Pamiętnik Czarnego Noska

Pamiętnik Czarnego Noska Kategoria: Literatura młodzieżowa     Piękna i ciepła opowieść o misiu Czarnym Nosku i o Małgosi – dziewczynce. która wypatrzyła misia na sklepowej półce i pokochała od pierwszej chwili. Miś czasem się gubi i ma kłopoty. ale na szczęście zawsze wcześniej czy później udaje mu się wrócić do Małgosi. To historia misia.…

Published by admin in3 lutego 2021
Tagi: , , ,

Pamiętnik Czarnego Noska

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

 

Piękna i ciepła opowieść o misiu Czarnym Nosku i o Małgosi – dziewczynce. która wypatrzyła misia na sklepowej półce i pokochała od pierwszej chwili. Miś czasem się gubi i ma kłopoty. ale na szczęście zawsze wcześniej czy później udaje mu się wrócić do Małgosi. To historia misia. który po wielu ciekawych. czasem strasznych przygodach trafia do redakcji pisma dla dzieci „Słonko”. w którym zajmuje się odpowiadaniem na listy małych czytelników…

 

Autor: Janina Porazińska

Cena: 21.90

Janina Porazińska: MP3


Choroba wysokościowa

Kategoria: Pozostałe

„Podniosła się nieznacznie i położyła jedną pierś tuż nad moją twarzą. Ujrzałem kolor jej brodawki. czysty nugat. Powoli przesuwała sutek w stronę moich ust. Udawałem. że chcę go pocałować. ale powstrzymałem się. żeby tylko zasygnalizować. co chcę zrobić. Mój gorący oddech na jej piersiach”.

 

To było nużące lato. moje życie erotyczne nie istniało. a dni upływały pod znakiem nudy. Jednak wszystko się zmieniło. gdy postanowiłem kupić rower. czerwonego Olmo. To właśnie on zwrócił uwagę Majbritt. gdy pewnego popołudnia weszła do mojego gabinetu. Od razu się w niej zakochałem i wiedziałem. że musi być moja za wszelką cenę. Ale jak usidlić młodą. kapryśną i niemal niebezpieczną kobietę?

 

To erotyczne opowiadanie pochodzi ze zbioru opowiadań „Czysta przyjemność”.

 

Veronica Must to pseudonim duńskiego pisarza Hansa-Henrika Eknera (ur. 1949).

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 17.90


Zbyt piękne

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Jeden stary dom i dwoje nabywców. którzy nie mają o sobie pojęcia.

Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie. że wymaga on sporych nakładów. ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom. nowa praca. nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota. psa i różanecznik w ogrodzie.

Tymoteusz kupuje stare mieszkania. remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie. gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi. że to jej własność.

Oboje padli ofiarą oszusta. który sprzedał nieruchomość dwóm osobom. a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt. więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne. co im pozostaje. to zawiązać sojusz. znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

Autor: Olga Rudnicka

Cena: 9999

Olga Rudnicka:


Kraina umarłych

Kategoria: Pozostałe

„Grangé staje się coraz bardziej mroczny. Porażający thriller”. Le Parisien

„Trzymający w napięciu thriller o świecie. w którym perwersja nie ma granic”. Le Figaro

Kiedy komendant Corso rozpoczynał śledztwo w sprawie serii zabójstw striptizerek. był przekonany. że to klasyczna sprawa kryminalna. Pomylił się: to był zaciekły pojedynek. W walce na śmierć i życie głównym podejrzanym okazał się Philipp Sobieski – malarz. zwyrodnialec. morderca. Ten pojedynek to jednak także wędrówka po labiryncie pornografii. BDSM i wszelkiego rodzaju perwersjach. Mroczna kraina. w której zagubi się także Corso. będzie dla niego drogą lekcją. Komendant odkryje. że rzeczywistość postrzegana okiem policjanta i budowana przez niego z dowodów może runąć jak domek z kart. a za jednym mordercą kryje się inny Zwłaszcza gdy wszystko rozgrywa się w świecie. w którym źródłem rozkoszy jest… Zło.

<

Autor: Alfred Siatecki

Cena: 29.90

Alfred Siatecki: MP3północ już była, jak nie zostałem poetą, ślepnąć od świateł pdf doci, sylvia day cross, miłość po miłości, dom na wyrebach, już nie wiem kim bez ciebie jestem, wiedźmin wydania, kajko i kokosz szkoła latania cały film, bogdan wojciszke psychologia społeczna pdf, jacek łeski, grandet powiesc balzaka, brzeg lasu, basia grabowska, mowa ciała w miłości, ornacka, opryszek bandyta krzyżówka, syn jezusa, książka kucharska dla dzieci pdf, python dla dzieci programowanie na wesoło pdf, płytka przedstrunowa, romans wszech czasów, czwarta po północy, miłość bez końca książka…