Coronation Day

Coronation Day Kategoria: Pozostałe A gritty and compelling family drama from the author of The Street. Perfect for fans of Kitty Neale.It’s going to be a right old knee’s up…The residents of the tough streets around Islington are heartbroken at the death of George the VI but having a young Queen on the throne isn’t…

Published by admin in10 stycznia 2021
Tagi: , , ,

Coronation Day

Kategoria: Pozostałe

A gritty and compelling family drama from the author of The Street. Perfect for fans of Kitty Neale.It’s going to be a right old knee’s up…The residents of the tough streets around Islington are heartbroken at the death of George the VI but having a young Queen on the throne isn’t the only change that they can expect.The toughest street in London. Campbell Road. is due for demolition. One of the last residents remaining. Matilda Kiever. born and bred on the street. remembers many things about the past. not least what really happened to Christopher Wild’s mum. Pamela. Christopher thought she was dead. but it turns out she is very much alive.But before he can get to the bottom of things. trouble starts to brew on Campbell Road when. after months of tension between Stephen’s building firm and the local Irish Navvies. his father is injured and the finger of blame is squarely pointed at the Irish.Meanwhile. Coronation Day is just around the corner and the street

ISBN: 978-83-8194-876-0

Cena: 9999

978-83-8194-876-0:


jak przestać analizować porażki z przeszłości i zaakceptować negatywne myśli. które do Ciebie napływają. Pogodzić się z tym. że jesteśmy niedoskonali. każdemu przydarzają się gorsze dni (lub miesiące i lata) i że każdy czasem czuje się jak nieudacznik roku. To nie jest kolejny poradnik. którego autorzy obiecują. że odmienią Twoje życie w tydzień. Płynąca z niego lekcja jest prosta: przestań się użalać. Pogódź się z tym. że pewne straty nie przestają boleć. życie nie będzie lepsze. a Ty nie będziesz doskonały. Nie przebiegniesz tego maratonu. Twoja żona nie wróci. a pies będzie dalej obsikiwał kanapę. Już się uśmiechasz?

Każdy z nas jest czasem frajerem. I możemy nauczyć się z tym żyć.

To ostatni poradnik. jakiego potrzebujesz!

Kategoria: Autor

Michael Bennett. Sarah Bennett

ISBN: 978-83-283-5430-2

Cena: 34.90

978-83-283-5430-2: wstęp: co jest Twoim celem? (11)rozdział pierwszy


ny spadek Charlie przeznacza w całości na Adama. który należy do pierwszej partii syntetycznych ludzi. Wspólnie z piękną sąsiadką konfigurują jego osobowość. Ten niemal doskonały okaz ludzki – piękny. silny i mądry – stworzy z Charliem i Mirandą uczuciowy i emocjonalny trójkąt. Już wkrótce cała trójka stanie przed głębokim dylematem moralnym. który doprowadzi do gwałtownego kryzysu w tym asymetrycznym związku.

Nowa przewrotna powieść Iana McEwana stawia fundamentalne pytanie o istotę człowieczeństwa. Co tak naprawdę czyni nas ludźmi: to. co robimy. czy to. jacy jesteśmy? Czy dzieło może przerosnąć twórcę? Czy maszyna może oddać wielowymiarowość ludzkiej natury i odnaleźć się w świecie. w którym nic nigdy nie jest czarno-białe?

Kategoria: Autor

Ian McEwan

ISBN: 978-83-8125-799-2

Cena: 9999

978-83-8125-799-2:



kazusy z prawa cywilnego, magazyn pocisk, rzeźnik książka, niepokorny mężczyzna pdf, liczby i działania klasa 4 sprawdzian pdf, zbuntowany dziedzic vi keeland pdf, róża z kolcami, terapeutka bev thomas, władysław pęksa, 4 część greya, niedopasowani samantha young pdf, kamienie na szaniec mp3, demonologia książka, robert jarociński, kultura konsumpcyjna, podziemia zestawów łowca demonów, przyczyny obrzęku płuc…