Ekstradycja

Ekstradycja Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Minęło kilka miesięcy. od kiedy Joanna Chyłka uciekła z kraju. Ślad po niej zaginął i mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania. służby nie potrafią odnaleźć żadnego tropu. Przez cały ten czas nie skontaktowała się z nikim w Polsce i nawet Kordian nie wierzy już w to. że…

Published by admin in2 grudnia 2020
Tagi: , , , ,

Ekstradycja

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Minęło kilka miesięcy. od kiedy Joanna Chyłka uciekła z kraju. Ślad po niej zaginął i mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania. służby nie potrafią odnaleźć żadnego tropu. Przez cały ten czas nie skontaktowała się z nikim w Polsce i nawet Kordian nie wierzy już w to. że Chyłka kiedykolwiek znajdzie sposób. by nawiązać z nim kontakt.

Oryński tymczasem przyjmuję sprawę człowieka. który wybudził się po półtorarocznej śpiączce w klinice. Ukrainiec. Witalij Demczenko. jest oskarżony o to. że wtargnął do jednej z restauracji na Powiślu i zastrzelił trzy osoby. Motywu nigdy nie ustalono. nie udało się też odnaleźć narzędzia zbrodni ani świadków. W dodatku Witalij nie pamięta niczego. co wydarzyło się przed tym. zanim znalazł się w stanie wegetatywnym.

Pamięta jedno: że ma dla Oryńskiego wiadomość od Chyłki.

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 39.90

Remigiusz Mróz: MP3


Służąca

Kategoria: Powieści i opowiadania

Los trzydziestoletniej służącej. Marianny Zaczkiewicz. zdaje się przesądzony. Wyrokiem sądu w roku 1896 zostaje skazana na wieloletnie ciężkie roboty na Syberii. Popełniła zbrodnię i musi za nią zapłacić. choć w jej mniemaniu to ona jest skrzywdzoną ofiarą. niesłusznie skazaną i uwięzioną. Trafia na koniec świata ciężko chora i umierająca. lecz wbrew wszystkiemu się nie poddaje. Przystosowuje się do nowych warunków życia na zesłaniu i marzy o powrocie oraz… zemście.

Poruszająca historia kobiety zdradzonej i wykorzystanej. która postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość i odnaleźć odebrane jej szczęście.

Czy w pogoni za wymierzeniem kary swoim oprawcom Marianna zaleczy rany i zapomni o koszmarach przeszłości?

Autor: Weronika Wierzchowska

Cena: 14.90

Weronika Wierzchowska: MP3


Kryminalista

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Stamtąd nie wychodzi się takim. jakim się weszło.
Jak wygląda życie w więzieniu? Przekonuje się o tym student skazany za nieumyślne zabójstwo. Osadzony w celi git-ludzi. styka się ze swoistą strukturą władzy. więzienną mentalnością. obyczajami i językiem – grypserką. Zetknięcie ze „światem równoległym” za kratami staje się koszmarem. Czy w tej konfrontacji ma jakieś szanse?
Po nagrodzonej w konkursie wydawnictwa „Znak” „Kuracji”. w której odsłonił niszczący system szpitala psychiatrycznego. Głębski penetruje kolejną „społeczność zamkniętą”. Udowadnia w ten sposób. że literatura może jeszcze skutecznie pełnić funkcje poznawcze i publicystyczne. 

„Kryminalista” jest powieścią. która nie waha się odsłaniać najciemniejszych stron życia. jest książką odważną – może zbyt odważną. aby mógł ją przeczytać każdy. 

Ze względu na

Autor: Wojciech Chmielarz

Cena: 37.91

Wojciech Chmielarz: MP3


Pięć reguł sukcesu według Myśl i bogać się. Przemień marzenia w bogactwo

Kategoria: Ekonomia i biznes

Odkryj skuteczną metodę osiągania niewiarygodnego sukcesu w pięciu prostych zasadach!

  • Pragnienie: palące. określone i nadrzędne
  • Wyobraźnia: warsztat umysłu i kuźnia idei
  • Wytrwałość: siła woli w realizacji zamierzonego planu
  • Superumysł: harmonijne koordynowanie wiedzy i wysiłków
  • Duchy lęków: pokonywanie głównych obaw każdego człowieka

Napoleon Hill dzięki wytrwałej pracy odkrył prawa rządzące sukcesem. Opisał je skrupulatnie i niestrudzenie przekazywał tę wiedzę dalej. Po dziś dzień inspiruje rzesze ludzi i sprawia. że na trwałe zmieniają swoje życie i czynią świat lepszym. Hill napisał wiele znakomitych książek. Ta jednak jest szczególną pozycją: zawiera pięć najważniejszych sekretów bogacenia się i osiągania życiowych celów. Tych pięć lekcji

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 20.90

Tess Gerritsen: MP3


hała zdrowego rozsądku. Spotkała się z Rykerem. który dla osiągnięcia swoich celów posunął się do szantażu. Ona jednak dostrzegła w nim coś. co sprawiło. że zamiast się wycofać. postanowiła podjąć ryzykowną grę.

Łamanie własnych zasad i uleganie takim typom rzadko kiedy prowadzi do szczęśliwego finału. Vaughn i Ryker nie mogli przecież pozostać obojętni wobec siebie. Oboje mieli silne charaktery i żelazną wolę. Żadne nie zamierzało cofnąć się ani o krok. Tylko jak długo można stawiać opór rosnącej namiętności? I jak grać zgodnie z zasadami. gdy na horyzoncie pojawia się widmo katastrofy. a sytuacja wymyka się spod kontroli?

To przecież tylko gra. nieprawdaż?

Kategoria: Autor

K. Bromberg

ISBN: 978-83-283-7702-8

Cena: 9999

978-83-283-7702-8: Opinie o K. Bromberg Rozdział 1 Rozdział 2 Rozdział 3 Rozdział 4 Rozdział 5 Rozdział 6 Rozdział 7 Rozdział 8 Rozdział 9 Rozdział 10 Roz


ap to a different political destination. It is a road map that. in recent days. has been taken up by many from both sides of the political divide.Drawing on lessons from history Collins proposes new answers to today’s most urgent questions: questions of education. work. health. housing. security. nationhood. and of how we can achieve a better future.Hopeful. indignant and inspirational. this is a book for anyone who feels that politics no longer speaks to them.

Kategoria: Autor

Philip Collins

ISBN:

Cena: 9999

:jak zyskać przyjaciół i zjednać sobie ludzi pdf, ubezpieczenia gospodarcze pdf, ludwik mieroslawski, grzeszna miłość, virginia woolf własny pokój pdf, pensjonat pod świerkami, dziennik cwaniaka, kiedy ciebie nie ma, najdroższy sąsiad pdf, radowe dziewczyny, mazurscy w podróży, skazani na shawshank download, herosi czcicieli, prosty układ figaro pdf, tomasz piec, blair witch poradnik, arabskie noce, pamiętniki adama i ewy pdf, lucinda riley siostra słońca, porównanie czytników ebook, audiobook ten dzień, wilczarz olbrzymi, gdy tu mój, youtube podróż za jeden uśmiech, zakazana arheologia…