Wyborny trup

Wyborny trup Kategoria: Powieści i opowiadania Dystopijna. prowokacyjna i niezwykle ważna powieść o moralności i ludzkich żądzach. Dla czytelników o mocnych nerwach. Po Przemianie kwitnie handel „mięsem specjalnym”. Marco. syn rzeźnika. wie. jakimi prawami rządzi się ta branża. Pogrążony w rozpaczy po stracie ukochanej osoby z goryczą obserwuje upadek ludzkiej moralności. Pewnego dnia otrzymuje prezent…

Published by admin in18 marca 2021
Tagi: , ,

Wyborny trup

Kategoria: Powieści i opowiadania

Dystopijna. prowokacyjna i niezwykle ważna powieść o moralności i ludzkich żądzach. Dla czytelników o mocnych nerwach.

Po Przemianie kwitnie handel „mięsem specjalnym”. Marco. syn rzeźnika. wie. jakimi prawami rządzi się ta branża. Pogrążony w rozpaczy po stracie ukochanej osoby z goryczą obserwuje upadek ludzkiej moralności. Pewnego dnia otrzymuje prezent od jednego z kontrahentów – żywą samicę. perfekcyjny okaz wart fortunę. Wie. że domowe hodowle są surowo zakazane. Może ją sprzedać. Może zrobić ucztę. Albo może też…

Gdy wzgarda i bunt wezmą górę nad rozsądkiem. zacznie łamać zasady. które sam stworzył.

__

„Kiedy zdrowy rozsądek zastępuje ślepe dążenie do osiągnięcia celu. nawet ludzkie mięso może być smaczne. Przerażająca. dystopijna opowieść o zasadach i o tym. co się stanie. kiedy je złamiemy. Oby książka Agustiny Bazterriki nie o

Autor: Alicja Sinicka

Cena: 39.90

Alicja Sinicka: MP3


Mężczyzna z ogniem w sercu

Kategoria: Powieści i opowiadania

„A gdy upadniesz. pomogę ci wstać i razem będziemy śmiać się z twojego ślamazarstwa”

Miłosz ma za sobą traumatyczne wydarzenia. Śmierć ukochanej zburzyła jego stabilny świat. Ma też przyjaciół. którzy zrobią wszystko. by uchronić go od niszczącego bólu. Pewnej nocy. na jednej z angielskich autostrad staje się świadkiem tragicznego wypadku. To w rękach Miłosza spoczęło życie Agaty.

Czy Miłoszowi uda się dotrzymać obietnicy. którą wymusiła na nim wpółprzytomna dziewczyna? Co takiego skrzętnie ukrywa Agata? I kim jest tajemniczy mężczyzna z czarnego bentleya?

Mężczyzna z ogniem w sercu to historia. która wyciśnie łzy z Waszych oczu i nie pozostawi serca obojętnego na losy bohaterów.

 

Monika Cieluch urodziła się w Grudziądzu. Pełni rolę matki. żony i przyjaciółki. Wolny czas spędza na oddawaniu się lekturze i pisaniu własnych historii. Jej debiut miał miejsce na łamach portalu Wattpad w 2014 roku. W swoich powieściach zawsze stara oddać się emocje i realność bohaterów. Uwielbia N. Sparksa. Nigdy nie mówi „nie” miętowej czekoladzie i pieszym wycieczkom.

Autor: Monika Cieluch

Cena: 22.90

Monika Cieluch: MP3


Pociąg do Tybetu

Kategoria: Historia i literatura faktu

Z Warszawy do serca Tybetu. Dziesięć tysięcy kilometrów. dwa kontynenty. pięć przejść granicznych i osiem stref czasowych.

W czasach. w których samoloty zabrały nam radość cierpliwego wędrowania. Maja Wolny dociera Koleją Transsyberyjską. Transmongolską i wreszcie Tybetańską na Dach Świata – do Lhasy. Podróż przez Syberię. bezkresne stepy Mongolii i zatłoczone Chiny to tygodnie trudnych. ale także niezwykłych doświadczeń w zmieniających się pociągach. Ostatni odcinek to nieporównywalna z niczym przygoda: szokująca dla organizmu jazda na wysokości ponad 5000 m n.p.m. Omdlenia. brak tchu – to tutaj coś normalnego.

