Łowca nastolatek

Łowca nastolatek Kategoria: Historia i literatura faktu 14-latka popełnia samobójstwo. rzucając się pod pociąg. Jej matka i kilku dziennikarzy sprawdzają. kim jest 37-latek. z którym dziewczyna spotkała się przed śmiercią. Sprawa zaprowadziła ich do ekskluzywnych sopockich lokali. w których „na bramkach” stali byli policjanci. gdzie rozbierały się bardzo młode dziewczyny. a z ciał niektórych modelek…

Published by admin in16 listopada 2020
Tagi: , , ,

Łowca nastolatek

Kategoria: Historia i literatura faktu

14-latka popełnia samobójstwo. rzucając się pod pociąg. Jej matka i kilku dziennikarzy sprawdzają. kim jest 37-latek. z którym dziewczyna spotkała się przed śmiercią. Sprawa zaprowadziła ich do ekskluzywnych sopockich lokali. w których „na bramkach” stali byli policjanci. gdzie rozbierały się bardzo młode dziewczyny. a z ciał niektórych modelek można było nawet zjeść sushi. Wszystkie tropy prowadziły do szefa „dyskotekowego królestwa”. Na horyzoncie pojawiły się wątki związane z dziecięcą prostytucją. zaginięciem Iwony Wieczorek. mafią lekową. Amber Gold oraz skandalem. którego bohaterem stał się uwielbiany piłkarz. Przerażające kulisy seksafery nie tylko odkryły najbardziej mroczne oblicze Trójmiasta – to pierwsza książka. która dogłębnie bada sprawę Krystiana W. ps. „Krystek”. który przez lata polował na trójmiejskie nastolatki.

 

Autor: Mikołaj Podolski

Cena: 17.90

Mikołaj Podolski: MP3


Pensjonat marzeń

Kategoria: Powieści i opowiadania

Bohaterki „Szkoły żon” powracają! Po lekcjach w Szkole wiedzą. że ich los zależy przede wszystkim od nich samych.

Biorą sprawy w swoje ręce. Podupadły hotel położony w samym sercu kaszubskich lasów zamieniają w Pensjonat Marzeń. Cudowne miejsce. z którym wiąże się smutna. romantyczna historia. musi się stać przytulnym hotelem otoczonym czarodziejskim ogrodem. W przeciwnym razie wszystko przepadnie…

Czy mimo tych drobnych i tych całkiem sporych przeszkód dadzą sobie radę?

Czy po raz kolejny okaże się. że w kobietach tkwi siła. która pozwala przenosić góry?

Magdalena Witkiewicz napisała książkę o każdej z nas i dla każdej z nas. Jest zabawnie. seksownie. nastrojowo i… bardzo kobieco. Matki. żony i kochanki – wielki powrót w świetnym stylu!

Autor: Magdalena Witkiewicz

Cena: 14.90

Magdalena Witkiewicz: MP3


enia”. Nie ma prostszej ani bardziej bezpośredniej metody sukcesu. Po prostu zrób. co radzi Tracy. a zobaczysz. co stanie się z twoją sprzedażą.

***

Doskonała książka! Stosując zasady i techniki zawarte w Psychologii sprzedaży. staniesz się supersprzedawcą – i to bez względu na to. jakie produkty czy usługi oferujesz. Tak też stało się ze mną: sprzedaję domy. mieszkania. działki. biurowce oraz nieruchomości inwestycyjne warte miliony euro. Wspaniałą wiadomością jest również to. że techniki i wskazówki Briana Tracy można już ugruntowywać na szkoleniach oferowanych przez Brian Tracy International Sp. z o.o. – firmę założoną przez Briana w Polsce.
Mark Stelmaszak. prezes zarządu Brian Tracy International Sp. z o.o.

