Szczerze

Szczerze Kategoria: Historia i literatura faktu Dzień po dniu towarzyszymy Donaldowi Tuskowi w roli Przewodniczącego RE. poznajemy kulisy europejskiej polityki i śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli. kryzys uchodźczy. śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu. W książce znajdziemy też wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych…

Published by admin in20 października 2020
Tagi: , , ,

Szczerze

Kategoria: Historia i literatura faktu

Dzień po dniu towarzyszymy Donaldowi Tuskowi w roli Przewodniczącego RE. poznajemy kulisy europejskiej polityki i śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli. kryzys uchodźczy. śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu. W książce znajdziemy też wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światowej polityki. od Baracka Obamy i Angeli Merkel po Donalda Trumpa i Borisa Johnsona.
Ale „Szczerze” to znacznie więcej niż książka o kulisach władzy. To również zapisane potoczystym. barwnym językiem polityczne credo Donalda Tuska i opowieść o Europie. która pozostaje wielkim marzeniem. A także o europejskiej polityce. która bywa gorzkim rozczarowaniem.

„Nikt inny nie mógł napisać takiej książki. Przez ostatnie lata Donald Tusk – jako pierwszy i jedyny Polak – był w samym centrum europejskiej i światowej polityki. Ta książka to osobista. zaskakująco szczera i pełna pasji opowieść o kulisach wydarzeń. w których uczestniczył. i ludziach. z którymi miał do czynienia. Świat według Tuska jest rozedrgany. chaotyczny. trapiony kryzysami i fascynujący. Ale ta książka to zarazem wielkie wyznanie wiary w sens odpowiedzialnej polityki. Po jej lekturze łatwiej zrozumieć. dlaczego «prezydent Europy» nie zdecydował się ubiegać o urząd prezydenta Polski. Tuska można lubić lub nie. ale tę książkę trzeba przeczytać” – Jerzy Baczyński. „Polityka”

„Donald Tusk napisał książkę. jakiej żaden Polak nigdy nie napisał i długo nie napisze. To przewodnik po światowej i europejskiej polityce. To także wyznanie miłości – do Europy i do Polski. bo Polska jest tu i w tekście. i w kontekście. i w stylu. Żeby nie było za słodko. jest tu także niemal okrucieństwo w recenzjach wielu oponentów. w tym dawnych sojuszników. To lektura obowiązkowa dla wszystkich. którzy politykę lubią. a o Europie i o Polsce myślą poważnie. Co do tytułu – żaden polityk tej rangi nigdy bardziej szczery nie będzie” – Tomasz Lis. „Newsweek”

Autor: Donald Tusk

Cena: 39.99

Donald Tusk: MP3


Rewolucja social media

Kategoria: Ekonomia i biznes

Michał Sadowski został laureatem Konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2013 w kategorii „Wyjątkowa efektywność przy niskim budżecie”. Klik!


Rewolucja. która sprzyja przystosowanym

Krajobraz po zmianie. jaka dokonała się za sprawą mediów społecznościowych. prezentuje się obiecująco i niepokojąco zarazem. Social media skupiają już wokół siebie ponad miliard ludzi na całym świecie. Co trzeci z nich dzieli się wrażeniami dotyczącymi konkretnych marek. Tej rewolucji towarzyszy zmiana najskuteczniejszych narzędzi i kanałów dotarcia do klienta. Modyfikacji uległ też wzór utrzymywania relacji. Pojawiły się nowe sposoby mierzenia efektywności przekazu reklamowego. a dialog z klientem online stał się ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystkim rządzi wszechwładny konsument. którego jeden wpis może decydować o losach dużych i małych marek czy produktów.

  • Monitoring marki
  • Social Media ROI
  • Obsługa klienta online
  • Wsparcie sprzedaży. Social Business
  • Ochrona reputacji

 


 

Michał Sadowski – Założyciel i Prezes Zarządu Brand24 S.A.. firmy zajmującej się monitoringiem internetu. Współtwórca popularnych serwisów. odwiedzanych każdego miesiąca przez miliony polskich internautów. Grafik. programista. marketer. Bloger i komentator zjawisk związanych z internetem. Wielokrotny prelegent i panelista na największych polskich konferencjach branżowych. Laureat Aulerów 2012. konkursu na najlepszą nową spółkę technologiczną centralnej Europy.

