Nikt nie słucha

Nikt nie słucha Kategoria: Historia i literatura faktu Szalone lata dziewięćdziesiąte w Polsce miały ścieżkę dźwiękową i było nią disco polo. Muzyka chodnikowa królowała na targowiskach. stadionach i w mafijnych dyskotekach. Przy disco polo przeżywano pierwszą miłość i wybierano prezydentów. W czasie niedzielnej emisji telewizyjnego Disco Relaxu ulice pustoszały. a księża przesuwali godziny mszy. A…

Published by admin in25 października 2020
Tagi: , , ,

Nikt nie słucha

Kategoria: Historia i literatura faktu

Szalone lata dziewięćdziesiąte w Polsce miały ścieżkę dźwiękową i było nią disco polo. Muzyka chodnikowa królowała na targowiskach. stadionach i w mafijnych dyskotekach. Przy disco polo przeżywano pierwszą miłość i wybierano prezydentów. W czasie niedzielnej emisji telewizyjnego Disco Relaxu ulice pustoszały. a księża przesuwali godziny mszy. A kasety i płyty. nie zawsze legalne. sprzedawały się w milionach.

Dzisiaj chodzi już o inne miliony – o miliony wyświetleń w internecie. Fani nie piszą do idoli listów. tylko zaczepiają ich na Facebooku. Największe gwiazdy gatunku wchodzą do głównego nurtu polskiej rozrywki. już nie siedzą w poczekalni. Disco polo wraca na stadiony i do telewizji. Ale przecież disco polo nikt nie słucha…

Autor: Judyta Sierakowska

Cena: 39.90

Judyta Sierakowska: MP3


Charlesa Baudelaire’a. Z kolei postać C. Auguste’a Dupina. detektywa-amatora z przebłyskami genialnej refleksji. wnikliwej obserwacji i zdolności wczuwania się w psychikę złoczyńcy. dała mu zasłużoną renomę ojca kryminałów.

Przekonaj się. że nauka języka obcego może być przyjemnością. której nie sposób się oprzeć.

Kategoria: Autor

Edgar Allan Poe. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak

ISBN: 978-83-7561-857-0

Cena: 9999

978-83-7561-857-0: 1. THE BLACK CAT 2. THE FALL OF THE HOUSE OF USHER 3. THE PREMATURE BURIAL 4. THE PIT AND THE PENDULUM 5. THE MURDERS IN THE RUE MORGUE 6. THE MURDERS IN THE RUE MORGUE(CONTINUATION) 7. THE OVAL PORTRAIT 8. MANUSCRIPT FOUND IN A BOTTLE 9. THE TELL-TALE HEART 10. THE GOLD-BUG 11. THE GOLD-BUG(continuation) 12. THE FACTS IN THE CASE OF M. VALDEMAR 13. THE MASQUE OF THE RED DEATH 14. THE CASK OF AMONTILLADO 15.


Lista Lucyfera

Kategoria: Pozostałe

Trójmiastem wstrząsa seria okrutnych. niewytłumaczalnych zabójstw.

Morderca kontaktuje się z dziennikarzem. red. Adamem Bergiem. Za jego pośrednictwem informuje opinię publiczną o swoich kolejnych krokach. Od tej pory zaczyna się nierówny pojedynek pomiędzy życiem. a śmiercią. Co kieruje poczynaniami okrutnego mordercy. który sam siebie nazywa „Lucyferem“? Zemsta. nienawiść do świata. a może fascynacja dziełami pewnego twórcy. który ze śmiercią był za pan brat?

A gdy wydaje się. że jesteśmy już blisko rozwiązania tej ponurej zagadki. do akcji wkraczają kolejni nieznani sprawcy. W tle media goniące za sensacją. namiętność i historia. która rzuca długi cień na współczesnych. „Lista Lucyfera” to pierwsza współczesna powieść Krzysztofa Bochusa. autora bestsellerowej trylogii z radcą Christianem Abellem w roli głównej.

Autor: Krzys

Cena: 9999

Krzys:


e wciągnięty w niebezpieczną grę. Czy uda mu się poznać remedium na nierówności społeczne?

Kategoria: Autor

Marc Elsberg

ISBN: 978-83-272-6425-1

Cena: 9999

978-83-272-6425-1:pan tadeusz epub, fajny opis na tindera, stary człowiek i morze książka online, fizyka cudów, pebx ebook, mobi czym otworzyć, tatarkiewicz dzieje sześciu pojęć, pasemka ukrywające siwe włosy, wielki gesty las, zawsze będę cię kochać film, mistyczne ciało chrystusa, drań z manhattanu doci, podstawy pielęgniarstwa ślusarska tom 1 pdf, dracula bram stoker, piotr wasylczyk, gem set mecz, caroline angel, layers of fear poradnik, michal okonski, story of bad boys 4…