Płomień i krzyż. Tom 1

Płomień i krzyż. Tom 1 Kategoria: Fantastyka i fantasy Jak Mordimer Madderdin został inkwizytorem? Kim byli jego rodzice? Jaką tajemnicę skrywa jego mentor Arnold Löwefell? Z każdą odpowiedzią. z każdą wskazówką pytania i wątpliwości się mnożą… Cztery opowiadania. które rzucają nieco światła i trochę cieni na przeszłość Mordimera Marderdina: Piękna Katarzyna. Płomień i krzyż. Szachor…

Published by admin in22 grudnia 2020
Tagi: , ,

Płomień i krzyż. Tom 1

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Jak Mordimer Madderdin został inkwizytorem? Kim byli jego rodzice? Jaką tajemnicę skrywa jego mentor Arnold Löwefell? Z każdą odpowiedzią. z każdą wskazówką pytania i wątpliwości się mnożą…

Cztery opowiadania. które rzucają nieco światła i trochę cieni na przeszłość Mordimera Marderdina: Piękna Katarzyna. Płomień i krzyż. Szachor Sefer. Drugie piętro wieży.

Piękna Katarzyna. powszechnie znana ze swych nieprzeciętnych umiejętności. które chętnie prezentuje zamożnym adoratorom w alkowie. jest tak naprawdę potężną czarownicą. Jej największe pragnienie to zdobyć starożytną magiczną księgę Szachor Sefer. Kobieta nie podejrzewa jak wiele przyjdzie jej poświęcić w imię tego marzenia.

Tymczasem inkwizytor Arnold Löwefell rusza w sam środek wojennej zawieruchy. aby odnaleźć dziewczynkę. na której życiu szczególnie zależy Świętemu Officjum. Opatrzność sprawi. że znajdzie również pewnego niezwykłego chłopca. To spotkanie odmieni los inkwizytora i otworzy przed nim wrota do tajemnic. o których istnieniu wie zaledwie garstka żyjących.

Autor: Jacek Piekara

Cena: 29.90

Jacek Piekara: MP3


Mieszkając z wrogiem

Kategoria: Pozostałe

Dwudziestoczteroletnia Amelia musi zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem: zdradą. Pewnej namiętnej nocy odkryła. że nie jest dla ukochanego Adama jedyną kobietą. Mężczyzna przez wiele tygodni prowadził podwójną grę. Jakby tego było mało. zmarła ukochana babcia dziewczyny. która jednak pozostawiła jej spadek – rodzinną biżuterię i połowę domu. Druga połowa przypadła Justinowi. jej przyjacielowi z dzieciństwa i bratniej duszy. Kiedyś chłopak nie tylko bronił Amelii i się nią opiekował. ale także układał dla niej piosenki. śpiewał i grał na gitarze. Dla dziewczyny Justin był jak najbliższy przyjaciel. dla jej babci – jak wnuk. Problem w tym. że wiele lat temu oboje rozstali się w wielkim gniewie.

Spotkanie po latach okazało się koszmarem. Złośliwości. wzgarda. drwiny na każdym kroku. Dziewczyna Justina. Jade. na próżno starała się załagodzić sytuację i doprowadzić do normalnych stosunków. Nat

Autor: Tracy Hogg. Melinda Blau

Cena: 39.90

Tracy Hogg. Melinda Blau: MP3


is finally able to study law. his extraordinary experiences and abilities propel him to the very top and he becomes Lord Chancellor. Yet he has made a powerful enemy on his voyages. who will hound him and his family to the death and beyond.Ruth becomes ever more aware of Thomas as she is gripped by his story. and slowly senses that not only is his presence with her. but so is his enemys. Ruth will have to draw upon new friends and old in what becomes a battle for her very survival and discover an inner power beyond anything she has imagined.

Kategoria: Autor

Barbara Erskine

ISBN:

Cena: 9999

:


83-8125-134-1

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Miłość w czasach zarazy

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Miłość w czasach zarazy”. napisana przez Gabriela Garcię Marqueza z ogromną czułością. humorem i wyrozumiałością. to niezwykła powieść o miłości. która okazuje się silniejsza od samotności. od fatum i od śmierci.

Jest to historia uczucia niewydarzonego bękarta i poety Florentino Arizy oraz trzeźwej. rozsądnej Ferminy Dazy. spełniającego się po półwieczu oczekiwania. Oboje przechodzą przez wszystkie kręgi miłości – młodzieńcze zadurzenie. małżeństwo z rozsądku. szalone namiętności. miłości idealizowane i ulotne pragnienia cielesne.

Ta niespotykana w dotychczasowej twórczości Garcii Marqueza tematyka i tonacja przysporzyła pisarzowi miliony nowych czytelników całym świecie.

Autor: Gabriel Garcia Marquez

Cena: 44.9

Gabriel Garcia Marquez: MP3


i rozwiązywania zagadek.

Kategoria: Autor

guzowska Marta Guzowska

ISBN: 978-83-8194-255-3

Cena: 9999

978-83-8194-255-3:


sz uzależniającą mieszankę namiętności. czułości. humoru i erotyzmu. To wyjątkowo wciągająca. lekka i zabawnie napisana historia o zakrętach i trudnościach. jakie trzeba pokonać. aby spełnić swoje marzenia i znaleźć prawdziwą miłość. To opowieść burzliwa i niepokojąca. jak dźwięki bębnów. emocjonalny romans. który toczy się w rytmie dobrego. mocnego rocka. Zanim otworzysz tę książkę. pamiętaj. że już po pierwszych kilku stronach nie oderwiesz się od jej kart!

Gdy serce zaczyna uderzać w rytm rocka…

Kategoria: Autor

Kylie Scott

ISBN: 978-83-283-7697-7

Cena: 9999

978-83-283-7697-7: OPINIE O SERII STAGE DIVE PODZIĘKOWANIA ROZDZIAŁ PIERWSZY ROZDZIAŁ DRUGI ROZDZIAŁ TRZECI ROZDZIAŁ CZWARTY ROZDZIAŁ PIĄTY ROZDZIAŁ SZÓSTY ROZDZIAŁ SIÓDMY ROZDZIAŁ ÓSMY ROZDZIAŁ DZIEWIĄTY ROZDZIAŁ DZIESIĄTY ROZDZIAŁ JEDENASTY ROZDZIAŁ DWUNASTY ROZDZIAŁ TRZYNASTY ROZDZIAŁ CZTERNASTY ROZDZIAŁ PIĘTNASTY ROnesbo królestwo, doktor dolittle i jego zwierzęta do pobrania, kronika głośnych procesów sądowych, kochanowski treny streszczenie, akermańskie, ksiazki pdf za darmo, księgi jakubowe pdf, sekrety mistrza fotografii cyfrowej pdf, bad boy’s girl pdf, medycyna estetyczna bez tajemnic, mężczyzna od a do z pdf, zapomnij o niej, demony 2, ponad wszystko pdf, ocena efektywności inwestycji przykład, dorota kozińska…