ion is discovered. Rapp will plunge Russia and America into a conflict that neither will survive.Praise for the Mitch Rapp series Sizzles with inside information and CIA secrets Dan Brown A cracking. uncompromising yarn that literally takes no prisoners The Times Vince Flynn clearly has one eye on Lee Childs action thriller throne with this twist-laden story. . . instantly gripping Shortlist Action-packed. in-your-face. adrenalin-pumped super-hero macho escapist fiction that does exactly what it says on the label Irish Independent Mitch Rapp is a great character who always leaves the bad guys either very sorry for themselves or very dead Guardian In the world of black-ops thrillers. Mitch Rapp continues to be among the best of the best Booklist. starred review

ion is discovered. Rapp will plunge Russia and America into a conflict that neither will survive.Praise for the Mitch Rapp series Sizzles with inside information and CIA secrets Dan Brown A cracking. uncompromising yarn that literally takes no prisoners The Times Vince Flynn clearly has one eye on Lee Childs action thriller throne with this…

Published by admin in10 grudnia 2020
Tagi: , , ,

ion is discovered. Rapp will plunge Russia and America into a conflict that neither will survive.Praise for the Mitch Rapp series Sizzles with inside information and CIA secrets Dan Brown A cracking. uncompromising yarn that literally takes no prisoners The Times Vince Flynn clearly has one eye on Lee Childs action thriller throne with this twist-laden story. . . instantly gripping Shortlist Action-packed. in-your-face. adrenalin-pumped super-hero macho escapist fiction that does exactly what it says on the label Irish Independent Mitch Rapp is a great character who always leaves the bad guys either very sorry for themselves or very dead Guardian In the world of black-ops thrillers. Mitch Rapp continues to be among the best of the best Booklist. starred review

Kategoria: Autor

Vince Flynn. Kyle Mills

ISBN:

Cena: 9999

:


ić się w te myśli: Wiedza jest władzą. Historia nie powtarza się. ale się rymuje”.

Kategoria: Autor

Margaret Atwood

ISBN: 978-83-8032-432-9

Cena: 9999

978-83-8032-432-9:


Szamanka od umarlaków

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Kto by pomyślał. że potomkini wielkiego rodu czarodziejów. wróżbitów i telepatów zbuntuje się wobec rodzinnej tradycji…

Ida Brzezińska ma osiemnaście lat i uważa magię za stek bzdur. Jak sama twierdzi. taka z niej czarownica. jak z koziego zadka waltornia. Jedyne. o czym Ida marzy. to spokojne życie młodej dziewczyny: wymarzone studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. mieszkanie w akademiku. poznawanie świata. Niestety przeszkadzają jej w tym pojawiające się ni stąd ni zowąd trupy. Widzenie zmarłych i przewidywanie śmierci ludzi żyjących to magiczny dar. długo poszukiwany przez rodziców Idy. Nie jest łatwo być medium a dodatkowo Ida ma prawdziwego Pecha!

Przygotujcie się na solidną dawkę znakomitego humoru. oto nowe wydanie kultowej powieści fantasy Martyny Raduchowskiej!

„Martyna Raduchowska. jak na rasową czarownicę przystało. słowo za słowem oplata czytelnika najpotężniejszą magią. jaką zna ludzkość — magią opowieści. Dajcie się zwieść jej czarom.”


Marta Kisiel. autorka serii „Dożywocie”

Autor: Martyna Raduchowska

Cena: 17.90

Martyna Raduchowska: MP3


Kiedyś Cię odnajdę

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Weronika miała 19 lat. kiedy jej matkę brutalnie zgwałcono i zamordowano we własnym mieszkaniu. Policji nie udało się złapać zwyrodnialca. który się tego dopuścił. więc sprawę umorzono. Gdyby nie Olga. jej najlepsza przyjaciółka. Weronice trudniej byłoby się otrząsnąć po tej tragedii.
Teraz. po 10 latach. kolejny cios. W podobnych okolicznościach ginie Olga. I znowu brak postępów w śledztwie prowadzonym przez Szymona Pawelca z wydziału zabójstw. Tym razem Weronika nie zamierza jednak bezczynnie się temu przyglądać. Zaczyna prywatne dochodzenie. w którym głównym podejrzanym jest jeden z byłych współpracowników jej przyjaciółki. Czy ten trop nie zwiedzie jej na manowce?

Autor: Małgorzata Rogala

Cena: 36.90

Małgorzata Rogala: MP3


Testamenty

Kategoria: Powieści i opowiadania

Najgłośniejsza powieść 2019 roku już w Polsce!

Margaret Atwood po ponad trzydziestu latach wraca do świata ze swojej najsłynniejszej powieści Opowieść Podręcznej. I to w jakim stylu! Za Testamenty pisarka zdobyła Nagrodę Bookera.

Zawsze mówiłam „nie”. gdy proszono mnie o napisanie drugiej części. Ale jako że zaczęliśmy zbliżać się do Gileadu. zamiast się od niego oddalać. ponownie to przemyślałam – powiedziała autorka w dniu premiery.

