Pani Henryka i morderstwo w autokarze

Pani Henryka i morderstwo w autokarze Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy   Świetna powieść z gatunku cosy crime. z główną bohaterką przywodzącą na myśl polską pannę Marple! To drugi tytuł z cyklu zapoczątkowanego bestsellerem „Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie”. Henryka Orłowska. nietuzinkowa starsza pani o złotym sercu i bystrym umyśle. ponownie wciela się w…

Published by admin in1 kwietnia 2021
Tagi: , , , , ,

Pani Henryka i morderstwo w autokarze

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Świetna powieść z gatunku cosy crime. z główną bohaterką przywodzącą na myśl polską pannę Marple! To drugi tytuł z cyklu zapoczątkowanego bestsellerem „Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie”.

Henryka Orłowska. nietuzinkowa starsza pani o złotym sercu i bystrym umyśle. ponownie wciela się w rolę detektywa. Korzystając z uroków życia na emeryturze. wyrusza na wycieczkę do Paryża organizowaną przez biuro podróży „Niezapomniane doznania”. W autokarze. razem z panią Henią. jedzie osiem innych osób. Zanim uda im się dotrzeć do granicy Polski. jedna z nich umrze… Jaką rolę w tym śledztwie odegrają kot o imieniu Cziz i świnka morska z nadwagą? Czy bohaterce uda się rozwikłać zagadkę morderstwa? Przekonajcie się sami!

To pełna humoru opowieść z dobroduszną Panią Henią w roli głównej. która niestrud

ISBN: 978-83-8146-982-1

Cena: 9999

978-83-8146-982-1:


Dzień rozrachunku

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

John Grisham. jakiego dotąd nie znaliście!

Pete Banning był wzorowym obywatelem Clanton – odznaczonym bohaterem II wojny światowej. głową prominentnego rodu. dobrym chrześcijaninem gorliwie uczęszczającym do miejscowej świątyni metodystów.

Pewnego październikowego poranka obudził się wcześnie. pojechał do miasta i. zupełnie spokojny. zastrzelił swojego przyjaciela. wielebnego Dextera Bella.

Jakby morderstwo samo w sobie nie było dość szokujące. to jedynym. co Pete powiedział potem szeryfowi. prawnikom. sędziemu i ławie przysięgłych. było: „Nie mam nic do powiedzenia”. Najwyraźniej nie obawiał się śmierci i był gotowy zabrać swój prawdziwy motyw do grobu.

Autor: John Grisham

Cena: 23.90

John Grisham: MP3


p>Ona nie może mu się oprzeć. ale przeżyła już niejedną stratę i wie. że lepiej nie angażować się w związek z rockmanem. On im więcej wie o Stelli. tym bardziej się w niej zakochuje.

Żadne z nas nie wierzy w miłość. a tym bardziej w taką na całe życie. Jednak mimo to szybko się od siebie uzależniamy. Ale moglibyśmy być dla siebie kimś więcej. Moglibyśmy być dla siebie wszystkim. Wystarczy. że zaufamy na tyle. by się temu poddać.

Kategoria: Autor

Kristen Callihan

ISBN: 978-83-287-1569-1

Cena: 9999

978-83-287-1569-1:


Niegrzeczna miłość

Kategoria: Pozostałe

Jeśli z pudełka czekoladek wybierasz tylko te z dużą dawką chili. mamy dla ciebie zestaw. którym będziesz mogła rozkoszować się w całości – dziesięć pikantnych opowiadań niegrzecznych autorek i autorów!

Tajemniczy nieznajomi. niespodziewane spotkania. gorące pocałunki. namiętności warte grzechu i ekscytujące prezenty. Uważaj. w środku zawarta jest dawka emocji większa niż na najbardziej wyczekiwanej randce!

Nie musisz czekać na specjalną okazję. by zafundować sobie prezent. ale kolejna niegrzeczna antologia to doskonały pretekst. aby ze sprawianiem sobie przyjemności nie zwlekać ani chwili dłużej.

Autor: Nana Bekher. Anna Bellon. Agata Czykierda-Grabowska

Cena: 25.90

Nana Bekher. Anna Bellon. Agata Czykierda-Grabowska: MP3posłuszna żona pdf, wiedzma 2019, podzial cesarstwa rzymskiego na wschod i zachod data, rocket league poradnik, king frazier pdf pl, polityka zagraniczna unii europejskiej, szwedzi ciepło na północy, najbogatszy człowiek w babilonie, net force, skald malinowski, przypadki callie i kaydena, baśniobór tom 1, wloski, teraz zasniesz, powiedz że mnie chcesz pdf…