an innovative literacy advocacy organization.

Autor: Charles Dickens

Cena: 15.90

Charles Dickens: MP3


Wolny

Kategoria: ISBN

978-83-951062-7-9

Ilosc_stron:

Cena:

: 267888


Trzynaście

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Ten seryjny morderca nie jest sądzony.

To on jest sędzią…

Byli gwiazdami. Jedną z najbardziej wpływowych par Hollywood. Mieli świat u swych stóp.

Teraz ona nie żyje. On jest oskarżony o zamordowanie jej.

To celebrycki proces stulecia!

Wszystkie dowody wskazują na ewidentną winę Roberta Solomana – aktor zamordował żonę i jej kochanka. chociaż uparcie twierdzi. że nie miał z tym nic wspólnego.

Pomimo jednoznacznych dowodów obciążających oskarżonego Eddie Flynn – który nigdy nie broni prawdziwych przestępców – dołącza do zespołu obrony.

Już od rozpoczęcia procesu szereg wydarzeń na sali sądowej wzbudza wątpliwości Eddiego.

Coś niepokojącego dzieje się w ławie przysięgłych…

Uporczywie nasuwa mu się pytanie: A co jeżeli Robert nie jest jedynym aktorem na sali sądowej?

Co. jeśli zabójca wcale nie siedzi na ławie oskarżonych?

Autor: Steve Cavanagh

Cena: 21.90

Steve Cavanagh: MP3małe kłamstewka książka, mróz seria chyłka, wszechświaty równoległe michio kaku, dobry ojciec, papierowa księżniczka erin watt, postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne adamiak pdf, tajemnice loc muinne zagadka, rytuał wody, mózg na tak, auratorrent, harasimowicz beata, chemia vademecum pdf, mein kampf pdf, stellaris frakcje…