Ja cię kocham. a ty miau

Ja cię kocham. a ty miau Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Nowa książka jednej z najpopularniejszych polskich pisarek – autorki bestsellerowej serii Kwiat paproci. Zwariowana komedia kryminalna. Ilustratorka Ala ma kota o imieniu Lord. Znudzony życiem na zbyt niskim w jego mniemaniu poziomie Lord postanawia przegnać narzeczonego swojej ukochanej właścicielki i wziąć sprawy w swoje…

Published by admin in17 marca 2021
Tagi: , , , ,

Ja cię kocham. a ty miau

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Nowa książka jednej z najpopularniejszych polskich pisarek – autorki bestsellerowej serii Kwiat paproci.

Zwariowana komedia kryminalna. Ilustratorka Ala ma kota o imieniu Lord. Znudzony życiem na zbyt niskim w jego mniemaniu poziomie Lord postanawia przegnać narzeczonego swojej ukochanej właścicielki i wziąć sprawy w swoje łapki. Za jego drobną zachętą Ala wyjeżdża razem z innymi artystami do położonego na odludziu dworku. Jego właściciel. pan Stefan. postanowił ufundować wyjątkowe stypendium. Wybrany przez fundatora twórca będzie miał okazję zostać spadkobiercą pana Stefana. Rywalizacja o jego względy staje się zaciekła. Tak zaciekła. że pewnego dnia w salonie zostają odnalezione zwłoki jednego z artystów. Czy Lordowi uda się uratować swoją panią?

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 17.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


Kocha. nie kocha 2 – Ja i Marco

Kategoria: Pozostałe

Ida nigdy nie była tak naprawdę zakochana. ale spotyka Marca. który przypomina księcia z jej snów – i zakochuje się w nim po uszy. Jest jednak pewien problem: Ida ma chłopaka. Alexandra. z którym chodzi do jednej klasy. Zaczyna okłamywać zarówno jego. jak i Marca. To nie może się dobrze skończyć…

„Kocha. nie kocha” to seria o czterech przyjaciółkach – Idzie. Sofie. Elli i Johanne – i ich pierwszych miłosnych doświadczeniach.

Line Kyed Knudsen (ur. w 1971r.) – autorka książek dla dzieci i młodzieży. Zadebiutowała w 2003r. powieścią „Dziewczyny z Nordsletten”. W 2007r. zdobyła nagrodę Pippi. Kiedy sama nie pisze. prowadzi zajęcia dla młodzieży z kreatywnego pisania.

 

Autor: Line Kyed Knudsen

Cena: 9.99

Line Kyed Knudsen: MP3


lnego iluzjonisty? Morderca czai się bliżej. niż mu się dotąd wydawało. a tropy znowu prowadzą w przeszłość.

Mieczysław Gorzka wraca w świetnym stylu. wystawiając na próbę czytelników i wodząc ich za nos aż do ostatnich stron.

Kategoria: Autor

Mieczysław Gorzka

ISBN: 978-83-8074-259-8

Cena: 9999

978-83-8074-259-8:


NLP – najwyższy stopień wtajemniczenia. czyli jak budować własny sukces

Kategoria: Ekonomia i biznes

Czas na zmiany

Wyobraź sobie. że zamiast czytać książki z zakresu NLP. możesz wziąć udział w seminarium prowadzonym przez samego Richarda Bandlera! Ta-dam! Twoje życzenie stało się faktem! To jedyna książka na rynku. która daje Ci taką możliwość. Zamiast tradycyjnego poradnika otrzymujesz niepowtarzalną okazję uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez guru NLP. W ten sposób możesz dużo łatwiej i szybciej opanować proste techniki. które Bandler wypracował przez trzydzieści pięć lat swojej działalności.

Książka ta podsunie Ci narzędzia. które pomogą podnieść jakość Twojego życia oraz pokonać przeszkody uniemożliwiające Ci działanie. takie jak fobie. depresja. szkodliwe nawyki. choroby psychosomatyczne czy trudności w uczeniu się. Pozwolą Ci również przejąć większą kontrolę nad własnym życiem. zmo

291582: 34.90

Cena:

34.90:


Nic o tobie nie wiem

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Weronika Nowacka jest szkolnym pedagogiem. Gdy wśród uczniów dochodzi do konfliktu. kobieta podejmuje się mediacji między ich rodzinami. Nie wie. że wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych spraw w zawodowej karierze. Tuż przed feriami dochodzi do tragedii. Śledztwo prowadzą policjanci Szymon Pawelec i Krystyna Szuba. W wyniku podjętych czynności wychodzą na jaw fakty związane z funkcjonowaniem uczniów.
Szkolne tajemnice i zawiłe relacje między nastolatkami wpływają na przebieg śledztwa. Czy w świecie. w którym ciągle walczy się o popularność. a Internet jest najważniejszym hobby. jest miejsce na przyjaźń?

Autor: Małgorzata Rogala

Cena: 39.90

Małgorzata Rogala: MP3ramirez richard, uwieść ochroniarza, program do czytania ebooków android, szpetucha, alles klar pdf, adam mrozek, leśna polana katarzyna michalak, erik von daniken, nos gogol, śniadanie dla dwojga, ćwiczenia rachunkowe z chemii galus pdf, szewcy witkacego, trudno być bogiem, krocząc wśród cieni reseton, remigiusz mróz wywiad, joanna zatorska, historia westeros, pinokio pdf, www darling pl logowanie, cała prawda o czarnobylu, dream again mona kasten pdf…