Od wydarzeń przedstawionych w „Opowieści Podręcznej” minęło piętnaście lat. Sytuacja Republiki jest dramatyczna. Brakuje jedzenia. na świat przychodzą zdeformowane. słabe dzieci. umierają też Podręczne. czyli niewolnice. których zadaniem jest rodzić.

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Hipnotyczna prezentacja w sprzedaży bezpośredniej

Kategoria: Ekonomia i biznes

Dlaczego tylko podczas niektórych prezentacji handlowych klienci słuchają i oglądają z wypiekami na twarzy. czują się podekscytowani. z przekonaniem kupują. nigdy nie zwracają towaru i polecają produkt swoim znajomym?

Jeżeli jesteś handlowcem i prezentujesz oferty klientom. dobrze znasz wyraz znudzenia na ich twarzach. nieobecne spojrzenia. postawę obronną. podejrzliwość. wahanie się i podchwytliwe pytania…

Ale bywa też inaczej.

Zdarzyło mi się kilka razy wysłuchać takiej prezentacji. że do dziś pamiętam uczucie fascynacji. narastającą ekscytację. przemykające przez moją głowę marzenia o posiadaniu proponowanego przedmiotu lub korzystaniu z oferowanej usługi.

Towarzyszyło temu coraz intensywniejsze pragnienie. żeby to mieć. W moich myślach uruchamiał się kalkulator. wyliczający różne opcje i sposoby zdobycia pieniędzy na zakup. Cena traciła na znaczeniu. bo najważniejsze było pragnienie. aby to mieć! Stan. w jakim się znajdowałem. można podsumować jednym zdaniem: „Wyżebrzę. pożyczę albo ukradnę. ale będę to mieć!”.

Jak bardzo zależy Ci na tym. aby klienci w taki sposób reagowali na Twoją prezentację?

Jeżeli myślisz sobie teraz. że owszem. ale nie z Twoimi klientami. nie przy tym produkcie. nie w tej sytuacji. nie na tym rynku. nie w tym kraju lub mieście. ta książka może okazać się najważniejszą zwrotnicą w Twoim życiu zawodowym. Zwrotnicą. która przekieruje Cię na nowy tor – łatwiejszej pracy. wielokrotnie większych pieniędzy. dostatku i zrealizowanych marzeń!

Zacznij przyprawiać swoje handlowe relacje szczyptą hipnozy. Wywołuj u rozmówcy stan. w którym nie może i nie chce oderwać uwagi od Ciebie i Twojej oferty. Stan. kiedy wpływasz na percepcję. emocje i zachowanie drugiego człowieka. Stan kupowania!

Autor: Andrzej Batko

Cena: 34.90

Andrzej Batko: MP3


Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest

Kategoria: Historia i literatura faktu

Konsekwencja jest matką sukcesu

Everest. Czomolungma. Góra gór. Jest jak magnes. Piękna. intrygująca. dumna i niebezpieczna. Rozpala wyobraźnię niejednego wspinacza – bo któż nie chciałby wejść na Dach Świata? I choć Everest bez wątpienia jest magiczny. stał się też kołem zamachowym potężnego biznesu. Każdego roku wydaje się setki pozwoleń na wejście na szczyt. a ci. którzy pragną zmierzyć się z Czomolungmą. muszą zapłacić za wyprawę niewyobrażalne pieniądze.

Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to książka czasem zabawna. czasem wzruszająca. ale przede wszystkim szczera i wciągająca bez reszty. O tym. jak urzeczywistnić z pozoru nierealne plany. gdy jest się mamą nastolatka i pracuje się na etacie. I o tym. jak przygotować się fizycznie. logistycznie. psychicznie i finansowo do tego. by zmierzyć się z najwyższą. najtrudniejszą i najbardziej kosztowną górą świata. W strefie śmierci bowiem wszystko robi się źle. Źle się oddycha. chodzi. trawi. a ryzyko. ból. tęsknota za bliskimi i przekraczanie granic własnych możliwości to tylko niektóre składniki wysokogórskiej wyprawy. Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to opowieść o wielkiej pasji. podejmowaniu wyzwań. inspirowaniu do spełniania marzeń i niepoddawaniu się przeciwnościom losu. A przede wszystkim o tym. że pod żadnym pozorem nie wolno rezygnować z dziecięcych pragnień.

O książce w mediach:

Biwak z Bogumiłą „Miłką” Raulin >>

Naukowcy potwierdzają – kobiety żyją dłużej >>

Książka Miłki Raulin o Mount Evereście >>

Miłka Raulin i Everest. który obdarzył ją życzliwością >>

Niedoszła pilotka. podróżniczka. alpinistka. najmłodsza Polka. która zdobyła Koronę Ziemi. Poznajcie Miłkę >>

Autor: Miłka Raulin

Cena: 39.90

Miłka Raulin: MP3gra o tron czy warto, kości nie kłamią, kot alchemika, koszmarny karolek pdf, snowden książka, prawa człowieka i ich ochrona gronowska pdf, terapia fitzek, alex north szeptacz, przygody mikołajka audiobook, fryczkowska, brown początek, piekło mnie nie chciało, erytrea ciekawostki, houseflipper, słowiańskie wedy, do przerwy 0 1 autor…