ty oddalają się od siebie. w końcu Jagoda postanawia odciąć się od toksycznej matki. Wtedy do akcji wkracza Irena. „babka”. świeża wdowa…

Poruszający portret trzech kobiet. z których każda znajduje się na życiowym zakręcie. Czy Dorota. Jagoda i Irena wyjdą na prostą? No i czy w „babskim kręgu” zapanuje zgoda?

Irena to powieść błyskotliwa i przejmująca. Debiut duetu Kalicińska & Grabowska wypada znakomicie.

ty oddalają się od siebie. w końcu Jagoda postanawia odciąć się od toksycznej matki. Wtedy do akcji wkracza Irena. „babka”. świeża wdowa… Poruszający portret trzech kobiet. z których każda znajduje się na życiowym zakręcie. Czy Dorota. Jagoda i Irena wyjdą na prostą? No i czy w „babskim kręgu” zapanuje zgoda? Irena to powieść błyskotliwa i…

Published by admin in17 października 2020
Tagi: , , , , ,

ty oddalają się od siebie. w końcu Jagoda postanawia odciąć się od toksycznej matki. Wtedy do akcji wkracza Irena. „babka”. świeża wdowa…

Poruszający portret trzech kobiet. z których każda znajduje się na życiowym zakręcie. Czy Dorota. Jagoda i Irena wyjdą na prostą? No i czy w „babskim kręgu” zapanuje zgoda?

Irena to powieść błyskotliwa i przejmująca. Debiut duetu Kalicińska & Grabowska wypada znakomicie.

Kategoria: Autor

Basia Grabowska. Małgorzata Kalicińska

ISBN: 978-83-78780-23-6

Cena: 9999

978-83-78780-23-6:


Mistrz sprzedaży. Wydanie 4 rozszerzone i uaktualnione

Kategoria: Ekonomia i biznes

Bo każdy z nas jest sprzedawcą

Zawód handlowca zmienia się w tym samym rytmie. w jakim przemianom podlega świat wokół nas. Inny jest sam rynek – co chwilę pojawiają się na nim nowe produkty i usługi. a strategie rozmów z klientami. do niedawna superskuteczne. szybko odchodzą w niepamięć. Coraz większa wiedza potencjalnych klientów oraz szeroki wybór możliwości. z których mogą korzystać. sprawiają. że zmieniają się zachowania i zwyczaje konsumenckie. Ba! Nawet prawo jest inne – bez narażania się na poważne konsekwencje nie można wysłać oferty ani zadzwonić do kogo się chce z propozycją sprzedaży produktu. Zresztą telefon. chociaż wciąż ważny w pracy handlowca. coraz rzadziej stanowi narzędzie pierwszego kontaktu.

Z jednej strony pozyskiwanie „leadów sprzedażowych” stało się osobną branżą. z której usług korzysta coraz więcej osób i firm. Z drugiej – dzisiaj praktycznie każdy coś sprzedaje. Najciekawsze jest jednak to. że mimo rygorystycznych przepisów. rozwoju technologii oraz powszechnej i łatwej dostępności wiedzy na temat tego. jak skutecznie sprzedawać. w samym procesie sprzedaży niewiele się zmieniło. Wciąż kupujemy dla tych samych powodów. dla których kupowaliśmy 10 lat temu. Dobry handlowiec. na jakimkolwiek stanowisku by się znajdował. musi znać te powody i umieć skutecznie nimi zarządzać.
I tego właśnie uczy ta książka.

Autor: Arkadiusz Bednarski

Cena: 54.90

Arkadiusz Bednarski: MP3


Lev

Kategoria: Pozostałe

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki „Raw Family”!

Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę. Minę Harris. wie. że coś jest nie tak. Dodatkowo przyłapuje ją na kradzieży. Musi jednak sam przed sobą przyznać. że po raz pierwszy w życiu ktoś go zaintrygował.
Lev szybko się orientuje. że Mina jest na dnie. W jego życiu nie brakuje przemocy. ale z jakiegoś powodu chce pomóc dziewczynie.
Pozwala jej dokonać wyboru. Jeśli Mina zgodzi się dla niego pracować. nie będzie musiała martwić się o dach nad głową. Jeżeli zdecyduje się zatrzymać sto dolarów. które ukradła. będzie musiała zniknąć. Może też wybrać trzecią opcję. czyli pozwolić. aby Lev zadzwonił po gliny.
Mina decyduje się dla niego pracować. Nie ma niczego. więc nic nie może stracić. Prawda?