Autor: Michał Sadowski

Cena: 29.90

Michał Sadowski: MP3


Anatomia grzechów

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W lesie w Lubomierzu zostają znalezione zwłoki pięcioletniego Adasia Adlera.

Głównym podejrzanym jest Artur Banaś. przyjaciel męża podkomisarz Agnieszki Birkut. To ściągą uwagę na policjantkę. Nie pierwszy raz jej znajomy wplątany jest w brutalną zbrodnię. Birkut musi na zimno przeanalizować dowody i tropy.

Dla podkomisarz to ostatni dzień pracy w miasteczku. Nazajutrz ma prowadzić śledztwo z ramienia komendy w Jeleniej Górze. Wraz z przeprowadzką chciałaby zacząć nowy etap w życiu. Niestety. wydarzenia sprzed kilkunastu tygodni wracają jak bumerang…

Okrutna śmierć Adasia porusza miejscowe policjantki. ale i doświadczoną komisarz Izabelę Deroń. To. co zastaje w lesie. przypomina jej o porwanej przed dziesięciu laty córeczce. Czy możliwe. że dziecko jeszcze żyje?

Nieoczekiwany obrót spraw komplikuje życie bohaterów. Podkomisarz Birkut musi zdecydować. po której ze

Autor: Jacek Krakowski

Cena: 8.90

Jacek Krakowski: MP3


SAS. Komandosi Jego Królewskiej Mości

Kategoria: Pozostałe

Historia brytyjskiej tajnej jednostki. która walczyła w nazistowskich mundurach.

SAS. Komandosi Jego Królewskiej Mości to opowieść o jednej z najbardziej  brawurowych akcji II wojny światowej.  Jesienią 1942 r. alianckie siły specjalne przeprowadziły próbę zdobycia zajętej przez Afrika Korps twierdzy w  Tobruku. Przebierając się w  nazistowskie mundury. oddział SASu przebył przeszło 3 000 kilometrów spalonej słońcem Sahary i wykonał serię ataków sabotażowych na tyłach wroga. Ostatecznie próba opanowania Tobruku przez Brytyjczyków nie powiodła się. ale udział w niej pierwszych oddziałów SASu stał się kamieniem węgielnym legendy brytyjskich sił specjalnych. Jednostki. której motto – „Who dares wins”(Kto się odważy – zwycięży) – w pełni oddaje jej ducha i która do dziś uznawana jest za najbardziej elitarną formację wojskową na świecie.

Mimo ż

ISBN: 978-83-268-2085-4

Cena: 9999

978-83-268-2085-4:


Dream Again

Kategoria: Pozostałe

The inspiring story of Isaiah Austin. the man who captured our hearts when he was made the honorary NBA draft pick after a shocking diagnosis ended his professional basketball career before he could even step onto the court.There are two choices in life: you make it your excuse or you make it your story. Isaiah Austins mother shared these words of wisdom with him as a child as he came to terms with a torn retina taking away the ability to see with his right eye. Faced with adversity at a young age. Isaiah had to chooselet his disability define him or overcome the challenge and shine. Overcoming that challenge is exactly what Isaiah did as he made a name for himself on Baylor Universitys NCAA Division 1 basketball team. Everyone expected Isaiah to have a successful career in the NBA after college. but on June 21. 2014just five days before the NBA draftAustin was diagnosed with Marfan syndrome. a genetic disorder that affects the bodys connective tissue. putting hi

Autor: Wilkie Collins

Cena: 17.90

Wilkie Collins: MP3


Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2019

Cena:

2019: 9999panny z wilka iwaszkiewicz, niebinarność, sposób na elfa audiobook za darmo, barbara rybałtowska saga, domek w środku lasu, zbawienie templariuszy, sezon burz, diabeł ubiera się u prady pdf, uncharted kres złodzieja, bez serca willow winters, anatomia człowieka książka pdf, poirot karty na stół, za wysokie pdw, yamada: droga samuraja, ten mężczyzna 4 pdf, wyrazy z liter broszka, miszczuk przesilenie, zumbach ostatnia walka, vademecum fizyka pdf, pułapka czasu pl, paradoks wyboru pdf, odwaga bycia nielubianym pdf chomikuj, diagnostyka dla dietetyka…