Inspiracją dla autorki jest Alexandra David-Néel. która jako pierwsza Europejka w historii dotarła do Tybetu. Podążając tropem kobiety-podróżniczki. Maja Wolny. tworzy współczesny. pełen zaskakujących obserwacji zapis wyprawy na Wschód.

Autor: Maja Wolny

Cena: 17.90

Maja Wolny: MP3


Chciwość

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Ponura wizja przyszłości z książek Marca Elsberga już się dzieje.

Po bestsellerowym Blackoucie. Zero i Helisie pisarz podjął się gorącego tematu kryzysu. do którego doprowadził kapitalizm. Nierówności w dystrybucji dóbr i wszechobecna bieda w dobie konsumpcjonizmu skutkują masowymi protestami. Pisarz zdaje się mieć jednak pomysł na wyjście z kryzysu. Bankructwo banków. korporacji i państw prowadzi do nasilających się konfliktów międzynarodowych. a garstka uprzywilejowanych czerpie z nich korzyści. Znany laureat Nagrody Nobla na szczycie w Berlinie ma wygłosić przemówienie – Herbert Thompson miał znaleźć formułę. dzięki której dobrobyt stanie się dostępny dla wszystkich. Świat może jednak nie poznać genialnego rozwiązania – Thompson i jego asystent giną w wypadku samochodowym. Świadek wypadku zostaj

Autor: Jakub Szamałek

Cena: 17.90

Jakub Szamałek: MP3


Obsesja

Kategoria: Pozostałe

Siedem lat po opuszczeniu kliniki psychiatrycznej życie Oskara Blajera wreszcie wkracza na właściwe tory. Kupił nieduży dom pod miastem. jego książki znajdują się na listach bestsellerów. sprawia wrażenie człowieka sukcesu.

Ale to tylko fasada stworzona na potrzeby świata zewnętrznego. Wychodząc z kliniki nieświadomie podpisał dokument obligujący go do regularnych sesji terapeutycznych u doktor Marty Makuch. Młoda lekarka jako jedyna nie wierzy. że Oskar jest wyleczony. I ma rację – Blajer nigdy nie pogodził się ze śmiercią Luizy. Jej brak doskwiera mu coraz bardziej. a próba zastąpienia ukochanej inną kobietą omal nie doprowadza do tragedii. Mężczyzna wyciąga wnioski i układa plan mający ostatecznie wypełnić pustkę po Luizie. Zrobi wszystko. żeby osiągnąć swój cel. nawet jeśli ceną za jego spokój będzie ludzkie życie…

– Tak w ogóle to jestem Ania. – Nie wie. że jej imię jest ostatnią rzeczą. która może mnie zainteresować.
Przejeżdża paznokciami po penisie. Jest niegrzeczna. odważna. zdaje się nie mieć żadnych oporów. Właśnie trwa jej wymarzona wakacyjna przygoda. Zaciska dłoń na penisie. porusza nią w górę i w dół. Wydaję z siebie głośny. przeciągły krzyk. Ciepło jej skóry wywołuje dreszcze na całym ciele. Miękną mi nogi. sytuacja robi się niebezpieczna. Szybko wyswobadzam się z objęć. Przedwczesny koniec zniweczyłby cały mój plan.

Oskar Blajer w swojej chorej grze nie powstrzyma się przed niczym! Przerażająca historia o ludzkich obsesjach i namiętnościach.

PolecamMagda Stachula

Autor: Adrian Bednarek

Cena: 42.99

Adrian Bednarek: MP3ten jeden dzień pdf, kubuś puchatek a.a. milne, trylogia stulecie, samotne ojcostwo, język c szkoła programowania pdf, komis sekuła, charakterystyka epok, igor chmielnik, czas zamknięty, odtwarzacz audiobooków, snowdem, dziarski dziadek książka, remigiusz mróz ekspozycja pdf, jan parandowski narodziny świata…