Autor: Belle Aurora

Cena: 34.90

Belle Aurora: MP3


Czasami kłamię

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

A kiedy sądzisz. że już wszystko rozumiesz… wtedy CZASAMI KŁAMIĘ!

Są trzy rzeczy. które powinniście wiedzieć o Amber Reynolds. Pierwsza: jej mąż już jej nie kocha. Rzecz druga: jest Boże Narodzenie. a Amber leży w szpitalu w stanie śpiączki. Zapadła w nią po wypadku samochodowym. którego praktycznie nie pamięta. Jej ciało jest bezwładne i nieruchome. zdane na łaskę i niełaskę innych ludzi. ale jej umysł nie śpi. analizując wydarzenia ostatnich tygodni.
Na co dzień czuwają nad nią siostra i mąż. których po cichu podejrzewała o romans. W ciemności szpitalnej sali czai się jednak ktoś. kto nieustannie jej zagraża. Policja także nie wierzy w nieszczęśliwy zbieg okoliczności. ślady na ciele Amber wskazują na to. że ktoś celowo chciał wyrządzić jej krzywdę. Kim jest tajemniczy oprawca? Czy to mąż Amber. tak jak podejrzewają śledczy? Czy

14.90: 1

Cena:

1:


Świadkowie

Kategoria: Historia i literatura faktu

Przed niemieckim sądem w Düsseldorfie stanęli oprawcy z obozu koncentracyjnego Majdanek. Autor w przejmujący sposób relacjonuje proces. zwłaszcza emocjonujące losy poszczególnych świadków. Nie stroni od autorskiego komentarza do prezentowanych wydarzeń. Uważa. że pokazowe procesy wymierzyły sprawiedliwość jedynie „palcom zbrodniczej ręki”. podczas gdy prawdziwi zarządcy fabryk śmierci pozostają bezkarni.

Józef Musioł – autor książek non fiction. który czerpie inspiracje ze swojego bogatego doświadczenia zawodowego. Jest doktorem nauk prawnych. adwokatem. sędzią Sądu Najwyższego w stanie spoczynku. Działał również w polityce – w latach 80. pełnił funkcję wiceministra sprawiedliwości. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz Związku Literatów Polskich.

Autor: Józef Musiol

Cena: 39.90

Józef Musiol: MP3


Polski kodeks honorowy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kodeks Boziewicza lub Polski Kodeks Honorowy. to zbiór zasad dotyczących pojedynków i postępowania honorowego. Zamysłem autora było uwspółcześnienie niektórych zapisów tak. aby pojedynki odbywały się w sposób przemyślany i powodowały najmniejszy uszczerbek na zdrowiu. Boziewicz często zwraca również uwagę. na bezpodstawne przyjmowanie niektórych zasad. wywodzących się z sąsiednich krajów w tym Niemiec.
Audiobook jest ciekawym zapisem historycznym. z dzisiejszego punktu widzenia nieco archaicznym i zabawnym co sprawia. że jest interesującą pozycją na polskim rynku wydawniczym.

Autor: Władysław Boziewicz

Cena: 14.90

Władysław Boziewicz: MP3panny fisher, pieśń ii kochanowski, sierra cartwright piętno pdf, zygmunt zeydler-zborowski, tango tekst mrożek, akademia pana kleksa do czytania, giulia enders historia wewnętrzna, apex bronie, sprawdzian z katarynki, purpura i czern, audiobook ten dzień, ebook epub, allen ginsberg wiersze, grzechot kości, sabrina jeffries, simcity4, rodzina bridgerton, olga tokarczuk opowiadania pdf, anna ficner ogonowska okruch, postanowienia noworoczne blog, tadeusz rydzyk książki, jak wojtek został strażakiem audiobook, spod zamarzniętych powiek mobi chomikuj…