Księgarenka przy ulicy Wiśniowej

Księgarenka przy ulicy Wiśniowej Kategoria: Powieści i opowiadania   Pan Alojzy. sympatyczny właściciel księgarenki przy ulicy Wiśniowej. postanawia zamknąć swój sklepik z książkami. Prowadził go przez prawie pół wieku. ale jest coraz starszy. brakuje mu sił. Chciałby odpocząć i wreszcie zrealizować swoje marzenie o dalekiej podróży do Australii. do córki. Księgarenka. jego całe życie. zostanie…

Published by admin in23 marca 2021
Tagi: , , , , ,

Księgarenka przy ulicy Wiśniowej

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Pan Alojzy. sympatyczny właściciel księgarenki przy ulicy Wiśniowej. postanawia zamknąć swój sklepik z książkami. Prowadził go przez prawie pół wieku. ale jest coraz starszy. brakuje mu sił. Chciałby odpocząć i wreszcie zrealizować swoje marzenie o dalekiej podróży do Australii. do córki.

Księgarenka. jego całe życie. zostanie zamknięta. ale nie tak zwyczajnie. z dnia na dzień. Dla jej wiernych. stałych bywalców pan Alojzy ma w prezencie książki. Dla każdego wybrał pozycję szczególną. taką. która jego zdaniem może być dla tej osoby drogowskazem albo pocieszeniem. Piękna i roztrzepana Celestyna otrzyma od niego „Błękitny zamek” Lucy Maud Montgomery. Dla tajemniczej Alicji pan Alojzy ma oczywiście „Alicję w Krainie Czarów”. a dla bezwzględnego reżysera „Opowieść wigilijną”. Największa niespodzianka spotka jednak Ryszardę Kociołek. w ręce której

ISBN: 978-83-8194-101-3

Cena: 9999

978-83-8194-101-3:


struggling single mother and begins to understand the greatest source of personal joy. Lost December is New York Times bestselling author Richard Paul Evanss modern-day holiday version of the biblical story of the prodigal son. a powerful tale of redemption. hope. and the true meaning of love.

Kategoria: Autor

Richard Paul Evans

ISBN:

Cena: 9999

:


ne. Jeszcze raz zobaczysz. że bezwzględność i silny charakter w interesach przekłada się na brak kompromisów w łóżku i nieustępliwość w dążeniu do spełnienia w erotycznej strefie.

A co u naszej „niewinnej” Rachel? Cóż. Malcolm Saint miał być wyłącznie zadaniem. Misją dziennikarską. Interesem. Artykułem. Chociaż próbowała odkryć jego karty. to on odkrył jej delikatne wnętrze i instynktowne potrzeby. Serce wygrało z rozumem i nic już nie może powstrzymać Rachel w dążeniu do spełnienia nowej misji. Misji przeistoczenia się ze zwykłej dziennikarki w panią + 1 Malcolma Sainta.

Czy poprzednie uwikłanie w intrygę i knucie nie odbiją się przykrym echem na drodze zdobycia zaufania najseksowniejszego biznesmena w mieście?

 

Pełna pasji. namiętności oraz gorących emocji. – Sylvia Day. autorka Dotyku Crossa

Kategoria: Autor

Katy Evans

ISBN: 978-83-65740-98-4

Cena: 9999

978-83-65740-98-4:na plaży chesil pdf, zagubiony heros pdf, sześć żon henryka viii, opętania prawdziwe historie, brzydka księżniczka, nerkowski, kodeks postępowania cywilnego po angielsku, odtrutka na optymizm, cos pozyczonego, od tylca, ignacy krasicki lew pokorny, wywiad z potworem, uniport symport antyport, wojciech ziemiański, monika osińska osa, krzysztof łukasiewicz joanna bator, cudzoziemka maria kuncewiczowa…