Moja znikająca połowa

Moja znikająca połowa Kategoria: Powieści i opowiadania „Imponujące. Genialna druga powieść Bennett przebija nawet jej olśniewający debiut” – „Publishers Weekly” „Potężna i wciągająca opowieść o kształtowaniu się tożsamości” – „Kirkus” W USA możesz być czarny. nawet jeśli twoja skóra jest jasna jak mleko. Wystarczy jeden przodek. jedna kropla „niewłaściwej” krwi. Bliźniaczki Stella i Desiree wychowują…

Published by admin in25 grudnia 2020
Tagi: , , , , ,

Moja znikająca połowa

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Imponujące. Genialna druga powieść Bennett przebija nawet jej olśniewający debiut” – „Publishers Weekly”

„Potężna i wciągająca opowieść o kształtowaniu się tożsamości” – „Kirkus”

W USA możesz być czarny. nawet jeśli twoja skóra jest jasna jak mleko. Wystarczy jeden przodek. jedna kropla „niewłaściwej” krwi. Bliźniaczki Stella i Desiree wychowują się w ubogiej afroamerykańskiej rodzinie na Głębokim Południu. Tam. skąd pochodzą. nie czeka ich żadna przyszłość. a jedyną szansą jest ucieczka z domu. W wielkim świecie życie. które do tej pory dzieliły. rozpada się na dwie niedopasowane połówki. Desiree wciąż należy do czarnej społeczności. a Stella zrywa kontakt z rodziną i potajemnie wychodzi za białego mężczyznę. który nic nie wie o jej przeszłości.
Po latach kłamstw losy sióstr rozdzielonych setkami kilometrów sp

ISBN: 978-83-66517-05-9

Cena: 9999

978-83-66517-05-9:


Białe róże z Petersburga

Kategoria: Powieści i opowiadania

Schyłek carskiej Rosji. Lena i Aleksander pochodzą z różnych światów. a ich losy zdają się przesądzone. Dziewczyna. wychowywana przez ojca alkoholika i brutala. ucieka z domu i tuła się po niebezpiecznych i ubogich zakątkach Petersburga. by zapewnić byt sobie i młodszemu bratu. Aleksander pochodzi z bogatej arystokratycznej rodziny i robi karierę wojskową. Pewnego dnia drogi tych dwojga przecinają się w dramatycznych okolicznościach. a wybuch rewolucji październikowej zmienia losy nie tylko ich. ale i całego kraju.

„Białe róże z Petersburga” to opowieść o miłości. wplątanej w wielką historię i silniejszej od wyznawanych zasad. Kiedy dobro i zło zamieniają się miejscami. a człowieczeństwo wystawione jest na trudną próbę. pozostaje wiara. że jedynie miłość może ocalić prawdziwe wartości.

Autor: Joanna Jax

Cena: 9999

Joanna Jax:


Spis_tresci

Kategoria:

Fragment

305434: 44.90

Cena:

44.90:


Odyssey One. Tom 7. W cieniu zagłady

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Tajemnicza istota może być kluczem do przetrwania gwiezdnego okrętu… Albo kolejnym przerażającym zagrożeniem.

Imperium zainteresowało się nowym celem – ludźmi. zwanymi też Terranami. Mieszkańcy Ziemi zdeklarowali się jako wrogowie Imperium i sojusznicy Priminae. więc siły Imperium zebrały informacje o kolebce ludzkości.

W bitwie o planetę „Odyseusz” stanie w pierwszym szeregu. Jednak na Erica Westona i jego towarzyszy czyha więcej niebezpieczeństw. Zaostrza się konflikt dzielący rząd Ziemi. a tajemnicza istota nawiedza okręt – jej intencje i możliwości pozostają nieodkryte.

W obliczu Imperium. które zamierza przenieść działania wojenne w pobliże Ziemi. załoga „Odyseusza” będzie musiała dowiedzieć się. czy ten nowy byt okaże się wsparciem. czy też niebezpiecznym przeciwnikiem.

Nie ma już odwrotu… A ruch naprzód może oznaczać zagładę.

: 978-83-8146-886-2

Cena: 9999

978-83-8146-886-2:


Opowiastki dla małych uszu

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Przyjazne. zabawne i pouczające opowiadania. których z pewnością chętnie wysłuchają wszystkie małe uszy:

– o króliku. który nie mógł spać we własnej norze i szukał miejsca. gdzie mu będzie wygodniej;

– o pszczółkach. mrówkach i motylach. które chciały. żeby nigdy nie zachodziło słońce;

– o myszy. która chciała fruwać tak jak nietoperze;

– o żabce. która postanowiła wskoczyć na księżyc;

– o szczęśliwym dniu wiewiórki;

– o biedronce. która ze wszystkiego się cieszyła. i jej  sąsiadce. która zawsze była niezadowolona;

– o biednych myszkach. które miały prawdziwy skarb;

– o ślimaku. który z nikim nie umiał się bawić.

Autor: Joanna Wachowiak

Cena: 15.29

Joanna Wachowiak: MP3legenda wojna smoków mentorzy, assassin’s creed renesans pdf, the sims 4 kariery zawodowe, jadowity miecz, władca skalnej doliny, lorraine heath, popas w upicie, pan tadeusz download, odkrywam siebie i świat kl 3, joanna jax książki, katarzyna piłat, szyfr jana matejki, otchłań namiętności odc 122, paweł rzewuski, katalog 10 2019, romantyzm filozofia, optymalizacja systemu windows 10, opowiesci o duchach 2020…