Ta książka da ci pomysły. metody. strategie i techniki. które natychmiast wprowadzisz w życie. Dzięki nim twoja sprzedaż wzrośnie bardziej. niż kiedykolwiek w

Kategoria: Ekonomia i biznes

Naucz się sprzedawać — i to dobrze — od najlepszych ludzi w branży

Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca. który na poważnie myśli o karierze.
Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku. że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie. prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone. najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.
W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży. w tym warsztatowe „działania do przećwicz

Autor: Juliusz Słowacki

Cena: 5.90

Juliusz Słowacki: MP3


dziennikarz i autor słuchowisk radiowych. Pochodzi z Mrągowa. Jest absolwentem filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. Jako prozaik zadebiutował w 2004 roku powieścią „Wrzawa”. Jest laureatem Literackiej Nagrody Warmii i Mazur „Wawrzyn” oraz „Wawrzyn” Czytelników za powieść „Fabryka Frajerów” (2009) .

Kategoria: Autor

Krzysztof Beśka

ISBN: 978-87-26-62867-8

Cena: 9999

978-87-26-62867-8:


Jego przesyłka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jego paczuszka wylądowała w mojej skrzynce… Hej. spokojnie. mojej skrzynce POCZTOWEJ. I od chwili. kiedy zobaczyłam. co jest w środku. wiedziałam. że ta paczka powinna trafić do mojego gorącego sąsiada. Który najwyraźniej ma brudny sekret…

 

Niespecjalnie lubię koty. ale jestem trochę jak one – nie znoszę większości ludzi. Ale mój sąsiad nie jest jak większość ludzi.

 

Chodzi w koszulach zapiętych pod szyję. pachnie jak reklama Calvina Kleina i wygląda na takiego. co regularnie używa nici dentystycznej… Słowem – sprawia wrażenie. że ma swoje życie uporządkowane od początku do końca.

 

Pan Idealny. jeśli chcecie znać moje zdanie. I wtedy do tego obrazka wkracza jego długa. gruba paczka wciśnięta w moją skrzynkę pocztową. Ja wiem – to chore. Taka oczywista zagrywka. Przypadkowo otworzyłam tę paczkę i teraz jego brudny sekret gapi się mi prosto w twarz. I staje się jasne. że Pan Idealny wcale nie jest taki idealny… No kto by pomyślał?

Autor: Penelope Bloom

Cena: 34.90

Penelope Bloom: MP3


Bukiet chabrów. Trudna miłość. Tom 2

Kategoria: Powieści i opowiadania

Trzydziestoczteroletnia Justyna. szefowa pracowni architektoniczne w dużej wrocławskiej korporacji. mimo nietuzinkowej urody i talentu zawodowego. jest osobą samotną. To skutek źle ulokowanych uczuć i nieudanego związku. W wigilijny poranek znajduje na swoim biurku tajemniczy prezent – stare. unikatowe wydanie „Opowieści Wigilijnych” Karola Dickensa. Kim jest ów hojny darczyńca? Jakie ma wobec niej zamiary? Te pytania zaprowadzą Justynę do antykwariatu. miejsca niezwykłego. pełnego ciepła. niepowtarzalnej atmosfery i nierzeczywistych zdarzeń. One staną się początkiem jej nowego życia … To drugi tom serii „Trudna miłość”. Polecamy również: „Znajdę cię wszędzie”. „Sięgając po szczęście”. „Smak szarlotki” i „Zagubieni w czasie”.

Autor: Kazimierz Kiljan

Cena: 23.90

Kazimierz Kiljan: MP3love me never sara wolf pdf, hanna januszewska kopciuszek, jak czytac, małgorzata gołota, pan perfekcyjny pdf, english for lawyers, sebastian samol, dzięki komu moc czarownika została zniszczona jaka nauka płynie z baśni kryształowa kula, olga rudnicka zbyt piękne, tryby warunkowe angielski pdf, facet z jajami pdf, mp3 pl, bracia karamazow znak, mister el james pdf, cezary gawryś, zupa arabska, blanka lipińska ten dzień doci…